новата лилава серия на Шварцкопф

  • 4 295
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 095
Много ясно. Дали ще си купих на тази или друга марка няма никакво значение. Не минеш ли с преса забрави да те изправи някакъв крем Simple Smile

На рекламата мисля,че казват,че изправя без преса. Laughing


Ами хайде да ги осъдим за неверна реклама  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3
Като цяло според мен продукта е предназначен да контролира процеса на изправянето и накъдрянето на косата, точно заради това се получава и ефекта на накъдряне когато косата се остави да изсъхне сама Simple Smile

# 17
  • Мнения: 389
Аз си взех  първо маската и ефект от нея  май нямаше никакъв
После взех  балсама без отмиване ,нанасям го на суха коса преди да  мина са пресата .
Ефекта е супер.Само да поясня ,че моята коса е дълга чуплива и вече поизсушена от русите кичури
преди това ползвах на Лореал балсама ,но нямаше никакъв ефект .Дори и вчера ме понамокри дъжда и тя не се накъдри както обикновено .
Мисля, че е много добра 

# 18
  • Мнения: 157
зависи каква е косата, колко чуплива, колко къдрава и колко поддаваща се на обработка. ползвала съм Нивеа, като после се суша със сешоар и четка, опъвам и не става, хвърчи и се наелектезира, не е гладка Sick

# 19
Би трябвало да има балсам без отмиване.
vsi4ki produ kti na schvarckopf ima ne6to sbarkano lisheni sa ot bljsaka koito obeshtavat ibojta e uzas pri vsjko izmivane puska boj pri izpotjvane jkata na rizata mi se bojdisva koshmarno e.

# 20
  • Мнения: 1 095
Би трябвало да има балсам без отмиване.
vsi4ki produ kti na schvarckopf ima ne6to sbarkano lisheni sa ot bljsaka koito obeshtavat ibojta e uzas pri vsjko izmivane puska boj pri izpotjvane jkata na rizata mi se bojdisva koshmarno e.

Гостенче, пиши на кирилица,а не на маймуница

А по темата, разбрах,че без преса или сешоар ,нищо не се получава  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт