Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 6

  • 77 107
  • 1 115
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 535
Не си улучила момента явно. Аз скоро им звънях за втора карта и се свързах веднага. А и картата учудващо бързо пристигна...
И аз успях да се свържа, преди няколко дни за карта. За колко време я получи след като се записа за карта по телефона?

Ами честно казано не съм обърнала внимание за колко време дойде, но ми се стори бързо. Като че ли на следващата седмица още  newsm78

# 61
  • Мнения: 698
Аз преди седмица пуснах плика с обратна разписка,разписката ми пристигна,сега чакаме с нетърпение жирафчето.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Момичета,на кой номер поръчвате карти?
Моя приятелка,която роди скоро иска да играе на играта,но от родилното не са и дали карта.За това единственият вариант е да си поръча.

# 63
  • Мнения: 3 886
Момичета,на кой номер поръчвате карти?
Моя приятелка,която роди скоро иска да играе на играта,но от родилното не са и дали карта.За това единственият вариант е да си поръча.
Много моля и аз за телефона а и между временно ако някой има карта и му е излишна моля да ми пише

# 64
  • София,
  • Мнения: 4 267
02/4899491 или 02/4895750 ето това са телефоните, аз се обаждах на първия, но се звъни в часовете между 10 и 15 иначе не ми вдигаха. КАртата ми дойде не много бързо, но все пак около три седмици я чаках. Успех

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 556
02/4899491 или 02/4895750 ето това са телефоните, аз се обаждах на първия, но се звъни в часовете между 10 и 15 иначе не ми вдигаха. КАртата ми дойде не много бързо, но все пак около три седмици я чаках. Успех
Много благодаря за информацията.   bouquet

# 66
# 67
  • Мнения: 2 425
Жирафа ни е пристигнал, утре ще ида да си го взема. Те искаха да ми го донесат, много любезни бяха, но на мен ми е по удобно да мина аз. Много се радвам.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 535
Колко време го чака жирафчето?

# 69
  • Мнения: 2 425
Към 25 април, изпратих картата, на 29 получих обратна разписка и се подготвих за чакане с месеци, но ме изненадаха.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 535
Много благодаря за инфото   bouquet
Ще чакам скоро значи и аз  Peace

# 71
  • Мнения: 468
Хайде и аз да се похваля , вчера ни донесоха жирафа и патето . Бях попълнила 90т. Чаках точно месец до като ми ги донесат. На 17 април ми звъннаха да ме питат коя от комбинациите си избирам , понеже няма проходилки, и вчера на 19 си получихме играчките.
Макар, че малката не е бебе вече много се радва на играчките и си играе с тях , даже с патето заспива.

# 72
  • Мнения: 6 446
И на нас донесоха подаръците-2 вибриращи играчки.
Едната отиде в яслата.Лелките бяха толкова трогнати..чак не повярвах.

# 73
  • БГ
  • Мнения: 735
и аз получих моята играчка, мога ли втора карта да пратя или само по една?

# 74
  • Мнения: 6 446
и аз получих моята играчка, мога ли втора карта да пратя или само по една?
Mоже по 2!
Цунки на Ели!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт