Мами от Пловдив кажете ми детски център

  • 43 493
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11
Здравейте мили мами. Не искам да пропусна възможността да дам  мнението си макар и по късно да се включвам в темата. В Дисни може да е тясно но пък е чисто ако за някой от вас този факт е маловажен за мен никак.Последно бяхме на рожден ден миналата година края на лятото в Тон Бонбон , такава мръсотия не бях виждала.Миризмата от тоалетните се разнасяше почти по целия център. Направо си плачеха за ХЕЙ. А отделно всички деца след като си консумираха менюто се по дрискаха. Така че помислете! На нас скоро ни предстои рожден ден но за  Тон Бонбон няма и да помисля  Naughty

# 76
  • Мнения: 6 206
би ли уточнила точно къде е мърсотията?
тоалетните ли бяха мръсни? двора ли? кое?

# 77
  • Мнения: 90
Здравейте мили мами. Не искам да пропусна възможността да дам  мнението си макар и по късно да се включвам в темата. В Дисни може да е тясно но пък е чисто ако за някой от вас този факт е маловажен за мен никак.Последно бяхме на рожден ден миналата година края на лятото в Тон Бонбон , такава мръсотия не бях виждала.Миризмата от тоалетните се разнасяше почти по целия център. Направо си плачеха за ХЕЙ. А отделно всички деца след като си консумираха менюто се по дрискаха. Така че помислете! На нас скоро ни предстои рожден ден но за  Тон Бонбон няма и да помисля  Naughty

 Peace И аз не го харесвам, има къде къде по-хубави места. Всеки избира.

# 78
  • Мнения: 11
Става въпрос за Тон Бон бон зад съда. Да тоалетните бяха много мръсни и смърдяхя и залата в която се храниха децата също. Понеже беше лято и детето ми беше босо - краката му бяха почерняли. Иначе е добре че има много играчки но само това и момичетата се занимават с децата също е добре.

# 79
  • Мнения: 6 206
антони, благодаря ти за искреното мнение.
поддържането на чистотата е много трудна задача и всекидневно се хвърлят огромни усилия.
ще продължи по същия начин. за храната е повече от невъзможно твърдението ти.
последната проверка на риокоз е била точно преди 1 месец в разгара на хепатитната история.
уверявам те, че тон бонбон са единствените центрове, в които се пръскат маса пари за препарати за дезинфекция. ако си забелязала във всички центрове, има гелове, с които се дезинфекцират ръцете на децата.  книгите за дезинфекция са достъпни във всеки един момент за всеки клиент /не само за проверяващите от риокоз/. истина е, че центърът зад съда се помещава в къща на 90 години и канализацията е стара и от там е на моменти миризмата след дъжд. въпреки това от лятото са взети много мерки и към момента миризма не се усеща. а за черните крачета - нормално е ако е излизало на двора и насам натам - най-малко родителите ходят навсякъде с обувки. също мокетите се минават с професионална парочистачка абсолютно всеки ден.
тоалетните се почистват основно след и преди всеки рожден ден и въпреки това има моменти, в които не са в перфектно състояние, най-малкото защото децата си мият ръцете сами и пръскат вода навсякъде и дори и да си мил преди 10 минути изглежда, че не е така. но място за извинения няма.
 имаш право на собствено мнение.
пожелавам ти приятно прекарване на рождения ден на детето ти където и да решиш да бъде той! Simple Smile

# 80
  • Мнения: 11
..... и все пак хубаво е че има такива центрове за да можем от време на време да поемаме дъх а децата ни да се забавляват. За вас Ерин Брокович  поздравления за толерантността,   с която приемате критиките, несъмнено успех ще имат хора, който са отворени към дискусия дори и да ги критикуват. Успех!
 

# 81
  • Мнения: 6 206
..... и все пак хубаво е че има такива центрове за да можем от време на време да поемаме дъх а децата ни да се забавляват. За вас Ерин Брокович  поздравления за толерантността,   с която приемате критиките, несъмнено успех ще имат хора, който са отворени към дискусия дори и да ги критикуват. Успех!
 

