Момичета открили половинките си в интернет

  • 5 831
  • 68
  •   1
Отговори
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Не видях такава тема и реших да пусна.
Повода е, че съвсем случайно в отчетната ни тема се заприказвахме за това и се оказа,че има още 1-2 майчета в "моя отбор" та се замислих колко ли сме общо тук?
Сега поставям началото и ако си намеря още сподвижнички ще ви разкажа как се случи при мен.
Мога само да кажа, че съм много щастлива през последните почти 5 години с човека, който е до мен и който открих в един сайт за запознанства.
Хайде вие сте Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Ако ICQ се брои - записвам се.  Mr. Green
Запознахме се преди 5 години през лятото. Видяхме се на живо през октомври. Седмица по-късно заживяхме заедно и така до днес.  Wink

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Ей ме и мен. И ние сме двойка благодарение на ICQ. Запознахме се 2001 в нета, 4-5 месеца само говорихме.
Края на февруари 2002 най-накрая склоних да изляза на кафе с него и от 8 март вече живеех у тях.  Crazy
На 2.05. стават 5 години откакто сме женени.   Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
Ей ме и мен. И ние сме двойка благодарение на ICQ. Запознахме се 2001 в нета, 4-5 месеца само говорихме.
Края на февруари 2002 най-накрая склоних да изляза на кафе с него и от 8 март вече живеех у тях.  Crazy
На 2.05. стават 5 години откакто сме женени.   Heart Eyes


Хахаха май ще се борим с теб за приза Най-луди жени Mr. Green Ние с моя мъж се видяхме на 28 октомври, от 2 ноември 2004 живеем заедно.

# 4
  • Мнения: 343
И ние се запознахме по-интернет през 2006 септември Пет месеца по-късно стана Боби сега е на годинка и полвина и провим опит за второ бебче

# 5
  • Мнения: 41
И ние се запознахме в един сайт за запознанства,после си писахме по Скайп,излязохме и така нещата се задълбочиха Simple Smile.Незнам защо повечето хора са категорично против запознанствата по интернет.Не казвам,че няма риск,но не виждам съществена разлика с това да се запознаеш с някого на улицата или в някоя дискотека-пак може да не се получи нищо.Въпреки това повечето ми познати никога не биха потърсили щастието си в интернет,макар и да са самотни.

# 6
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Е, значи не съм само аз.В подписа ми пише кога се запознахме и от кога сме заедно.Иначе дете решихме да си имаме още през октомври 2004-та, но не стана толкова лесно, колкото си мислех...

# 7
  • Мнения: 343
Atina_Eli ,  nana77  страхотни сладури си имате Наистина интернет дицата са много хубави Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 12 554
Atina_Eli ,  nana77  страхотни сладури си имате Наистина интернет дицата са много хубави Peace

Мерси мила!  bouquet

# 9
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
И аз мерси   bouquet

# 10
  • Мнения: 149
И аз да се включа, с моя се запознахме през 2007 от сайт за запознанства. В последствие по ICQ и Skype, и после сватба

# 11
  • Мнения: 91
да се включа и аз ... запознахме се в нет-а 15 декември  2007 година Simple Smile излязохме на 17 (аз бях много скиптично настроена) и януари живеехме заедно ... март имахме собствен бизнес ... август напраихме сватба .... сепрември забременях Simple Smile

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Черпя.  Laughing
Днес стават пет години от сватбата ни с моята интернет половинка.  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 697
Ей че сладка темичка Simple Smile Записвам се и аз. Запознахме се юни 2005 в Елмаз. Септември 2005 живеехме вече заедно, декември 2006 се оженихме, октомври 2008 се роди нашето съкровище Simple Smile

# 14
  • Мнения: 5 370
И аз в същия кюп. 2002 си направих на шега регистрация в Бгдейт. Какво гадже бях тогава, не е истина. ooooh! Tired (сега леееекинко клоня към мечка, ама карай).
Пишеха ми много, срещнах се лично с 5-6. На Георги обръщах най-малко внимание. Някъде по това време май почнахме да си кореспондираме. Той си направи заради мен АйСиКю, дотогава не знаеше що е това. Видяхме се на живо на 14 юли в Търново. Още на автогарата усетих, че някакъв ток протече,честна дума.След като си "купихме" 2 седалки по линията на Етап Адрес София -Търново, от 8 декември същата година живеем заедно. Дето се казва, почнахме от нулата, известно време работеше само той, а на мене не ми даваше да започна каква да е работа. През 2004 забременях, подписахме и така.
Утре има имен ден, вдруги-рожден. Не ми е лесно с Теле, понякога борбата с него е трудна, но....си го обичкам. Heart Eyes

