Лунна диета 01.05.2009 - Петък - Първа четвърт (23:44)

  • 3 201
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 184
аз пък правя обратното-1-ви и 3-ти ден по 2-3 плода,а 2-ри ден само на течности.така ми е по-лесно на мен лично.успех!

# 31
  • Мнения: 316
здравейте и от мен, хайде и аз ще лунувам , за 1 път ми е, успех на всички Simple Smile) Я кажете зеленчуковите сокчета на машинка ли ги правите?

# 32
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен пресъйденявам  се към вас за 3 дена . Успех на всички

# 33
  • Мнения: 52
Здравейте мога ли аз да се присъединя към вас линуващите но само за 24часа. Исках само да попитам тук където съм има сокове по магазините сокове на чийто етикет пише че няма примес на захар и че са 100% плод дали мога да пия тези сокове или само пресно изцедени? Благодаря и успех на всички.   bouquet

# 34
  • Мнения: 184
Да се отчета за стимул на останалите-1-ви ден 2 ябълки и 1 малък препечен сандвич-1.500кг.Днес само на фрешове-дано устискам...УСПЕХ и на вас!

# 35
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен може ли да пия нат. сокове 100% на капи



# 36
  • Мнения: 70
Здравейте Simple Smile
И на мен ми е първо лунуване.. малко четох из нета и някъде се препоръчва плодове и зеленчуци, на друго място само течности ..
Аз съм дюканка , ама в почивка  Rolling Eyes  и искам да направя тази луна..
Преди 30 мин изядох 2 смачкани кивита с малко трици да не съм капо  Crazy
и сега как да продължавам.. мога ли да хапна зелена салата по някое време ? ами айрян? ами доматен сок?
  bouquet

# 37
  • Мнения: 1
Здравейте момичета!  Hug Как сте, лунувате ли успешно? Аз досегасъм на 1л вода и почти 1 л доматен сок, както и 1 кафе. Обикновено пия по-малко сок, но съм си в къщи и още не правя нищо, но започвам да чистя основно и ще ми мине по-бързо времето. Даже планирам първата си "тренировка" на  newsm39, ако не ми мине котка път /или ме домързи, естествено/. Чувствам се отлично засега.
Ренка, смисълът на лунуването е 24 часа и 30 мин., по време на лунната фаза, само течности - вода, чай и фрешове, при необходимост. Така че в случая ти правиш разтоварващ ден, който сам по себе си е много полезен, но не е лунуване.
Успех на всички, много спокоен почивен следобед и режимна вечер!  love001

# 38
  • Мнения: 6
Здравейте лунуващи момичета  Simple Smile
Как сте? Моля ви, кажете как се справяте с лунуването, когато трябва да  отидете на гости? При мен проблема не е как да устоя на ястията. Трудно ме разбират защо нищо не хапвам и следват едни съжалителни погледи... Споделете вашия опит.

# 39
  • Мнения: 3
До сега не съм пробвала тази диета, но ще се опитам този път. Само за няколко дни е, а пък и съм чувала, че има голям ефект. Тъкмо на време, ще видим, дано проработи при мен!  Blush

# 40
  • Мнения: 316
Момичета аз като начинаеща реших да следвам примера от 1 стр. та днес съм на тези неща до сега без зеленчуковия сок, че няма как да го цедя Simple Smile Иначе като гледам пише мляко аз си хапнах, та да видим  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 0
Кога се пада следващия път 24 часовата лунна диета  newsm78 ?
Аз издържах тези 24 часа, но 3 дена   е нещо невъзможно  - поне за сега   Laughing

# 42
  • Мнения: 1
Здравей Крис 82! Hug
Доколкото видях в календара - пълнолунието е на 9-ти май от 7.00 ч. Ти не се притеснявай, Сладкишче  Hug Hug Hugще ни уведоми своевременно с нова тема във форума!
 А ти как издържа тази фаза, тя свършва довечера, след полунощ. Ако си успяла досега - не се предавай! Peace  bouquet

# 43
  • Мнения: 1 248
Здравейте момичета, задължително ли се започва с новолуние, или може да се включа в която и да е фаза...примерно от 9.05 newsm78

# 44
  • Мнения: 13
Привет лунички,как сте?Аз до тук съм на 2 литра вода ,2 огромни кафета,почти 1 литър доматен сок...а и един зелен чай #Crazy
toni_t здравей,аз я правя вече един месец и не съм гледала дали е новолуние,пълнолуние и т.н. за да започна,реших да опитам и ето ме на.Успех
Остана малко,успех на всички и утре с много минусчета Hug

Общи условия

Активация на акаунт