Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 6

  • 77 059
  • 1 115
  •   1
Отговори
# 45
  • София,
  • Мнения: 4 267
Да получих го,но аз пратих още в началото на играта.Похвалих се още в пьрвата тема.Една мама правеше списьк на получуилите играчка,мисля,че бях 17-та за уолкьра.
ДА и аз така предполагах, браво, много се радвам! Hug
Аз също имах мечетата, събирах ги усърдно цяла година, но уви, много късно разбрах, че има пак игра. Питала съм по големите магазини няколко пъти, но ми казваха все, че няма, проверявах често и на сайта на Памперс, но и там нямаше нищо за играта. Грешката ми е, че не потърсих по рано темата или пък да бях влязла в сайта на Проктър и геймбъл, тя играта всъщност те я организират. Нищо сега пак започвам усърдно да си събирам мечките и за догодина вече ще знам къде да гледам и какво да търся Crossing Arms, въпреки, че тогава вече ще сме големи за играчките Peace

# 46
  • Мнения: 6 443
Да получих го,но аз пратих още в началото на играта.Похвалих се още в пьрвата тема.Една мама правеше списьк на получуилите играчка,мисля,че бях 17-та за уолкьра.
ДА и аз така предполагах, браво, много се радвам! Hug
Аз също имах мечетата, събирах ги усърдно цяла година, но уви, много късно разбрах, че има пак игра. Питала съм по големите магазини няколко пъти, но ми казваха все, че няма, проверявах често и на сайта на Памперс, но и там нямаше нищо за играта. Грешката ми е, че не потърсих по рано темата или пък да бях влязла в сайта на Проктър и геймбъл, тя играта всъщност те я организират. Нищо сега пак започвам усърдно да си събирам мечките и за догодина вече ще знам къде да гледам и какво да търся Crossing Arms, въпреки, че тогава вече ще сме големи за играчките Peace
Търси в подфорум "На пазар".
Тук е най-сигурно  Laughing

# 47
  • Мнения: 534
Да се похваля с мишка.Днеска са я доставили в София,утре ще ни е донесе бабата.

# 48
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Хайде събрах ги тез мечета за един жираф. Mr. Green
Обаче май ще пускам писмото с обратна разписка , да не вземе някой от пощата да си го хареса. Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 1 535
Днес и аз пуснах писмото за жирафа.

Обаче май ще пускам писмото с обратна разписка , да не вземе някой от пощата да си го хареса. Peace

 Peace и аз така го пуснах, както и първото още в началото на играта.
Надявам се до рожденния си ден малкия да се уреди с играчка  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 4 335
Аз за 4-ти пьт пуснах обикновен плик,предните 3-и пьти си получихме играчката,не е имало проблем.Надявам се и тази да си получим Praynig

# 51
  • велико търново
  • Мнения: 588
Момичета да ви се похваля ли или по добре да ви помоля за съвет .Какво да правя днес са идвали от куриерската фирма да ми донесат играчката ,но в 11.30 ние ходим до детската кухня за храна и ни е нямало в къщи.сега ми казаха по тел. ,че ще минат тази седмица пак но не знаят кога .ако съм искала да отида да си я взема ,но офиса им е в сграда на последният 4 етаж а по стълбите с количката как да се кача?

# 52
  • Мнения: 4 335
Те пьк егати срока,цяла седмица и ти през това време в кьщи ли да ги чакаш #2gunfire
При нас сьщо беше станало така,като дошли ни нямаше.Оставали бележка,обадих се на телефона и момчето каза,че до 1 час ще дойдат.След 40 мин. си получихме играчката Peace
Нямаш ли вьзможност някой друг да мине през офиса им?

# 53
  • София
  • Мнения: 1 535
Е, може ли цяла седмица да си стоиш в къщи и да ги чакаш  Crossing Arms. Още повече в това хубаво време сигурно и доста време сте на разходки навън...
Аз не можах да ги дочакам и си я взех първата играчка от офиса, но са ми носили и разни други неща - винаги 15-20 минути преди това са се обаждали да попитат има ли някой на адреса в момента.
Но наистина, ако може някой да ти я вземе ще е най-лесно  Peace

# 54
  • София,
  • Мнения: 4 267
И аз да се похваля и ние днес си получихме играчките, направо са страхотни, нямам думи. А и малката много ги хареса, получихме едно пате  и две вибриращи - куче и коте, аз точно това бях и поръчала, цял ден ги вози в количката на куклите и много им се радва. А патето го търкаляме и го гоним по пода Joy, много много съм доволна. Аз също се бях притеснила, но точно едни месец откакто пратих писмото и си ги получихме де. НАс също ни нямаше в къщи, но при нас има портиер на входа и той ги е взел, за което съм му много благодарна на човека, че е спестил разкарването както на куриера втория път, така и на мен де, че то може пак да не сме си в къщи!  Hug

# 55
  • Мнения: 4 371
Не съм чела всичко, прощавайте.
Тук пише ли човек на П&Г?
Изпратих си картата доста отдавна, уолкърите ми свършиха под носа, звъннаха ми да ме питат какво искам и казах, че си искам картата обратно. Е от тогава ни стон, ни вопъл Rolling Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 1 535
Пишеше Ninny, но май отдавна не е влизал  Thinking
Не си ли им звъняла отново?

# 57
  • Мнения: 4 371
Веднага звъннах на телефона, от който ми се обадиха, обаче даваше безумно заето 100 часа, а после никой не вдигна и така го оставих Rolling Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 1 535
Не си улучила момента явно. Аз скоро им звънях за втора карта и се свързах веднага. А и картата учудващо бързо пристигна...

# 59
  • Мнения: 105
Не си улучила момента явно. Аз скоро им звънях за втора карта и се свързах веднага. А и картата учудващо бързо пристигна...
И аз успях да се свържа, преди няколко дни за карта. За колко време я получи след като се записа за карта по телефона?

Общи условия

Активация на акаунт