Лунна диета 01.05.2009 - Петък - Първа четвърт (23:44)

  • 3 198
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
И аз съм тук!  bye Запис за 24 часа!
Сладкишче  newsm51

# 16
  • Мнения: 11
айде и аз пак.  kris82 започваш в петък след 11 вечерта и ще ядеш чак в неделя сутринта. През това време само водичка и сокове / прясно изцедени/ Не е трудно. Успех

# 17
  • Мнения: 379
И аз съм тук! Този път няма да обърквам дните Grinning
Благодаря за темичката!  bouquet

# 18
  • Мнения: 0
петя1977 много ти благодаря за отговора   bouquet  Ще пробвам, дано да издържа, че досега не съм гладувала, все нещо хапвам    Joy

# 19
  • Мнения: 121
Здравейте!
Този път и аз ще опитам, дълго време не съм лунувала, но се надявам да успея!
Желая успех на всички!

# 20
  • Мнения: 307
Здравейте, и аз съм пак тук с вас за 24ч
На тези, които ме питаха как за 3 лунувания (за 3 седмици) съм свалила 5кг, ще отговоря:
- Не,не спазвам друга диета, но продължавам и през другите дни да пия много течности...
Дано продължа с подобни резултати Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 001
Яяяя,да се поява и аз отново в групата на лунуващите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Май нкой няма да ме помни,ама аз съм стара кримка  Joy Joy Joy
Тялото ми нещо си го търси лунуването,та затова и аз ще съм в кюпа  Hug Hug Hug Hug

За информация - вижте в подписа ми....

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 88
А-а-а, тоя път наистина и аз се лунувам! Та какво "лунно момиче" съм , ако не лунувам  Rolling Eyes Rolling Eyes Записвам се за 24 часа, ако издържа, може и неделята да остана гладуваща, само че с поне малко зеленчуци...  Laughing

# 23
  • Мнения: 14
ето ме и мен, за 3 седмица,ефект има ,всяка седмица по 1 кг Hug  bouquet Grinning

# 24
  • Мнения: 1 380
Аз да почерпя за рожденият ден на мъжо.днес право 40 години.

P.S.Краят на лунуването е неделя....извинете за недоразумението.Помолих Вещи да го промени.  bouquet

# 25
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Сладкишче , да ти е жив и здрав съпругът.
Много любов , щастие и късмет.

# 26
  • Мнения: 13
sladkish4e,желая любов,добри приятели,пари
и оЩе много,много рожденни дни
           

# 27
  • Мнения: 2 803
Честито на мъжа ти! Много здраве му желая и да те обича много! newsm59 nbirthday newsm67

# 28
  • Мнения: 0
Нищо не съм хапнала от снощи  Mr. Green и вече ми иде да се  #2gunfire от глаааад

# 29
  • Мнения: 13
kris82 доста  часове ти се събират newsm78,днес можеш плодове поне да ядеш,не знам, както си решила,успех

Общи условия

Активация на акаунт