# 15
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Да ти е жив и здрав Георги!   bouquet
И аз се запознах с Емо в Елмаз и даже закъснях за срещата ни с повече от 10 мин., но той седеше на уговореното място и от 11 . 08. 2004 сме си все двамата неразделни Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
И аз в същия кюп. 2002 си направих на шега регистрация в Бгдейт. Какво гадже бях тогава, не е истина. ooooh! Tired (сега леееекинко клоня към мечка, ама карай).
Пишеха ми много, срещнах се лично с 5-6. На Георги обръщах най-малко внимание. Някъде по това време май почнахме да си кореспондираме. Той си направи заради мен АйСиКю, дотогава не знаеше що е това. Видяхме се на живо на 14 юли в Търново. Още на автогарата усетих, че някакъв ток протече,честна дума.След като си "купихме" 2 седалки по линията на Етап Адрес София -Търново, от 8 декември същата година живеем заедно. Дето се казва, почнахме от нулата, известно време работеше само той, а на мене не ми даваше да започна каква да е работа. През 2004 забременях, подписахме и така.
Утре има имен ден, вдруги-рожден. Не ми е лесно с Теле, понякога борбата с него е трудна, но....си го обичкам. Heart Eyes

Ха честит ти именик! Да ти е жив и здрав, много да те обича и ти много да го обичаш!

# 17
  • Мнения: 645
Момичета здравейте,интересна темичка,и аз да се включа при вас.
Запознахме се преди 4г в Елмаз,малко след това заживяхме заедно, а резултата е долу в линйката ми Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 30
и аз да се включа запознахме се с моя мъж през септември 2007 в сайт за запознанства малко по късно решихме да имаме бебе през март 2008 забременях, от първия ни опит се получи - Виктор  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 19
  • Popovo
  • Мнения: 571
Да се запиша и аз. Запознахме се на 1.05. преди 6 г., видяхме се на 15.06. и от 4.08. същата година живеем заедно. Само да поясня аз от Варна той от Попово разстояние около 160 км, бяхме се виждали 5 пъти преди да заживеем заедно.

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте ще приемете ли и мен  bouquet
С моето моряче се запознахме преди година и нещо случайно в скайп.Само че аз ще ви потреса Mr. GreenНа мен ми предстоеше сватба,а той също имаше сериозна връзка,но с момиче от друг град.В последствие се оказа,че живеем почти блок до блок и ето ни щастливи година и месец почти Heart Eyes
Мисля,че ще е хубаво да си пишем в тази темичка,наистина доста хора са скептични към запознанствата в нета.Аз също бях от тях,но само съдбатя ме накара да му дам пълномощно за което никак не съжалявам Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 30
Браво бе Ани!!!  Laughing И аз бях много против такива запознанства и накрая от нета си взех мъж.

# 22
  • София
  • Мнения: 12 554
Бе всички сме така. Аз никога не давам пълномощно на непознати в кю или скайп. И до ден днешен нямам никакво смислено обяснение защо точно на него дадох.
Ма на...това ми бил късметът. И то голям.

# 23
  • Мнения: 5 370
Бе всички сме така. Аз никога не давам пълномощно на непознати в кю или скайп. И до ден днешен нямам никакво смислено обяснение защо точно на него дадох.
Ма на...това ми бил късметът. И то голям.
И аз се закачах с една камара пичове онлайн, и с няколко се срещнах, единият настояваше пак да се виждаме, умоляваше....но не би.
Късмет, да, съдба.....но НЕ И случайност. Не вярвам, че ни управлява случайността.

# 24
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Хайде и аз тук - края на май 2005 г. се запознахме в бгдейт, края на юли се видяхме за първи път. На 29.10.2005 ни беше годежа, на 29.04.2006 - сватбата, а дъщеря ни се роди на 29.09.2006. Реално сме били гаджета два месеца преди да се сгодим. И по-бързо щеше да стане, но трябваше да приключа с някои неща в родния ми град.

# 25
  • Мнения: 5 370
Хе хе, пустия му бгдейт брееее. Mr. Green
Аз на времето им предложих нашата история, ама те не ми реагираха.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 618
Айде и аз в кюпа Crazy Запознахме се в ICQ, писахме известно време, след което се видяхме. Той ме харесал веднага, аз не толкова Mr. Green Но с времето нещата се промениха. Тази година стават 5г. от както сме женени и 8г. от както се познаваме.

