Колко е чиста къщата ви

  • 10 073
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 634
Бях гледала по Дискавъри за една жена, която чистела у дома много старателно със силни препарати, почти патологично. В крайна сметка изтребила микроорганизми, които по принцип трябва да попадат в човешкото тяло и имунната система да се бори с тях. Сега ще бъде доживотно на лечение защото е развила автоимунно заболяване.

# 31
  • Мнения: X
Интересно ми стана да гледам тези филмчета, но не ме пуска " Услугата не е достъпна за вашия регион ?
Как да го настроя?

# 32
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
Дева съм, бях маниячка на тема чистота. Сега с дете и мъж дето хич не им пука мръсно ли е чисто ли е гледам да подържам чистичко у дома. С проблемна дясната ръка съм и не съм в състояние всеки ден да минавам с прахосмукачка, затук и малко съм му поотпуснала края.
А за предаването, в началото го гледах, но направо се отвратих от мрасотията на къщите дето ги дават. Но като си представя, че англичаните не са чистофайници, какво друго да очакваш. За тях е по-важно как изглеждат навън, а в къщите никой не влиза.

# 33
  • Мнения: 1 265
Това предаване го дават  през уикенда по ТВ7/или Диема фамили/, ако не се лъжа.Домовете според мен се правят така умишлено/изровени дрехи от гардеробите, разхвърлян боклук от кофата, омазани тоалетни и т.н./ от обитателите, за да може двете госпожи да си направят шоуто и да дадат повече съвети за чистене.
Двете госпожи не чистят сами, а заедно с домакина и с техен екип от поне още десет души.Накрая домът има и  добавени елементи в интериора и декорации от екипа и става, като от списание.
Последният път гостуваха на мис Америка свят/била е преди 10 г./ и синът и който имаше опасност да го хване белодробно заболяване от живеещият в стаята му папагал.

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 16:15 от viola2003

# 34
  • Мнения: 6 443
Колко от писалите в темата са зодия дева?
Представителите и са маниаци на тема чистотота /поне докато са без деца/.Кошмарно е да се живее с тях.
Аз съм Дева  Mr. Green ,но не съм маниачка.  Laughing

За предаването-съвсем случайно го хванах.Тези двете питаха мацката,на която чистиха къщата:"От колко време не чистен прах в този бюфет?" .Отговор:"Една година"  Crazy

# 35
  • Мнения: 1 898
И аз съм дева. Поста ми е някъде по-напред в темата.

# 36
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
Къщите не се правят умишлено мръсни, такива са си. А домакините хич не ги е срам, ще им оправят къщата без пари и без те да се напънат, каква по-голяма аванта от туй. Тях ги пращат някъде за ден, но им поставят някаква задача, един вид ще ви дадем добър урок, а в къщата е я някой приятел или роднина и работят доста хора. Просто за един ден е невъзможно да се почистят тези кочини дето ги дават.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
не е чисто, не смогвам въобще. Дребния е опасен все  е покатерен някъде. Прахосмукачка пускам всеки ден. Прах не бърша често. Под килимите само в почивните дни забърсвам. А за содата, ваната и мивката ги тръкам със сода и после с веро, предпочитам това пред препарат, все си мисля че не се изплаква хубаво.

# 38
  • Мнения: 606
Средно, към чисто.

# 39
  • София
  • Мнения: 8 003
Не бих казала, че вкъщи е чисто. От работа не се прибирам по-рано от 19.30-20ч. вечерно време, не е кат да не ми се случва и да си нося за работа, така че последното, което ми идва на ум, е да чистя. С това се занимавам обикновено съботно-неделно.

# 40
  • Мнения: 172
А как се казва на български това предаване?И кога го дават?

# 41
  • Мнения: 1 428
Не пледирам ,че съм вманиачена чистница,но обичам да чистя и да ми е подредено, не обичам хаоса. В къщата ми всяко нещо си има мястото и много се дразня, когато някой реши да го измести и не мога да го открия. Чистя всеки ден с прахосмукачката и обирам праха, а в събота се постаравам повечко.Мия прозорци веднъж месечно, а понякога и по-често,защото сме в доста запрашен район.

# 42
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
Старая се да е чисто и подредено, но с 2 деца е малко трудничко  Tired

# 43
  • София
  • Мнения: 2 227
Съжалявам, че потърсих въпросното предаване в youtube. Не мога да повярвам, че съществува такава гнусота (в най - "чистата" й форма). Чувството на гадене не може да ме напусне вече час и половина. Със сигурност тази вечер ще ми е трудно да вечерям Sick!

# 44
  • Мнения: 581
 През ден пускаме прахосмукачка и минаваме с парцал, а прах бърша ежедневно.От там нататък разчитам на мъжа ми и на майка ми да чистят по-големите и сложни неща, сама не мога.

Общи условия

Активация на акаунт