Мами от Пловдив кажете ми детски център

  • 43 518
  • 102
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 62
Да работи и рожденни дни правят. Ходихме вече 3 пъти , не мога да я изкарам от там, явно защото е ново и е интересно.

# 31
  • Мнения: 29
Мои приятелки също посетиха новия детски център в МОЛ Галерия Пловдив и казват същото, че не могат да извадят децата от там:) И аз ходих да го видя - наистина е доста голямо, или поне в Пловдив не сме виждали детски център от този тип, има кафене и хубава кухня, както и аниматори професионилисти, наистина обучавани от американски специалисти, доколкото ни обясниха. Обстановката ни хареса:)) Идете вижте и споделете:))

# 32
  • Мнения: 11
Миналата седмица отвориха нов детски център "Оранжево небето" в Смирненски, до бар Никано в комплекс "Райски кът". Имат интересно дървено магазинче, с какви ли не чудесии , включително с мини макет на каша Hipp Simple Smile, дървена везна, щайги с дървени зеленчуци и разни други истории, от които дъщеря ми беше възхитена. Особено се прехласна и по един малък дървен гардероб, пълен с дрехи за кукли, както и поради факта, че и облякоха лекарска престилка и можеше да се изживява като Леля Доктор! Изобщо, там са решили да понаблегнат на дървени еко играчки, което ми хареса. А, имаше и едно по-голямо момченце, което учеха на френски от детски картинен речник. И освен това, тъй като вече бяхме там 3 пъти, следващото ни ходене ще е безплатно - дадоха ни такава карта. Така че тези дни ще имам 2 свободни часа за кафе Simple Smile

# 33
  • Мнения: 565
А къде се намира по-конкретно "Оранжево небето" ? Би ли го описала по-подробно?

# 34
  • Мнения: 11
Намира се на улица "Силистра", номерът не го знам, но улицата е близо до кръстовището на "Пещерско шосе" и "Царевец".
Ако вървиш по "Царевец", хващаш пресечката, която се намира срещу входа на Студентските общежития за медици, и след около 5 мин. пеша излизаш точно там. Ако вървиш по "Пещерско шосе" свиваш надясно първата пресечка след кръстовището (малко след дюнерите на Аладин) и после, мисля че втората или третата пресечка пак в дясно. Сградата на комплекса "Райски кът-1" е голяма, в жълто и зелено, но и аз не я знаех до скоро.
Мисля да се възползвам от предложенията на центъра през следващата седмица (имат седмични карти по 6 лв на ден за полудневни занимания), защото и нас ни сюрпризираха, че градината ни ще почива през юли. Досега детската градина, в която ходи голямата ми госпожица никога не е почивала за цял месец, но какво да се прави - наредби Sad и ще трябва да търсим начини да се спасяваме някак...

# 35
  • Мнения: 8
Аз препоръчвам на всички чудесния детски кът в ресторант-градина "Гладиатори".Миналата седмица бях там на детски рожден ден на една приятелка на детето.Детските менюта са 7-8 лв и са доста добри като количество и качество.Има огромен надуваем батут-замък,влизат по 20 деца едновременно и лудеят здраво.Също има и люлки,пързалки,клатушки и още какво ли не.А и всичко е безплатно.

# 36
  • Мнения: 6 206
Не че нещо колега, успех ви желая, даже препоръчвам ресторанта ви на хора, които искат да правят детски рожден ден в ресторант, но имайте предвид, че този замък е за 6 деца максимум едновременно по спецификация. 20 може да ви донесе сериозни инциденти още повече, че няма кой да наблюдава децата.

# 37
  • Мнения: 565
Just mum, благодаря за подробното описание на местоположението, но аз явно съм поставила погрешно въпроса си. Интересуваше ме обстановката вътре, просторно ли е, играчки, анимация и т.н.

# 38
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
искам да попитам за ТОН БОНБОН 2 до новотела по всяко време ли може да се ходи , ако има рожденни дни пускат ли, по план ще ходим там
днес бяхме в този в мола , мартин супер си игра,много доволен а аз си мислех че ще му е тясно
във ''форума'' не му хареса и ни вдигна да си ходим
бяхме и в едно кафе аква център с боулинг , там средно положение центъра , но все пак си игра
ТОН БОНБОН 2 нас лично преди 2 седмици в неделя ни казаха че в малката зала не можем да останем, защото има рожден ден. По  едно време казаха ако искаме в градината, но проблема беше, че преди половин час беше спряло да въли в градината пясъка беше мокър.

# 39
  • Мнения: 8
Може би,ако за батута имаше някаква такса нямаше да скачат по много деца едновременно.Хората за добро са го пуснали безплатно.То и аниматори ако бяха взели....пък и ако хрантата беше безплатна....

# 40
  • Мнения: 6 206
Може би,ако за батута имаше някаква такса нямаше да скачат по много деца едновременно.Хората за добро са го пуснали безплатно.То и аниматори ако бяха взели....пък и ако хрантата беше безплатна....

Пак не разбираш нещо - съвсем добранамерено го казвам  - махни безплатната храна, ако с някое дете стане нещо никой няма да се сети кое е било безплатно и кое платено. 20 деца скачащи в нещо с размери 3 на 5 - само го кажи на глас и ще осъзнаеш колко е абсурдно.

# 41
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.... 20 деца скачащи в нещо с размери 3 на 5 - само го кажи на глас и ще осъзнаеш колко е абсурдно.

Виждала съм подобно меле на морето...
Не бих помислила дори да си пусна детето вътре.

# 42
  • Мнения: 730
Здравейте, детските центрове по МОЛ-овете стават ли за деца малко над годинка?  Thinking

# 43
  • Мнения: 6 206
Здравейте, детските центрове по МОЛ-овете стават ли за деца малко над годинка?  Thinking

мол Пловдив - над 1,8 години

# 44
  • Мнения: 606
Като водя моята дъщеря на занималня- видях, че до училище Димитър Благоев са направили нов детски център под кооперацията на ъгъла /до ТЕЛК/ - голямо и просторно е, но не съм ходила да кажа как е като обслужване.

Общи условия

Активация на акаунт