снимки он -лайн

  • 2 076
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 106
Аз бих се свързала отново с тях.

 А ти по какъв начин потвърди? Защото аз се чудя дали да им звъня утре или да изчакам понеделник, или да свършат празниците Simple Smile Ама и аз един момент улучих за поръчка Simple Smile
преди малко, минавайки случайно покрай фотото, където би трябвало да си получа снимките, видях, че е отворено и попитах момичето как стои въпроса с потвържденията. при положение, че опция "скайп" е заложена, дали ми е приета поръчката. централният офис, обаче, където ние пращаме снимките за копиране, е в почивка до 6 май. значи на 7-ми може да се провери. момичето ми каза още, като минавам покрай нея, да си взема номера на поръчката и тя ще звънне да ги пита.
иначе поръчките се изпълнявали за 24 часа в работно време. дано се получи, защото ми е страшно удобно. след като закриха щандовете на фото браво около мен, направо закъсах с изкопирване на снимки

# 16
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Ще се включи ли някоя мама от Пловдив, за да каже дали си е взимала снимките от фотото до централна поща, че близките дни нямам път към центъра? А между другото, чета, че коментирате броя на снимките, които поръчвате на една поръчка, на мен не ми излиза съобщение, че повече от 50 снимки не мога да кача на една стъпка, а вие пишете за по 150, 200 снимки  newsm78

# 17
  • Мнения: 4 292
Aз качих над сто снимки, нямаше никакъв проблем, но това беше преди повече от два месеца. Много доволна останах и мисля пак да ползвам услугите им.

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
качваш 50, даваш напред, после има опция да качиш още 50 и така, докато качиш всички. накрая си е една обща поръчка.

# 19
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Клото и ЕлиТ благодаря ви, направих както ме посъветвахте и се получи. А сега да се отчета - днес си получих снимките от първата поръчка. Доволна съм от качеството, само че изпратих файловете без да съм коригирала червените очи и сега децата са като вампирчета. Не знам защо си мислех, че от фото ще ми ги коригират, но за другия път ще знам. И още нещо в Пловдив нямат офис, доставят се от Спииди.

Общи условия

Активация на акаунт