КГБ = Клуб на Готините Баби - 72

  • 16 513
  • 446
  •   1
Отговори
# 435
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
А мен като ме налегнаха едни ненадейни гости.Но пожелавам на всички такива гости като моите.Те не стига,че дойдоха ами си донесоха всичкото,само Дуня да наготви.Та като се почна една,няма описване.Цял ден от кухнята не съм излизала но се представих добре и партито продължава все още,ще продължи и утре.Прави ми кеф когато се занимавам с нещо което обичам,и времето не се увижда.

# 436
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Eeee Дуниа , кво по хубаво от това -
пълна къща и купон до зори.  Hug
Три дни яли , пили и се веселили.  Laughing

Зиче , от ябълката ли пишеш? Rolling Eyes
Компа , не ще ли повече да тръгне?

# 437
  • София
  • Мнения: 16 024
Май в нашето мазе в Лозенец има проходилка от майка ми. В четвъртък като ида на работа ще проверя. Ако откажат от стар. дом - да я вземете с колата. Ако не съм я изхвърлила, нямам спомен.
А за гледане - аз не се и надявам. Докато си можем с Пламен. После съм лесна - от 12тия етаж - и няма да преча на никого.
Гостите са хубаво нещо. Дуня, приятно изкарване.

# 438
  • Мнения: 7 384
                       Дуня,знам за рехабилитациите и имам познати рехабилитатори и то не един,ама знаеш ли какво ми казаха  Sad че предпочитат да масажират някоя кокона за красота и да и смъкват паричките,а при болните обикновено се иска резултат от работата им или поне се очаква такъв от близките им.Знам цените на един час рехабилитация,но тук в София и на тройна цена не се съгласяват като чуят на колко години е и с каква диагноза е.Няколко пъти взимам направление за санаториум и при това и за двамата и за майка и за татко и отивам на място да уреждам и веднага като видят ми се казва,че трябва с тях да има и още ПОНЕ един човек за да помагал.Той татко сам я гледа през всичкото време,че ние сме и на работа и децата гледаме.Как се справя у дома , а в санаториума да не може?
                      А ,бе едно здравеопазване нямам думи.Има една реклама дето все се чудя какво искат да ни кажат. newsm78 "Новото здравеопазване - господ здраве да ни дава".Те това е !
                      Айша,ако я намериш ще ти бъда благодарна.Мисля,че в старческия дом ще ми я дадат.Ние постоянно нещо им помагаме и ги познавам всичките,но ще я поискам само за няколко часа щото и там не са преимали,а старците са им много и имат и болничен комплекс,та още по-лошо.
                      За гледането - дано сме живи и здрави и до където можем да помагаме пък после ...каквото такова.Да са ни живи и здрави и децата,че това е по-важно от нас.

# 439
  • София
  • Мнения: 16 024
В четвъртък на обяд ще проверя в обедната почивка. Работата ми е до апартамента на бул. Черни връх.

# 440
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
                       Дуня,знам за рехабилитациите и имам познати рехабилитатори и то не един,ама знаеш ли какво ми казаха  Sad че предпочитат да масажират някоя кокона за красота и да и смъкват паричките,а при болните обикновено се иска резултат от работата им или поне се очаква такъв от близките им.Знам цените на един час рехабилитация,но тук в София и на тройна цена не се съгласяват като чуят на колко години е и с каква диагноза е.Няколко пъти взимам направление за санаториум и при това и за двамата и за майка и за татко и отивам на място да уреждам и веднага като видят ми се казва,че трябва с тях да има и още ПОНЕ един човек за да помагал.Той татко сам я гледа през всичкото време,че ние сме и на работа и децата гледаме.Как се справя у дома , а в санаториума да не може?
                      А ,бе едно здравеопазване нямам думи.Има една реклама дето все се чудя какво искат да ни кажат. newsm78 "Новото здравеопазване - господ здраве да ни дава".Те това е !
                      Айша,ако я намериш ще ти бъда благодарна.Мисля,че в старческия дом ще ми я

Диди съгласна съм с теб.Тук при нас няма добра социална политика,в Гърция на първо място е грижата за старите хора.В старческият дом в който работех като медицинска сестра,всичко имаше от до.Като започнеш от лекарствата и консумативите та до храната.Но забележи този дом беше частен,държаха го баща и дъщеря и въпреки всичко политиката на тяхното правителство е такава,че имат много преференции за това.Незамисимо дали си в държавен или частен дом,ако не се бях разболяла все още да съм там.Много си ги обичах обитателите и някои и досега питат моите приятелки какво става с мен и се интересуват за моето здраве,разбира се тези които са останали от мое време защото има нови а има и починали.

# 441
  • София
  • Мнения: 1 740
       Чета ви и съм съгласна с вас по въпросите за старостта.Но не мога да се съглася с Айша-за скока от 12 етаж.Два пъти съм спасявала самоубиец /свекър ми/ и зная защо господ забранява самоубийствата. Защото това е върховен егоизъм-затваряш очи и умираш,а най-близките си изправяш пред ужаса да изживеят мъката,срама и съмненията за вина.Кой родител би причинил това на детето си? Мисля,че самоубийците  имат психични отклонения.Айша,не бива да се говори така дори и на шега, зная,че не го мислиш сериозно.
        Някой знае ли кога се връща Танитка?

# 442
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ей , Айша.  Naughty
Такива неща да не съм те чула да говориш.  ooooh!
Това са ужасни неща и подкрепям Яжка.  Peace

Момичета , Зиче ми прати готова тема за пускане , че компа
й е прецакан. Та ще пускам темата и ще лягам.  Peace

# 443
  • Мнения: 1 558
Леле, какъв дъжд дойде и при нас!
Прибрах се преди малко - ходих да изпратя момчето си на влака.
Заради утрешния парад си тръгна - дано има хубаво време в София!

Момичета, съчувствам ви за здравословните проблеми с родителите  Hug Hug
Не съм се сблъсквала с тез беди, но никой никога не е застрахован.
А рекламата за здравеопазването ни си е баш точна!

Лека нощ на лягащите!

# 444
  • София
  • Мнения: 16 024
Би трябвало утре да си дойде Танита. Повечето екскурзии са с прибиране на 06,05 от Гърция. Тръгват си след закуска последния ден. Зависи колко рейса има на границата на опашка. Утре вечер може и да се обади. В четвъртък - сигурно.

# 445
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Заповядайте в новата тема. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=394456.new#new

# 446
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЖАБЧЕ ПУСКАЙ Я ЧЕ АЗ С ЯБЪЛКАТА НЯМА ДА СЕ ОПРАВЯ МНОГО БАВНО СТАВА

Общи условия

Активация на акаунт