# 27
  • Мнения: 91
ее Ани Браво ... аз с моя мъж за 1-ви път излезнах с некой от нет-а :Simple Smile то какво взе че стана  Whistling

 Тука ще станеме гилдия направо :>

# 28
  • Мнения: 0
Ами ние не сме женени още,нооо.... Rolling EyesТо и аз незнам защо му дадох пълномощно като знам колко мразя да ми досаждат разни такива типове,а той пък по случайност бил пийнал след дискотека и самичък и решил да напише любимото си женско име Heart EyesАми да се надяваме ,че и нашето ще приключи като при вас Grinning

# 29
  • Мнения: 91
охо време ви е вече .. 1 година ... е много .. Stuck Out Tongue ние май повечето не сме чакали кой знае колко много Simple Smile

# 30
  • София
  • Мнения: 12 554
охо време ви е вече .. 1 година ... е много .. Stuck Out Tongue ние май повечето не сме чакали кой знае колко много Simple Smile

Ми ние чакахме 7 дни...И оттогава не сме се делили вече пет години ще станат.  Mr. Green А на 1 август 2007 година се оженихме.

# 31
  • Мнения: 0
Да ми стискате палци момичета Mr. GreenАма то при нас поне няма омръзване с тия негови рейсове по 4 месеца-като си дойде сме като кърлежи или пиявици Mr. Green

# 32
  • Мнения: 91
Вярвам ти .. моя като го нема една вечер (понеже работи на смени) и е така Simple Smileа пък какво остава месеци ....

# 33
  • Мнения: 2 708
Още една ЕЛМАЗена Peace

гледам, не съм сама hahaha hahaha hahaha

# 34
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Преди 8 години в Мирк  Party

# 35
  • Мнения: 343
И аз го намерих моя в Елмаз Ах колко приятелки се изжениха от там Вчера даже направих регистрация на една приятелка
която до сега не искаше и да чуе за това Виждам че се увиличаваме  Peace

# 36
  • Мнения: 8 242
И ние се запознахме в и-нет.. IRC .. Simple Smile 1999г. есента.. 2000г. пролетта се сгаджосахме.. юни месец дойде в Пловдив.. После идваше за 10 дни през 10 дни  Crazy .. Септември 2000г. се премести да живее тук..

# 37
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
duhi_puhi  Много ти е хубаво момчето, чак ми се прииска да го взема за зет  Crazy

# 38
  • Мнения: 8 242
duhi_puhi  Много ти е хубаво момчето, чак ми се прииска да го взема за зет  Crazy
Blush
Ама ако знаеш колко е диво и бясно.. знаеш ли колко бързо ще ми го върнеш  hahaha

ех.. обзеха ме спомени .. IRC-то в началото беше страхотна малка общност.. ама постепенно много се смота.. за съжаление Rolling Eyes

# 39
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ми аз не познавам хора, които да влизат там вече... Сега се сетих, че тогава за да пратя снимка си сканирах и качвах на дискета.. лелееее децата ни няма да зжнаят какво е това Simple Smile

# 40
  • Мнения: 8 242
Ми аз не познавам хора, които да влизат там вече... Сега се сетих, че тогава за да пратя снимка си сканирах и качвах на дискета.. лелееее децата ни няма да зжнаят какво е това Simple Smile
О.. да! Това със сканирането беше страшна работа Simple Smile Баща ми домъкна от Сингапур (много пътуваше тогава) един скенер.. и сканирах на половината училище снимките да си ги пращат насам-натам  Laughing
И като се замисля и аз не се сещам някои от познатите ми да влизат още там.. Макар че оттам имам доста добри приятели!
Голямо шоу беше - то не бяха оператори, администратори (и аз съм била малко мда.. че мъжо го играеше по едно време бос  Joy) "опчета" хихихи  Joy Срещи.. на канали.. на админи.. Откачена работа  Crazy

# 41
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
А като нямаш снимка срещите се провеждаха като казваш с какво ще си облечен за да се познаете  Joy

# 42
  • Мнения: 0
Като казахте,че си казвате с какво ще сте облечени,аз за първи път се видях с моето момче по подобен начин.Оказа се,че сме от един град и квартал,че и блоковете ни един до друг.И уговорихме се ние да ме вземе с колата от вкъщи.Той ме бил виждал в квартала,а аз него изобщо не се сещах да съм го виждала.Идва уговорения час и аз почвам да се нервя на себе си,че не съм му казала друг вход-ами ако излезе някой изрод LaughingНо се оказа тооолкова сладък,че зарязах всичко заради него Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 91
Мале това IRC беше луда работа! а дали има вече хора който влизат ? newsm78

