пеете ли песнички и четете ли книжки на вашите деца

  • 3 162
  • 101
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 587
Песнички пеех докато беше бебе,скоро не съм  Embarassed Но всяка вечер като легне четем приказки,след което я оставям да заспи гушнала книжките си.

# 46
  • Мнения: 69
Dа, за приспиване по една песни4ка Hug

# 47
  • Мнения: 288
Чета приказки на Диди откакто се е родил . И той така е свикнал вече , че без приказка не заспива , дори нарежда от коя книга да чета Grinning А песнички пея само когато плаче . Така се успокоява . Абе не ми се пее много , но му пускам да слуша дискове с детски песнички Wink

# 48
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Пеех песни до изнемогване, когато беше бебе. Сега четем приказки и "си разказваме истории"  Laughing

# 49
  • Мнения: 6 442
Да,песни пеем,от всичко си измисляме песни.
Приказки не четем,по-скоро си измисляме по картинки или по нещо видяно.

# 50
  • Мнения: 1 269
не!

не ми позволява.когато започна да й чета,слага рьчички на устата ми и затваря книжката.и за песничките е сьщото  Wink

# 51
  • Мнения: 153
Да много обича и песни и да му чета книжки Peace

# 52
  • плевен
  • Мнения: 644
За съжаление съм скарана с пеенето,а за книжки незнам дали му е времето Peace

# 53
  • Мнения: 2 447
Песнички не пея и книжки за лека нощ не чета.
Искаше ми се да почна да му чета приказки,но не за приспиване,а през останалото време-но още не разбира,дърпаше ми книгата и почти я скъса.По нататък пак ще пробвам.

# 54
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
и песни пеем и приказки четем за лека нощ, но напоследък привечер си правим големи разходки из квартала и тя докато легна и заспива Wink

# 55
  • Мнения: 9 973
не,пускаме на телефона

# 56
  • Мнения: 931
Откакто се роди все й пея и сега сама ме кара да пея - дърпа ме за дрехата и повтаря: " пей, пей". Отскоро започнах да й чета приказка за лека нощ и й доставя огромно удоволствие. Гушвам я в леглото, прочитам й приказката, която тя си избере, пея й песента за Сънчо и излизам от стаята.

# 57
  • Мнения: 857
Не ми дава да и пея песнички, но пък това с което се занимава най-много са книжки. Приспивам я точно четейки книга, а и през останалото време и е интересно да и обяснявам по картинките и да чета.

# 58
  • Мнения: 4 335
Само с пеене заспива.Ведньж докато изпея Зайченцето бяло и е готов,ама то на дали някой не би заспал,ако знае,че още ще пея Mr. Green
Приказки се опитвам да му чета,но още не му е интересно.

# 59
  • Мнения: 297
Песнички пея още от преди да се роди дъщеря ми. Сега е на 3 години и в момента много пеем - особено тя, интересно й е. Приказки четем, но по-често й разказвам докато заспи.

Общи условия

Активация на акаунт