 Peace
антони, благодаря
критиката е по-полезна от хвалбите, защото ни помага да се движим напред

# 82
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте. Не съм от Пловдив, но съм на гости тук с дъщеричката ми. Брат ми ни заведе в Тон Бонбон, препоръчан му от негова колежка. Ами честно казано бях възхитена. Аниматорката беше плътно до децата, занимава я непрекъснато. Моята малка кокона така се лепна за какичката, сякаш бяха приятелки от 100 години. Понеже бях сама, на мен ми доскуча в един момент. Естествено детето не искаше да си тръгва, но и не ме търсеше (което е крайно нетипично за нея). Успях да превъзмогна себе си и оставих детето там само, излязох да се поразходя. След 3 часа игра и обещание, че утре пак ще отидем, успях да я прибера. В таксито до вкъщи заспа Simple Smile
Ерин, благодаря. Всички сте много усмихнати и си вършите работата страхотно. Казвам го като човек, който също работи с деца (макар и не за забавлението им) и знае, че с тях е необходимо крайно търпение и такт. Съжалявам само, че за наближаващия рожден ден не мога да си доведа гостите от 350 км. Едва ли има вариант да предлагаш аниматори и украса на толкова огромно разстояние!  Hug Praynig

# 83
  • Мнения: 1 541
Ерин, ако Комфиленд бъде това, което намерих в нета, ще е страхотно. Пожелавам успех и стискам много палци, но мисля, че с такова начинание няма как да сбъркаш.

# 84
  • Мнения: 6 206
Naneto, благодаря.
Комфиленд е едно единствено име и най-вероятно това си видяла в нета и работи вече 5ти месец в Галерия Тон Бонбон в Стара Загора. За съжаление нямаме софтуера на български, а за мен това е 50% от нещата. Наскоро говорих с носителя на правата в Гърция и той няма намерение да превежда, а да използва системата като обучение на английски.  Joy
Така че знам ли и аз може да уча старозагорци от невръстни някой ден на английски.
Това е комфиленд- http://www.comfyland.com/products/comfy-products/comfyland-experience?Itemid=219

# 85
  • Мнения: 293
Аз съм очарована от Тон Бонбон, защото цялата концепция и отношение е на нужното интелектуално ниво, подборът на персонал също, което за мен е най-важното нещо - там съм спокойна!

На мен лично простотията в други центрове ми мирише доста повече, отколкото едни тоалетни  Peace

# 86
  • Мнения: 1 541
Да, точно това видях. Страхотно е. Ха, сега попаднах в галерията точно на Стара Загора..
Според мен дори е плюс, че е на английски. Ако решиш да правиш подобно в София и ти трябва партньор, свиркай... Laughing
Майтапа настрана, но наистина има нужда от повече такива места за децата ни - простащината просто ни е заляла във всяко отношение...и такива места са като оазиси.

# 87
  • Мнения: 1
На 14 август 2011 г.,12:00 ч.,заведохме детето си в детски център ''Тон бонбон'' в Мол Пловдив.В момента имаше 3 момичета,които се грижеха за 4 деца,но детегледачките бяха заети да оглеждат кой минава отстрани,отколкото да се грижат за децата.Едно от децата беше доста агресивно и нарани детето ми по цялото лице,включително по окото и в самото око.Дори се наложи да потърсим медицинска помощ.Момичето не само,че не ни се извини,но не направи забележка на родителите на агресивното дете.Оттук нататък смятам,че няма да посещаваме вашия център,но и ще изразяваме негативното си мнение и пред други родители.

# 88
  • Мнения: 8
Ние с нашите приятели редовно с децата си посещаваме "Гладиатори".Това лято вече нещата са на много добро ниво.Имат две аниматорки,които са работили в "Дисни" и "Тонбонбон".Грижат се добре за децата,забавляват ги.За разлика от миналото лято,когато в батута влизаха по 20 деца,сега момичетата контролират броя на децата.Направиха и много красив и атрактивен детски модул в градината,обезопасен с гумени плочки около него.Разбрахме,че и за вътре правят голям детски център,който скоро ще е готов.
 http://plovdiv.zavedenia.com/404

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 21:15 от Aniani7676

# 89
  • Мнения: 2 382
Преди два месеца в Гладиатори нямаше аниматорки, но там става такава лудница, че не виждам две момичета как успяват  да се оправят. Там се отива с идеята, че единият родител е неотлъчно до детето, защото в този хаос от превъзбудени деца опасността от инциденти не е за пренебрегване.
За деца над 5-6 години може би е добре, но не и за по-малки.
Някой знае ли как е положението в детския кът на Сентрал парк на Младежки хълм?

Общи условия

Активация на акаунт