# 44
  • Мнения: 0
Аз май бях пробвала веднъж,ама щом не помня значи не ми е било интересно Mr. Green

# 45
  • Мнения: 28
Здравейте може ли и аз да цопна при вас??? Embarassed
Ние с моя имаме международно запознанство в myspace.
Започнахме да си пишем 07.2007, аз посетих UK през  10.2007и тогава се видяхме на живо,Cлед това 01.2008 той дойде в БГ и си ме взема при него тук.
Първата сватба ни беше септември 2008, втората 03.2009 в BG и ето го и следващото важно събитие в линийката в отдолу.  pregnant
А аз гледах толкова скиптично на интернет запознанствата апук то виж какво стана  Heart Eyes Heart Eyes newsm78 newsm78

# 46
  • Мнения: 0
Ехеее Юли то твоето много интересно имам позната,която така се омъжи в Щатите.То май всеки е скептично настроен към този род запознанства,ама каква любов излиза после Heart EyesКак сте момичета никакви не пишете?Аз днес да ви кажа направо ми иде да се гръмна.Един приятел на моето момче се прибра от рейс(понеже всичките му приятели пътуват като него) и 2 дена не съм се прибирала почти.И днеска едва гледам,ама никой не ми налива в устата снощи насила Mr. GreenОх ако преживеч до 8 часа на работа ще взема медала за издръжливост Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 011
И ние се запознахме в един сайт за запознанства,после си писахме по Скайп,излязохме и така нещата се задълбочиха Simple Smile.Незнам защо повечето хора са категорично против запознанствата по интернет.Не казвам,че няма риск,но не виждам съществена разлика с това да се запознаеш с някого на улицата или в някоя дискотека-пак може да не се получи нищо.Въпреки това повечето ми познати никога не биха потърсили щастието си в интернет,макар и да са самотни.
Peace Peace Peace
цоп и аз тука  newsm37

# 48
  • Мнения: 2 011
Още една ЕЛМАЗена Peace

гледам, не съм сама hahaha hahaha hahaha
и аз съм ЕЛМАЗЕНА bowuu bowuu hahaha hahaha hahaha

# 49
  • Мнения: 980
Ей ме и мен. И ние сме двойка благодарение на ICQ. Запознахме се 2001 в нета, 4-5 месеца само говорихме.
Края на февруари 2002 най-накрая склоних да изляза на кафе с него и от 8 март вече живеех у тях.  Crazy
На 2.05. стават 5 години откакто сме женени.   Heart Eyes


Хахаха май ще се борим с теб за приза Най-луди жени Mr. Green Ние с моя мъж се видяхме на 28 октомври, от 2 ноември 2004 живеем заедно.
Хайде и аз да се включа в надпреварата за приза.  Mr. Green
Запознахме се на 16.02.2007. Аз не си бях в Бг, но щом се прибрах две седмици след това, и се видяхме на живо. След три дни отидохме на екскурзия заедно. След месец си направихме бебе. От тогава не сме спирали да се обичаме и да правим деца  Crazy Помежду другото се и оженихме  Whistling
и ние сме Елмазени.  Mr. Green Взех си Бисер от Елмаз  Joy

# 50
  • Мнения: 17
 И аз да се разпиша тогава Simple Smile))
 Запознахме се в mIRC октомври 2004, на живо ноември 2005 (той беше зает, аз също)  Laughing Laughing. Заживяхме заедно февруари 2006, обичаме се както в началото и до днес и сега чакаме съкровището да се появи на бял свят Simple Smile Не съжалявам, а напротив щастлива съм че срещнах лЮбовта, а какво значение има в интернет или не Simple Smile  newsm03 smile3534

# 51
  • София
  • Мнения: 250
Леле, много яка тема...Май и аз съм за тук  Laughing

Запознахме се 2006 г. в един сайт за запознанства...Видяхме се 2007г. и се взехме  Joy

Резултата е малък сладък бонбон, който е на почти 6 месеца   newsm32

Цялото действие се разви в САЩ...Уж дойдох на бригада за 6 месеца, а още не съм се прибрала  Laughing

