Отговори
# 225
  • Мнения: 697
Здравейте сладки мами Simple Smile

illym винаги така става, бебетата намазват от пазаруването Wink

gery_roz може и да е пролетна умора. И аз съм много скапана от седмица насам. Няма да се даваш  Hug

Миро днес нещо е станал с дупето нагоре май Wink Мрънка постоянно, не си изяде млякото, дали не му растат зъби  newsm78

# 226
  • Мнения: 149
Добро утро!!!
Аз съм нямала проблеми с еднообразието, защото толкова е еднообразно, че нямам време да помисля, че е еднообразно. Много странно стана изречението, но се надявам да ме разберете. Идеята е, че винаги имам някаква работа и не се оставям на негативните мисли. Към Февруари месец се бях заинатила, че ми е писнало вкъщи и реших, че на 8-ми март ще изляза. Резултата беше, че стоях час и половина в заведението и ми писна да съм далеч от дъщеря си  Mr. Green Така че си взех поука - навсякъде с нея, че поне да постоя повече някъде  Peace И пак се върнах към еднообразното ежедневие, което си върви и изобщо не пита дали ти се готви, пере, чисти и такива неща. просто си върша работата и това е.

Иначе у нас ремонта започна, коридора вече е празен и готов за редене на теракота. Мръсотията също е в разгара си и гадните миризми да не забравя. Но ще преживеем малко мизерии за общото красиво коридорче  Whistling Peace

# 227
  • Мнения: 177
Константина близо до Плевен съм  Grinning Да попитам мамите който дават вече попара,колко време след това огладняват сладурите  Hug ,защото мисля да я въвеждам,като си хапва пюренце на обяд и след 4 часа и половина огладнява

Последна редакция: нд, 03 май 2009, 12:42 от Patenceto84

# 228
  • Мнения: 10
здравейте балгодарая за отговорите ще се обадя утре на педито да видим какво ще измислим
 
ние също сме станали с дупето нагоре само мрънка,не яде търка очите да спи ама ината му с инат се магари  #Crazy #Crazy
вече и аз се чудя дали няма да е накой зъбче  Praynig

хайде оставаям ви за малко че Митака пак недоволства #Crazy

# 229
  • Мнения: 567
Момичета незнам дали ви питах, но ако съм да ме извините..вашите бебчета седят ли? МОята постоянно иска да е седнала...и незнам какво да правя

# 230
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ели, ами радвай се. Време му е на дятиту, търси си.  Grinning Ние още сами не можем да стоим седнали и залитаме и падаме. Но иначе е все в скута ми седнал.

Ние сме с температура от снощи. Тоя зъб не излезе че да му олекне на детето.  Няма хрема,кашлица или друго, та го отдавам на зъба.

Честит ни зъб на снахичката.  bouquet  bouquet  bouquet

illym и на вас за зъбчетата   bouquet

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добър ден сладуркииии Hug
Аз все още имам мама и съм много доволна Grinning
Утре си заминава и хич не ми е кеф,ама няма начин Grinning

Вчера взехме столче за хранене на Бертони на Никол
и първо се уплаши от него,но после няма такава радост-
седи си в него хапва си и е много доволна-ПУ-ПУ Laughing

Днес сутринта и направих попарка от АМ+ бисквитки ЧиЧи
гооооооляма нкусотия,тайно се надявах да и хартиса нещо,
но уви изяде си го цялото-160гр/120АМ+бисквитки/
Сега на обяд хапна Картофено пюре с ориз и мляко и парче сирене вътре
-много доволна остана Grinning

Илум ма как може така да се не разберем Crossing Arms
Ние вчера бяхме в МОЛ-чето от 14 до 16 ч
Ще ти пратя тел.си и да се обадиш следващия път Hug

Геринце много кофти така Hug
Малко остава до почивката и ще се оправиш Hug

Мими а тебе те чакам да се видим ЪЛАЙФ
и ще ти прехвърля малка доза позитивизъм Heart Eyes

Тинко и аз така правя Коларгола-НЯМА спирт Peace

Пукси  Hug за теб и една  Hug за Дани,
ти май повеце ще се изтормозиш от него Hug

Честит 7-ми мисец на :

трите грациозни и прекрасни Александри Heart Eyes
и техните готини мами  bouquet

и на малкият и сладък джентълмен Тянко на Велито Heart Eyes






# 232
  • Мнения: 567
Да ви се похваля: днес излизахме и малката стоя в количката час и половина без да иска да я взема  newsm44 Незнамкак издържа....Ох, дано свикне в количката, че взе много да ме боли пустия кръст от носене....

