Интернатът

  • 62 068
  • 789
  •   1
Отговори
# 60
  • UK
  • Мнения: 3 959
Би, повярвай ми. Simple Smile Английския е наистина лесен език, защото е много опростен, и ако се занимаваш, според мен лесно ще го научиш, но то си е индивидуално. Иначе съм съгласна с теб - така се учи най лесно език - те използват ежедневни изрази, думи, които се употребяват непрекъснато, така е по леснод а научиш как се казва "Имам нужда от помощ" или "Пак закъсняваш", отколкото ако учиш как е имам, как е помощ, пък как точно трябва да кажеш "Имам нужда от помощ" граматически - наистина се усещам колко много неща разбирам без изобщо да съм си поставяла за цел да ги запомням.  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 108
Ами да, доста индивидуално е. За мен например английският е тъмна Индия. А го уча от 5-ти клас. Ама нещо, не та не...Може да е много опростен, като казваш, обаче не ми влиза в акъла и това си е...Испанки, португалски, италиански, френски, каталански, галисийски, абе избощо всчико, произхождащо от латинския ми е много по-лесно и логично...Въпрос на индивидуалност , наистина...

А що се отнася до сериала, надявам се наистина есента да пуснат и другите сезони...Като са почнали нещо, поне да го довършат...Иначе ще е доста гадно за хората, които са се запалили вече...Още повече, че сега в пети сезон, нещата започват да се изясняват...И обяснението на мистерията е отлично, ще се изненадете колко логично и човешко всъщност е... Под човешко имам предвид, че в основата на всичко стоят хора, а не извънзмени, не призраци, не някакви мистични същестава, ако някой си е помислил такива неща...Но да не разкривам повече...

Е, ако все пак БГ телевизиите са направят на интересни както вивнаги и решат да не пускат слдващите сезони, свиркайте, ще давам линкове за сериите на испански, пък вие ще се борите с езика...

# 62
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз честно казано щях да те помоля за линкове - мога да го гледам сега, ако реша, а ако те пък решат да го пуснат, да го гледам пак да попълвам празнотите. Или пък няма да го гледам, но мога да го сваля въпреки това. Simple Smile Много е жалко че на никого не му се занимава със субтитри... Ако знаех испански със сигурност щях да си поиграя поне няколко епизода да направя (че са и дълги епизодите, час и половина...), ама... Или ако имаха английски субтитри...

А иначе то досега не е имало нищо особено свръхестествено в сериала, всичко си е 100% човешка работа. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 108
Ами ако искаш линкове, казвай и ще ти ги пратя всички на ЛС...То е хубаво да се сваля овреме, щото са в megaupload на базпплатен хостинг и не се знае, кога ще спрат да бъдат актвини...Що се отнася за субс, за анг. много трудно някой ще се навие да ги прави...Не е популярен сериала в англоезичния свят...Знам, че в оригиналните ДВД-та и то май от 3-ти сезон натам има субс на испански и ако ги имах по тях щях да ви направя БГ субс...Ама иначе си е мъка да се занимавам с настройки, тайминг и т.н...Пък ДВД-та са по 30 евро за сезон + доставката до БГ и честно не ми се дават толкова пари, още повече, че не съм фанатик на точно този сериал...Виж, за един друг(Aguila Roja) съм готов и 100 евро да платя за ДВД-то, ама още не е излязъл на ДВД...

# 64
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е, то няма и смисъл, толкова много пари за някакъв сериал - все някак ще го гледаме, или пък няма. Ако може, пусни ми на ЛС линковете, наистина. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 108
Имаш ЛС.

# 66
  • Мнения: 5
Аз нали ви казах, че правя субтитри, но започнах нарочно от трети сезон, защото си мислех, че по AXN поне втори сезон ще го дадат до края, сега трябва да се върна на 2х04 да правя, ако не се лъжа. Само че в суб.саб не ми ги одобриха и затова ги няма никъде качени.
п.с. Обаче засега съм прекратила правенето на субтитри, че съм в сесия, а се боря за стипендия и ще имам 3 изпита за взимане.

# 67
  • UK
  • Мнения: 3 959
Успех на изпитите. Simple Smile Субтитри аз и бившия ми като правехме качвахме в uploading.com Simple Smile

# 68
  • Мнения: 0
Здравейте!
извинявам се предварително,ако прозвучи нахално,понеже ми е първо мнение тук,но може ли и аз да получа линк със сериите-сериалът просто ме завладя тотално а във вашата тема прочетаж мн интересни неща свързани с него
Благодаря ви предварително!

# 69
  • UK
  • Мнения: 3 959
Някой може ли да ми каже какво се случи в епизода вчера, преместиха повторението един час по късно, а аз не бях спала миналата нощ (сесия) и заспах, не можах да го гледам. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 6 274
Ооооооо, добър вечер на всички.  Grinning   bouquet
Как така съм ви изпуснала?
Ние с щерка ми не пропускаме серия от "Интернатът".
Вечер двете заедно, гушнати гледаме тъмните му тайни. Mr. Green
Та, записвам се да ви следя, че понякога ми се ще нещо да попитам, а няма кой.


П.С. И не мога да не споделя, защото видях, че по- напред сте коментирали Мария.
Много ме ядосва тая жена.  Twisted Evil
Защо не му каза на Иван, когато беше моментът?
Какво чака?
Голяма е шматка и ме ядосва.
Права е Госпожица Мърморана - Марийка само се мотае с тия влажни очи наляво надясно, точно като муха без глава.  Crossing Arms

# 71
  • София
  • Мнения: 15 466
Който гледа и SMS сигурно вече е забелязал появата на актьора играещ Маркус в Интерната, че се появи като нов персонаж във SMS, но е с обръсната глава и доста надут.

# 72
  • Мнения: 6 274
 
Който гледа и SMS сигурно вече е забелязал появата на актьора играещ Маркус в Интерната, че се появи като нов персонаж във SMS, но е с обръсната глава и доста надут.


Не го гледам, и не знам.
Обще взето, гледам само три сериала и нищо друго.
  Laughing

# 73
  • UK
  • Мнения: 3 959
Маркос ли? Той и Иван играе там, и Аитор от Хората на Пако...

# 74
  • Мнения: 1 505
Отведоха Мария,другите ще се опитат да избягат,но пак ще е неуспешeн опита ми се струва.Ох,малко настръхвам като го гледам сериaла,че вече взе да става много истински с много реални разкрития и направо ме побиват тръпки.

Общи условия

Активация на акаунт