# 52
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Добре дошла и тук Петя Simple Smile

# 53
  • Мнения: 41
Здравейте на всички. И нашата връзка започна благодарение на един сайт за запознанства, където аз го намерих. Минахме на скайпа, след това той прояви повече упоритост и с триста мъки ме покани на среща Blush И от 2007 година сме заедно и през тази година ни се появи и малкото съкровище. Two Hearts stork-girl

# 54
  • Мнения: 5 370
Ех, леле мале, колко деца са се появили благодарение на тези сайтове за запознанства. И после АйСиКю-или Скайп. Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 12 554
Ех, леле мале, колко деца са се появили благодарение на тези сайтове за запознанства. И после АйСиКю-или Скайп. Mr. Green

Мда. Но е въпрос на късмет. Нашият явно е работел  Mr. Green

# 56
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Хехеее ама то и аз съм за вашия отбор Laughing
Ние в ICQ се запознахме, писахме си около 2г. и то от дъжд на вятър, после зачестихме, разменихме си тел....бяха едни разговори по 2 часа \като на всеки час оператора ни изключваше и пак трябваше да се набираме\. Видяхме се, след 2м. ми предложи да си направим дете, аз отказах, но ми трябваше само месец, за да размисля....и нататака се знае и вижда. Даже мислим за 2-ро дете вече Laughing Heart Eyes

# 57
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Я, каква готина темичка имало тук!  Mr. Green

И ние с моя мъж сме интернет двойка. Запознахме се в един блог през септември 2005 година. Тогава той беше на специализация в Германия. Около месец по-късно той се прибра в БГ и се видяхме на едан обща среща... Той ми се представи с истинското си име тогава, а аз не го чух и после сумати време се чудех как му беше името. Добре че поне прякорите си знаехме!  Joy Аз си го бях харесала още преди да се видим, много ме кефеха нещата, които пишеше. Доста си комуникирахме и по скайп и айсикю...
През май 2006 вече бяхме двойка!  Mr. Green Heart Eyes bowuu След това сценария го знаете - сватба, дете, планове за второ...

# 58
  • Мнения: 91
Ей .. момичета забравели сте темата Simple Smile

# 59
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
А бе май и аз съм за тук newsm78 Mr. Green
 Hug виждам има доста съмишленички Laughing
Първото ми гадже от mIRC и последното и то от интернет Laughing

Ще дам дългата версия, че нещо сте позарязали темата, поне да има к'во да се чете Joy

Запознахме се в www.spinchat.com чрез чичо гугъл намерих сайта и ме накефи името СПИН-чат  hahaha (не е много за смях де, ама ми допадна щото те не знаят на бг кво значи спин, както и да е)... сумати време си чатих с какви ли не хора! Но само с 2 си поддържам връзка все още-гаджето ми и най-добрия ми приятел-от Индия Mr. Green мн си ги обичкам и двамата,ама пуста му ревност(пак се УтнесУх Laughing) та тогава бях на има-няма 15 години(сега съм на 23) и аз още от мн малка си обичам Истанбул, а като видях ника Alistanbul,викам си "Това ще е!" hahaha и започнахме с чата от февруари 2001... продължи около 2-3 години-интензивно Mr. Green после той реши да се жени, така че прекъснахме с чата(много го обичах, но усещах, че не му се говори с мен/той Уж същУ ма любил Joy). Отвреме-навреме му пращах e-mail-и: как си?как върви рабората?живота? общи приказки... и един ден той ми се включи в MSN-а и почнахме пак с чатовете. Брака му не продължи и 1 година. Постоянно ми се оплакваше, че е направил грешка, че не се издържа...etc. 2007 заминах за Полша за 1 семестър по Еразъм програмата и като се върнахме-юни, ни бройха на ръка няколко евро Mr. Green (толкова пари накуп за пръв и последен път видях hahaha) и ест. си ги изхрачих "разумно" като всяка жена Laughing и за пътуването до съседката ни,est.  Simple Smile  и та се върнах на 16 юни2007 вечерта, на 22.06.07. около 17:00 бях в Одрин на среща Mr. Green първата ни face-to-face body-to-body Whistling вече сме си заедно 2 години и нещо Simple Smile Heart Eyes Mr. Green много щастливи! Аз ходя при него на месеца веднъж за по 10 дни. Той е идвал в БГ само 2 пъти-за рождения ми ден и на почивка в Созопол Grinning Нито аз познавам родата му, нито той мойта(само дядо ми-ама беше СлучайнУ Whistling )

Те това е от мен  Mr. Green Hug

Последна редакция: сб, 25 юли 2009, 20:45 от magito1986

# 60
  • Мнения: 11 569
И като ви гледам снимките сте мноого хубави и щастливи. HugЖалко,че не мога да се включа в темичката ви с такива сладки истории.  bouquet

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Ние вчера направихме 6 години от както сме женени с моята нет половинка.  Grinning Ако разбира се mIrc се брои в тая част.... Запознахме се през 1995, когато все още Интернета едва прохождаше из БГ. Историята е доста дълга и проточена във времето и достойна за латиноамерикански сериал  Joy , но ще я разкажа като имам време, че сега съм на работа....