# 233
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Да ви се похваля: днес излизахме и малката стоя в количката час и половина без да иска да я взема  newsm44 Незнамкак издържа....Ох, дано свикне в количката, че взе много да ме боли пустия кръст от носене....

Седнала ли я слагаш в количката? Питам,защото и дани не искаше в количката, обаче откакто го слагам съвсем седнал в нея е щастлив и не мрънка изобщо. Simple Smile

# 234
  • София
  • Мнения: 13
Здравейте

Честито на дечицата, които порастват с 1 месец!

Ние днес кръстихме Калинка. Много добре се държа, всичко й беше интересно и помрънка само като я извадиха от водата и взехме да я обличаме Simple Smile
Ето малко снимки: http://www.facebook.com/album.php?aid=20092&id=1456008089&l=38798829cd

Слава Богу изследванията й са добри и вече не се притеснявам. Да ми е жива и здрава Simple Smile

# 235
  • Мнения: 567
*Pukanka*  седнала я слагам, че иначе сама се мъчи да се изправя,а и веднъж успя Mr. Green Съвсем седнала..Малко се притеснявам, но пък щом сама иска може би й е време да сяда
MightyBabka  много сладко буболече  Hug  Hug

# 236
  • Мнения: 99
здравейте мами, Спас вчера вдигна 37.7 (38.2) температура и направо отка4их- пръв път му е...кашля по малко и киха и не знам дали е до зъбките, надявам се да е до тях щото никъде не сме излизале тези дни...

Обадих се на педито и тя каза да му давам Нурофен по 2,5 или 3 мл.Дадох един път и сега не е толкова топличак.

Дано да мине всичко наред!




# 237
  • Мнения: 99
СПАС седи сам и преди 2-3 дни даже се хвана за леглото и се изправи сам #Crazy беше много развълнуван...не го е правел от тогава...

# 238
  • Варна
  • Мнения: 1 576
СПАС седи сам и преди 2-3 дни даже се хвана за леглото и се изправи сам #Crazy беше много развълнуван...не го е правел от тогава...



Супер. Grinning А за температурата,дано е от зъбките наистина. И мене знаеш това ме гложди от вчера. Днес нямаме температура, тоест нямаме повече от 37.2,засега де, а и вечерта изкарахме само с еднократно даване на панадол. Друг е въпроса че не спах и през половин час му бърках в ушите да меря температура. Confused Снощи и днес дадох по 1 ампула витамин С. Самата аз като усетя че се разболявам,често пресичам болестите само с повече витамин С, та надявам се и при него да успея, макар че не смея да му давам ударни дози като при мене. Аз вземам по 10 хапченца вит.С на три приема за цял ден и благодарение на това не съм боледувала от настинки и грипове доста отдавна.

Сега понеже Крисито се прави на ударена че фотоапарата й го няма, аз не мога да се въздържа и да не се изфукам с какво се сдобих за вилата, само срещу 125 лв. бройката. Mr. Green Ако на някой му трябва за вила или къща,да свирка, ще дам телефона на майстора. Преди години по пътя Варна София един продаваше по 500 лв. някакви съвсем малки и декоративни такива, по 20 см. така че тия мойте са си направо на безценица. Laughing

Ето това http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311803&pid=11963665 и това http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311803&pid=11963677 са новите ми придобивки. Blush

# 239
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Сега видях рекламата на пюрета Малечко тука.Някой има ли вече отзиви?

Общи условия

Активация на акаунт