Интернатът

  • 62 141
  • 789
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 60
Актрисите, които играят Хулия и Ребека са ги взели и в новия сериал - El Barco. Има го в замунда с БГ субтитри, ако някой иска да го гледа, много е хубав. Приключи първи сезон.

# 616
  • София
  • Мнения: 3 581
А някой от мъжете участва ли?

# 617
  • Мнения: 60
Не, но участва Марио Касас (Аитор от Хората на Пако). Сериалът е много хубав.

# 618
  • UK
  • Мнения: 3 959
И в Испания май са като нас тук - всичко на всичко 20-30 актьори и актриси, и във всеки филм - едни и същи лица. Simple Smile

# 619
  • Мнения: 60
Не е точно така, просто има популярни за момента лица, които се предпочитат като се започнат нови неща. Аз съм изгледала вече много сериали и някои актьори се повтарят на някои места, но се появяват и нови лица и наистина имат страшно много актьори като цяло, просто няма как да се сравнят нещата с тук изобщо. Аз обичам да гледам разни лица в различни роли, защото тогава се вижда най-добре дали тези актьори наистина 'стават'. Това е мое мнение, разбира се, никой не задължавам с него Simple Smile

 Hug Hug Hug

# 620
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз се пошегувах. Simple Smile

# 621
  • Мнения: 60
  oops

Не съм разбрала.....  Hug

# 622
  • Мнения: 12
Не е точно така, просто има популярни за момента лица, които се предпочитат като се започнат нови неща. Аз съм изгледала вече много сериали и някои актьори се повтарят на някои места, но се появяват и нови лица и наистина имат страшно много актьори като цяло, просто няма как да се сравнят нещата с тук изобщо. Аз обичам да гледам разни лица в различни роли, защото тогава се вижда най-добре дали тези актьори наистина 'стават'. Това е мое мнение, разбира се, никой не задължавам с него Simple Smile

 Hug Hug Hug

Четох, че Марта Торне (Мария-майката на Иван) и Йон Гонсалес (Иван) след Интернатът са участвали в друг общ филм, в който обаче са ... гаджета ...
Забравих как се казваше филмът, но сигурно, ако ми се случи да го гледам, през цялото време ще се притеснявам, че майка и син се целуват Laughing
Иначе спор няма - в този си играят много добре ролите ...

# 623
  • UK
  • Мнения: 3 959
При мен пък е точно обратното, никога не са ми изглеждали логични като майка и син, напротив, особено в по близките сцени между тях. Simple Smile Та ще са ми симпатични като двойка, мисля. Ама тя не ми харесва особено, твърде сапунен тип ми е. Simple Smile

# 624
  • Мнения: 12
хихихихи, с тая престилка си е точно сапунен тип Laughing

# 625
  • UK
  • Мнения: 3 959
Даа, и нещастната история с мъжа, дето продал сина й за малко дрога и сега тя го търси и е отчаяно влюбена в мъж, който не може да е с нея и също крие тъмни тайни в миналото си... Simple Smile

# 626
  • София
  • Мнения: 3 581
Тоя Фермин/Карлос обаче ми е много симпатичен, нищо че има такъв голям нос Mr. Green

# 627
  • Мнения: 1 209
Ох, изгледах го най накрая! Половината с руски, половината с български субтитри. Мога да спа спокойно вече:)

# 628
  • у дома
  • Мнения: 7 166
Ох, изгледах го най накрая! Половината с руски, половината с български субтитри. Мога да спа спокойно вече:)
Аз пък не мога,защото ми липсва  Embarassed
Изгледах Корабът,но нещо не ме грабна и не ме държи под напрежение като Интернатът-други предложения?

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 619
  bouquet Здравейте! Интересни мнения сте споделили, като цяло по-голямата част от актьорите са ми изключително симпатични. Доста добре са се справили с кастинга, а доколкото мога да преценя в Испания всички имат голям брой фенове. Като споменахте  Фермин, в него намирам нещо чаровно, може би съм единствената, но от началото на сериала неговата история с Мария привлича вниманието ми, освен естествено Хулия и Иван, които са моите фаворити. Но като цяло образът на Фермин най-много ми хареса в 5-ти и 6-ти сезон, когато той и Ребека тръгнаха срещу "лошите", много добър екип, заедно със Саул.
И аз умишлено протакам гледането, защото след като го изгледам и с бг субтитри ще ме хване носталгията. Въпреки, че знам как ще свърши, има някои въпроси, на които не успях да открия отговор, докато гледах на испански и сега ще ми бъде интересно да видя отговорите.

Общи условия

Активация на акаунт