С това irc ме върнахте петнайсет години назад. Стана ми едно мило-мило. Голяма краста ми беше. За мое удоволствие работех тогава по клубове и денонощно това правех. Моя мъж и той бос  Wink беше. Пък аз нали съм си плямпало, навсякъде ме знаеха. А, колко съм пътувала из БГ по irc срещи. И колко гости съм посрещалааааа. Преди месец си викам я да вляза да видя, какво има още там..../щото не съм влизала от 5 години сигурно/... ами  Embarassed гледах като теле в железница и не можех да се сетя какво се прави  Mr. Green

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 15:06 от Здравка Желязкова от село Стомана

# 62
  • Мнения: 91
 smile3501 супер.. пак почнахте да пишете ...

# 63
  • София
  • Мнения: 91
Здравейте и от мен! С моята половинка се запознахме в mirc преди 8 години. После излизахме няколко пъти и той дойде да живее при мен. От 2002 сме женени,а след още две години ни се роди момченце. Сега чакаме второ бебче!
Радвам се ,че има такава тема!!!!!

# 64
  • Мнения: 111
То и аз май съм за тоя кюп Simple Smile Запознахме се в Елмаз съвсем случайно еи така реших да му отговоря това на 1.09.07г той предложи да се видим аз казах някой ден можеби взе ми тела и като се обади малко по-късно и се съгласих да пием кафе още същата вечер аз малко се замотах той звъни аз викам ей сега слизам и той помисли че го базикам.....но слязох пихме кафе близо до нас после той ме изпраща заваля ужасен дъжд не може да се кара кола в това време и аз от учтивост го поканих в нас докато спре дъжда и така започнахме да се виждаме всеки ден и октомври заживяхме заедно февруари 2008г беше годежа на 11.09.08г забременях на 09.11.08г беше сватбата и 09.06.09г се роди нашия прекрасен син Георги и сме едно щастливо семейство Simple Smile не съжалявам че приех да изляза с него  Heart Eyes
Кокитка радвам се че и ти си тук  Hug

# 65
# 66
  • Мнения: 1 768
Ми да се добавя и аз в групата  Laughing
През 2002 г станах чатър , през юли се запознахме в топ.бг  Laughing Видяхме се за първи път на 14.02.2003 , в края на април живееше вече при мен  Laughingто и по -бързо би станало ама той от Ловеч , аз в София  Wink
На 06.09.2003 беше сватбата .Живеем прекрасно вече близо 6 години и скоро чакаме най-желаното бебче на света.След 4 ин витро опита успях да забременея  Laughing

# 67
  • София
  • Мнения: 12 554
Ми да се добавя и аз в групата  Laughing
През 2002 г станах чатър , през юли се запознахме в топ.бг  Laughing Видяхме се за първи път на 14.02.2003 , в края на април живееше вече при мен  Laughingто и по -бързо би станало ама той от Ловеч , аз в София  Wink
На 06.09.2003 беше сватбата .Живеем прекрасно вече близо 6 години и скоро чакаме най-желаното бебче на света.След 4 ин витро опита успях да забременея  Laughing

Желая ти много щастие и най-леката бременност на света!   bouquet

# 68
  • Мнения: 67
Запис
Преди години или по-точно 2004 имаше някакво интернет- глобулска приумица за запознанства и моя приятелка  ме записа без да знам, каза ми след като изпрати есемеса.........
И резултата е на лице Joy е срещнах се и с няколко психара, но моето момче си ме е чакало.Видяхме се на 26.03.04 година, заживяхме заедно през юни , а през декември забременях.Щастливи сме и имаме две прекрасни дечица.Дано и други четящи темата пробват не е страшнои не боли, даже напротив, само да срещнеш твоята половинка.Късмет Hug
Петя здравей   bouquet
Д почерпя нашият батко става на цеееееееееели 4 години  newsm38 beer2  love001 

Общи условия

Активация на акаунт