Отговори
# 135
  • Мнения: 27
Здравейте, мами, може ли да ми изпратите файловете с тетрадките: desidekova@yahoo.com
Благодаря предварително  bouquet

# 136
  • Мнения: 544
Danda,
изчерпан ти е лимита на ЛС

# 137
  • Мнения: 15

На нели искам да кажа че без много стабилна подготовка от учител няма да стане със сигурност, но дори и да има учител пак не е 100% сигурно.
Най-добре да се наеме за частни уроци Румен Генков-човекът е специалист по рисуване в предучилищна възраст,но подготвя 100% успешно и седмокладници...Не знам дали е голям специалист,или защото е началник "Педагогическа лаборатория" и близък на Велянова,но всички "влизат" Sunglasses

# 138
  • Мнения: 7 160
Най-добре да се наеме за частни уроци Румен Генков...специалист,или защото е началник "Педагогическа лаборатория" и близък на Велянова,но всички "влизат" Sunglasses
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 139
# 140
  • Мнения: 544
За първи път чувам, че Румен Генков дава частни уроци  Rolling Eyes
и как изобщо се стига до този човек?

Доколкото знам е доктор по педагогика.

# 141
  • Мнения: 27
kathrin, сега видях, че кутията ми е пълна, изчистих я Wink

# 142
  • Мнения: 15
За първи път чувам, че Румен Генков дава частни уроци  Rolling Eyes
и как изобщо се стига до този човек?

Доколкото знам е доктор по педагогика.
Абсолютно вярно! Човекът е педагог по изобразително изкуство. И доктората, и всичките му "трудове" са върху обучението по изобразително изкуство в детската градина. Wink

# 143
  • Мнения: 7 160
... специалист,или защото е началник "Педагогическа лаборатория" и близък на Велянова,но всички "влизат" Sunglasses

Пфу,как не се сетих по-рано. Joy
Знаех си аз,че влизането става и по друг начин,ама....

# 144
  • Мнения: 283
Не всички деца учили при него влизат. Лично познавам едно, което не влезе миналата година, но постигна висок резултат - мисля, че беше второ или трето под чертата. Получиха предложение да го запишат в частното училище, но родителите отказаха. Той, между другото е и директор на частното училище, така, че може и да не Ви приеме в държавното, за да ви запише  частното ...

# 145
  • Мнения: 7 160
Лека полека всичко ще си кажете?!

Кой, как ,къде, чрез кого и т.н.

# 146
  • Мнения: 544
Това пък вече е върха.
Скоро четох в друг форум много подробно обяснена "схемата" на приемния изпит. Няма да изпадам в подробности, но с две думи в една стая се вкарват "неизбрани" деца и условията на задачите им се четат грешно... останалото е ясно.  Shocked

# 147
  • Мнения: 283
Това пък вече е върха.
Скоро четох в друг форум много подробно обяснена "схемата" на приемния изпит. Няма да изпадам в подробности, но с две думи в една стая се вкарват "неизбрани" деца и условията на задачите им се четат грешно... останалото е ясно.  Shocked

Няма такова нещо.
Влизането по стаите става по реда на записването (вх. Номер), който се дава още при подаване на документите, вкл. и групата, в която е детето (гр. 17, номер 323). Влизането става по групи, образуващи се при подаване на документите, което е автоматизирано и дори не можеш да си запазиш номерче, за да се върнеш да си вземеш бележката от предучилищна, а искаш детето то да е с другарче, подало току що документи. Не става.
Това за грешното чете на условията е абсурд. Поредното оправдание на неуспели

# 148
  • Мнения: 544
Аз изобщо не вярвам на това нещо, просто споделих какво ли не се пише вече...

# 149
  • Мнения: 21 455
Лека полека всичко ще си кажете?!

Кой, как ,къде, чрез кого и т.н.
Те, ако знаят и могат да използват сигурните пътища, мислиш ли, че щяха да търсят " Азбука на мисленето"?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт