® E-bay - тема 28

  • 45 491
  • 772
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 29
Едно въпросче  Simple Smile.Спечелих си едни подаръчни пликове,праща ми продавача имеил че са мой и трябва да ги платя ,но не ми излиза бутончето на Пайпал а ми е даден този https://checkout.channeladvisor.com/checkout/1252/default.asp?p= … 217&i=3633089 адрес през който да платя.А в сайта пише че има опция и за Пейпал плащане  newsm78 .А на този сайт не може да се избере БГ,нещо странно ми се струва!Дали да се пробвам или да му пиша че искам плащане през Пейпал ?  bouquet

Тези пликове ги купуваш от магазин и това е един вид оформяне(заявяване) на поръчката в техния сайт, но плащането пак преминава през Пейпал.
Не знам дали се изразявам правилно(ако греша нека някой да ме поправи) и дали ме разбираш, но действай смело и следвай стъпките - всичко ще е ок Peace! Вече 2 чифта обувки си купувам от Schuhstore(чрез Ибей) по такъв начин!
То добре е магазин ,но плащането трябва да го направа през този адрес който са ми дали,а на него неможе да се избере държава БГ защото я няма.Този сайт според мен е подобен на Пейпъл,но не ми се рискува през него .Писах  сега на продавача да ми изпрати адрес за плащане през Пейпъл,имаче се отказвам от покупката,да видим дали ще ми отговори.А ето го продавача http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290316190583 .

# 751
  • Мнения: 74
Спечелих снощи едни сандали,като предварително бях питала колко е шипинга до бг и ми бяха отговорили 6 лири - сега влизам и гледам че продачача ми е изпратил инвойс с шипинг 3 лири - колкото е обявения до Англия - според вас - сега да платя ли този инвойс или да му пиша че е объркал и друго ми е отговорил?Вие как мислите?

# 752
  • на пистата
  • Мнения: 5 876
значи....искам да супя нещо,зададен е бутон да дам оферта,аз ще задам,но после как ще разбера дали аз съм спечелила newsm78.ето го нещото

http://cgi.ebay.co.uk/KX-65-MARZOCCHI-FORKS-OHLINS-REAR-SHOCK_W0 … |293%3A1|294%3A50
 а някой има ли представа този град дали е близо до есекс

# 753
  • Мнения: 1 745
Днес получих това:

Не е зле за 0,99 лири ( и 6 доставка  Wink) Някой ако иска снимки,мога да дам довечера,щото го изпрах,че миришеше много лошо! Sick
Ето и линк: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=S … #ebayphotohosting

# 754
  • Мнения: 6 444
Намейнка,чакай писмо в и-бей дали офертата е приета или отхвърлена.Ако я отхвърлят имаш право на още 2 оферти.Ако потвърдят ще ти излезе в спечелени.  Peace

# 755
  • София
  • Мнения: 787
Момичета и момче, имам проблем!
Смених си фамилията по лична карта и сега немога да си сменя името в пей пал. В ибей успях, но в пей пал не става.
Някой да има идея какво да направя??

# 756
  • Мнения: 116
Момичета и момче, имам проблем!
Смених си фамилията по лична карта и сега немога да си сменя името в пей пал. В ибей успях, но в пей пал не става.
Някой да има идея какво да направя??
затвори си акаунта и отвори нов,наи добре да не стане някои объркване Peace

# 757
  • София
  • Мнения: 787
Момичета и момче, имам проблем!
Смених си фамилията по лична карта и сега немога да си сменя името в пей пал. В ибей успях, но в пей пал не става.
Някой да има идея какво да направя??
затвори си акаунта и отвори нов,наи добре да не стане някои объркване Peace

Ако си отворя нов пак ли трябва да мина през цялата разправия с искането на кода от банката ??

# 758
  • Мнения: 234
Момичета и момче, имам проблем!
Смених си фамилията по лична карта и сега немога да си сменя името в пей пал. В ибей успях, но в пей пал не става.
Някой да има идея какво да направя??
затвори си акаунта и отвори нов,наи добре да не стане някои объркване Peace

Ако си отворя нов пак ли трябва да мина през цялата разправия с искането на кода от банката ??

