Отговори
# 270
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Неди, ще ги снимам, няма проблем, че и доста други снимки имам за качване Simple Smile

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 723
Лиянко или купи такава възглавничка,дето Герито каза,
или като мен просто го оставяш да се научи Peace
икол вече може да се върти на двете страни,
но от корем по гръб мноооого и е трудно.
Когато се обърне през нощта просто започва да мрънка
ама много ЯКО и аз ставам и я обръщам.
А племенника сам си се върти още от 6-ти месец.
Дори предпочита да спи по корем-вече е на 11м
и продължава да си спи така Peace

Наде
започнах да чакам вече снимките smile3503

# 272
  • Мнения: 253
Здравейте, да ви се похваля Laughing или може би оплача Rolling Eyes , че от вчера Йойо вече стига навсякъде много уверено. Дори сега докато пиша ме е хванала за косата и стои изправена на коленца (аз съм се излегнала по корем) и само се чудя кога ще се катурне от леглото. А оставя ли я в обратна на мен посока веднага се обръща и допълзява където си е наумила.

Вчера много й се радвах как напредва с пълзенето, ама днес вече не съм толкова ентусиазирана. Трябва да си призная, че до онзи ден си позволявах да я оставя сама на спалнята оградена с възглавници и одеала, но сега дори препятствия от този род може да преодолява.

# 273
# 274
  • Мнения: 253
моето малко дяволче започна да се пообръща.снощи точно преди да си легна нашия се върти из леглото си,после се кротна,отивам да надникна и познайте-забит по очи във възглавницата Rolling Eyes като ме хвана едно шубе да не се задуши през нощта,чудих се какво да измисля и накрая го примъкнах на нашето легло Grinning,а за напред какво да правя newsm78.някой има ли опит с подобни щуротии????
Има на Чико едни възглавнички с дупки за да не се задуши детето ако заспи така

А каква е гаранцията, че ще спи точно в дупката, нали се върти. Аз лично не се притеснявам, май са достатъчно големи вече да се обърнат нанякъде ако не им достига въздух.

Т меря с живачен термометър под мишницата. В дупето опитвах  и с живачен и с електронен - не става с това моето шило. Иначе електронните според мен не мерят точно, нито на себе си, нито на детето успявам да измеря Т. То вече и с живачния ми е трудно, ама поне съм сигурна в резултата.

Столчето за храна, което купих преди няколко месеца е на Мони, много е обикновено, без регулране на облегалката, но струва само 35лв., има го в Хипо ленд в София.

Стол за кола още не съм избрала, мислех да е до 36кг, но установих, че няма да ми излезе по-евтино и е по-добре да си взема до 18кг, то детето ще бъде толкова на 4-5години и тогава ще си купя от онези повдигащите седалки за има няма 50лв. А пък и тези столчета  0-36кг обикновено нямат позиции на облегалката. Та мисля да се огранича с нещо до 100лв, че няма парчки, само да е по-удобно на детето, пък за по-натам ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт