Интернатът - 2 част

  • 22 106
  • 174
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Линк към стара тема -> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=393412.780


Историята в испанския сериал се развива около група тинейджъри, изпратени да учат в елитен колеж на име „Черната лагуна“, който се намира насред горите близо до голям град. Почти всички в колежа са деца на богатни родители, но имат някаква болезнена тайна от миналото си. Докато се запознават, заобичват или намразват, те разбират, че това не е обикновен колеж. В него започват да се случват зловещи събития, които ще отключат древна легенда, свързана с мястото. Учениците ще трябва да разгадаят мистерията.

Излъчването на шести сезон на сериала започна на 15/08/2011 от 21:00ч. по AXN.

Последна редакция: чт, 25 авг 2011, 00:23 от fen4eto123

# 1
  • Мнения: 2 155
Има създадена тема

# 2
  • Мнения: 416
Старата тема надхвърли 50 страници. 

# 3
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Прекръсти темата на Интернатът-2,за да се различава от предишната и дай линк към първата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=393412.0 - можеш да редактираш сама до 24 часа мисля
Линк към сериите http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents& … ry=0&active=1
 Може и картинка да се сложи

Последна редакция: ср, 24 авг 2011, 19:15 от svetlaem

# 4
  • Мнения: 4
Пропуснах първите две серии от 6-тия сезон. Какво стана в тях? Виждам промени и нови участници.

# 5
  • Мнения: 48
Понеже видях, че е имало доста "спорове" в предната тема относно спойлерите, като създател на темата за сега въвеждам правилото спойлерите да се пишат в друг цвят (за препоръчване в бяло), или поне да се означат по някакъв друг начин, като такива.

# 6
  • Мнения: 48
За да завържем някакъв разговор  Grinning ще попитам има ли и други хова, като мен, които все още не са изгледали целия сериал? До къде сте стигнали и какви са ви впечатленията до сега? А за тези, които вече са го изгледали може да ни кажат, какво гледат сега и дали им харесва, за да може да се насочим след "Интернатът" към друг сериал (предполагам, че е възможно предвид, това че имаме еднакъв интерес).  Grinning

# 7
  • Мнения: 405
Ами аз го изгледах доста отдавна ,но има моменти в които решавам да повторя края (просто беше уникален) или пък да си припомня някой момент.Иначе сега гледам El barco,Los protegidos, Gran Hotel,Fisica o Quimica абе всичко ,което го продуцира Антена 3 Laughing.Разбира се Интернатът остава на първо място 

# 8
  • Мнения: 416
Аз все още не съм изгледала последния сезон. Чакам да го пуснат по AXN. Другия сериал, който гледам е шести сезон на "Хората на Пако" и втори сезон на "Корабът".
 illlzy, от къде ги теглиш тези филми?

# 9
  • Мнения: 26
Който не е изгледал сериалът до края да не чете това!!!

Спойлер!
Някой изгледал ли го е? Наистина ли Каролина умира...направо нямам думи...не се ли появява после и да се окаже, че е жива?

# 10
  • Мнения: 405
Който не е изгледал сериалът до края да не чете това!!!

Спойлер!
Някой изгледал ли го е? Наистина ли Каролина умира...направо нямам думи...не се ли появява после и да се окаже, че е жива?
Спойлер!
Да не умира и си е умряла до края ...

# 11
  • Мнения: 48
И аз като illlzy препоръчвам Fisica o Quimica и El barco. Другите за съжаление не съм имал възможност да ги гледам. Иначе в понеделник хванах една серия от 6 сезон и просто не можах да се сдържа и погледах малко  Embarassed . Как може този филм да става все по-интересен и все по-интересен. Сценаристите му са уникални. СПОЙЛЕР: Жалко, че Каролина умря. Иначе историята я завъртяха много добре, така че  Роке да се "обърне" срещу тях. Както беше нещо, като фонов актьор, защото на мен така ми изглеждаше, нямаше никаква отличаваща се роля в събитията, които се случваха, но в крайна сметка той излезе "лошият", макар и не по свое желание, до колкото разбрах, защото още не съм до там, но веднъж пак гледах 1-2 минутки.  Embarassed Надявам се да успея да настигна епизодите по AXN, за да мога поне последния сезон да го гледам по телевизията. Много обичам да тръпна в очакване на нещо  Grinning. Поздрави.

# 12
  • Мнения: 405
Извинявам се на всички за некоректния Спойлер просто докато го писах бях много изморена и съм добавила нещо излишно
Спойлер:Тя умира.

# 13
  • Мнения: 48
За тези, които са в началото на 4 сезон или просто искат да си припомнят сериала, днес от 19.40 по AXN Crime, започват да повтарят 4 сезон.

# 14
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Аз още не го зяпам, но съм решила, та затова да се запиша

Общи условия

Активация на акаунт