Да всичко от начало.
Но според мен няма смисъл ако в ибей всичко да е наред, или пиши на съпорта може да ти кажат как да го оправиш.

# 759
  • Мнения: 6
Днес получих това:
...
Не е зле за 0,99 лири ( и 6 доставка  Wink) Някой ако иска снимки,мога да дам довечера,щото го изпрах,че миришеше много лошо! Sick
Ето и линк: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=S … #ebayphotohosting
pebs,
Много ми харесва и на мен!
Още не съм пазарувала от eBay. Имам регистр. (и в PayPal също). Разм. е ОК.
Щом има Buy it Now означава ли това, че мога да го купя веднага за 0,99 лири плюс още 6 за доставка, както е написано? И при получаването (нали е от Хонконг) ще дължа ли още нещо?


Извинявам се, ако звуча глупаво, но съм мноооого боса!

# 760
  • София
  • Мнения: 787
Момичета и момче, имам проблем!
Смених си фамилията по лична карта и сега немога да си сменя името в пей пал. В ибей успях, но в пей пал не става.
Някой да има идея какво да направя??
затвори си акаунта и отвори нов,наи добре да не стане някои объркване Peace

Ако си отворя нов пак ли трябва да мина през цялата разправия с искането на кода от банката ??

Да всичко от начало.
Но според мен няма смисъл ако в ибей всичко да е наред, или пиши на съпорта може да ти кажат как да го оправиш.



да така ще направя
мерси все пак Simple Smile

# 761
  • Мнения: 22 523
titi789, или му пиши за объркването, или плащай така. На мен са ми изпращали повторно инвойс само със сумата за доставка.-

vanesa, според мен няма смисъл да го сменяш и в пей пал името. Можеш просто да ги уведомиш за промяната. Така или иначе за теб е важно в ибей какво пише, за да можеш да получаваш нещата на твое име и да ги взимаш срещу лична карта пакетите от пощата.

# 762
  • София
  • Мнения: 787
titi789, или му пиши за объркването, или плащай така. На мен са ми изпращали повторно инвойс само със сумата за доставка.-

vanesa, според мен няма смисъл да го сменяш и в пей пал името. Можеш просто да ги уведомиш за промяната. Така или иначе за теб е важно в ибей какво пише, за да можеш да получаваш нещата на твое име и да ги взимаш срещу лична карта пакетите от пощата.

Ами напротив, аз в ибей съм си го сменила и днес получих две неща със старото име (след като съм го сменила в ибей). Явно като плащам през пел пал и те си взимат адреса и името от там.

# 763
  • Мнения: 1 889
Днес получих това:
...
Не е зле за 0,99 лири ( и 6 доставка  Wink) Някой ако иска снимки,мога да дам довечера,щото го изпрах,че миришеше много лошо! Sick
Ето и линк: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=S … #ebayphotohosting
pebs,
Много ми харесва и на мен!
Още не съм пазарувала от eBay. Имам регистр. (и в PayPal също). Разм. е ОК.
Щом има Buy it Now означава ли това, че мога да го купя веднага за 0,99 лири плюс още 6 за доставка, както е написано? И при получаването (нали е от Хонконг) ще дължа ли още нещо?


Извинявам се, ако звуча глупаво, но съм мноооого боса!

Не съм Пебс, но мога да ти отговоря, защото съм си поръчвала същата рокля от същия продавач. Точно така е както си разбрала:0,99+6 лири доставката. Аз си го поръчах на адреса на Емпреса и нищо не съм дължала. Ако питаш за мито: нищо няма да дължиш, дори и да си го поръчаш на български адрес!

# 764
  • Мнения: 1 745
Изпреварили са ме,но -да!Това е всичко,което плащаш!И дойде доста бързо! Wink

Общи условия

Активация на акаунт