Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 723
Мими мисля ,че е много удобно.
Стабилно е и Никол се чуства идеално в него Grinning
Има си полегнало положение и още две по-изправени.
Тя си се вози с удоволствие в него Peace

# 256
  • Lovech
  • Мнения: 28
Завърнахме се! Два дена обикаляме из България. Ето http://www.snimka.bg/album.php?album_id=305856&pid=11976086. Починахме си, разходихме се, мъжете спят, а аз реших да ви прочета.
Честито кръщене на буболечката на Елица. И на нас ни предстои, другата седмица. Ще се похваля и ще почерпя. Laughing
А сега отивам да спя, щото съм много уморена.
Лека нощ!  Hug

# 257
  • Мнения: 3 453


   Добро утро!Пак ли съм първа!Пфууу, аман вече!Ама кво пийти и ядети бре,че така спите Shocked Laughing

   Бидапет, страхотни снимки!
   
   Майтбабка, ха честито кръщене!  bouquet Вчера съм пропуснала Embarassed

    Мими, за столчетата на Кенгаро и аз бях навита, но незнам дали си забелязала на новите модели материята е много странно.Струва ми се че доста ще спарва.Ако си намериш като на Неди май по-добре.Аз съм харесала с борд едно на Мони.

# 258
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Като купувате столчета за кола, гледайте да е с подпирки за главата, така че като заспи бебо,да не му се лашка главата наляво-надясно.

# 259
  • Мнения: 149
Добро утро!!!

Браво на смелите, пътуващи с деца под 2 години из България. Аз нямам такава смелост, дори и да имахме кола.

На болните бързо оздравяване Hug

# 260
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Неди, ама ние все едно сме се наговаряли с теб  Joy На един и същи ден, за едни и същи пари сме купили един и същи модел столче! Само дето нашетоо е розово с оранжево Simple Smile

Константина, чак сега ви разгледах снимките - много са сладурски! Много е хубаво, че бебчето ти си има другарче на неговата възраст. И Преслава е така, най-добрата ми приятелка има бебе с 5 месеца по-малко от мойта бебуна Simple Smile

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добро утро сладурки Hug
Май ще напече днес и при нас Grinning
Сега Никол хапна каша с маслени бисквити
и май ака,та я чакам в момента Grinning

Надеее нали си знаеш ,че умните хора мислят еднакво Joy
Вчера ти гледах снимките и пак се умилих на снимката на Пипи с коранко Hug
Фотай ги пак ,за да и се радвам-моляяяяяяяяяя Hug


Крисинко да ти кажа ,то и нашата материя спарва лекинко Wink
мисля да слагам едно чершафче и така да пооправя нещата Peace

Пуки нашето има пък и като я килна на легнало положение
няма къде да се люшка Laughing
Как е Дени?

Вики а Спасони как Е?

Бидапет много са хубави снимките Hug
и се каня да ти кажа,че все по-сладък става буболечо-клечо Grinning
И направо ти завиждам на фигурата ще знаиш Wink

Честит 7-ми месец на:
Никола на ДисиНик Hug
Катето на Кръстева Hug



# 262
  • Мнения: 132
Като купувате столчета за кола, гледайте да е с подпирки за главата, така че като заспи бебо,да не му се лашка главата наляво-надясно.
Ако няма такава възглавничка може да се сдобиете с бебешки възглавнички за път.Ние използваме такава и ни е много удобна  Peace

# 263
  • Мнения: 567
Добро утро и от мен  Laughing  Ей че сте ранобудни. Laughing Ние от 2-3 дни си поспиваме до към 8  Mr. Green И тук при нас се очертава слънчево и днес пак ще има разходки  newsm44  Ние на малката взехме столче на бертони с борд...
Хайде лек и слънчев ден, изпълнен с веселие и смях  smile3525

# 264
  • Мнения: 3 485
Добро утро! Малеееее, писали , писали....... Laughing

Добре, че ме светнахте за спирта в коларгола - явно щото каката е по-голяма, те винаги питат пак в аптеката на колко години е, не знам де...

Честити придобивки на бебочетата!
Честити кръщенета, месечинки и всичко, което изтървах Crazy

Вчера бяхме на село, празнувахме нашата годишнина от сватбата и тази на майка и татко. Съвпадение просто! Laughing
На бебочка й беше най-добре на сянка в хамака.

# 265
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Цитат
Пуки нашето има пък и като я килна на легнало положение
няма къде да се люшка
Как е Дени?

Дени-Дани  Mr. Green е без температури вече. WinkЯвно от зъбките си е било.Като гледам зъба имам чуството че утре ще е вече прорязал, ама а де.
След малко ще хващаме пак баирите по разходки,времето тука е много хубаво.
Гери,права си за възглавничките,продават се допълнителни такива,опасващи вратлето.

Нина, един коктейл що не й даде на принцесата? Щеше да й ходи на хамака. Mr. Green

# 266
  • Мнения: 3 485
Пуки, бях като негър-роб с ветрилото, да я пазя от мухите Mr. Green
Хайде да излизат зъбета, че ние още нямаме Laughing

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 723
Пукълс в бързината просто ooooh! Hug Heart Eyes
Никол сама помогна на едното си зъбче да пробие венеца-
просто стисна силно една по-твърда играчка Grinning
Проплака и като погледнах имаше капчица кръв,
но точно след 2 мин.нищо не помнеше и се беше успокоила Hug

Нина малеее завидях и аз на госпожичката Laughing

# 268
  • Мнения: 24
Добро утро!

моето малко дяволче започна да се пообръща.снощи точно преди да си легна нашия се върти из леглото си,после се кротна,отивам да надникна и познайте-забит по очи във възглавницата Rolling Eyes като ме хвана едно шубе да не се задуши през нощта,чудих се какво да измисля и накрая го примъкнах на нашето легло Grinning,а за напред какво да правя newsm78.някой има ли опит с подобни щуротии????

Приятни разходки!!!!!!!!

# 269
  • Мнения: 132
Добро утро!

моето малко дяволче започна да се пообръща.снощи точно преди да си легна нашия се върти из леглото си,после се кротна,отивам да надникна и познайте-забит по очи във възглавницата Rolling Eyes като ме хвана едно шубе да не се задуши през нощта,чудих се какво да измисля и накрая го примъкнах на нашето легло Grinning,а за напред какво да правя newsm78.някой има ли опит с подобни щуротии????

Приятни разходки!!!!!!!!
Има на Чико едни възглавнички с дупки за да не се задуши детето ако заспи така

Общи условия

Активация на акаунт