Бъдещи мами - *Юли 2009* - Тема 35

  • 14 871
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 208
mia_ata , извинявай,че не съм ти отговорила явно не съм видяла .
Не ми е минал и от доста време съм така но това днес беше върха вече.Преди един час пак ме повтори но този път успях да седна на ламината,че да не падна.Казаха ми,че е от нисък хемоглобин.Имах си 120 и рязко ми падна на 100.Пия Тотема но не виждам подобрение- но все пак трудно се натрупва в организма.На 07.05 отивам да си направя пак кръвна картина да видим има ли подобрение.И моето кръвно е ниско но това сега е нормално-не е от това предполагам и при теб.

Аманитка ,ние с мъжо сме обратно - аз гледам мача а той мрънка да го спирам. Laughing Какъв мъж си намерих да не обича футбол а аз обожавам. football

# 286
  • Мнения: 1 900
защото бяхме в Хисаря за няколко дни
И ние бяхме там тези дни Grinning, страхотна атмосфера, не бях ходила от доста време.
Аз за изписването съм взела ето това

Мисля отдолу да му сложа едно боди потник и да не го завивам в разните му пелени. Не ми се харесват комплектите за изписване който продават.

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 22:10 от Валерия

# 287
  • Мнения: 1 208
Момичета,като гледам,че купувате обувчета за изписването а и изобщо за новородените бебчовци ми става весело  Laughing При мамите първескини - ще се изненадате за какви малки човечета става дума  Joy baby_neutral

# 288
  • Мнения: 9 093
Радина и Мамбина - аз се чудех между Джейн про Слалом, един модел на Грако и един на пег Перего - всичките триколки. Обаче ме изментиха в един магазин, бяха ми обещали да доставят Джейн и Грако, исках да ги видя на живо, но уви,не са ми били късмет...и така взехме триколката на Пег Перего, в този цвят от снимката (папая). Взехме чанта, столче за кола - всичко ни излезна 1450, с отстъпка 50 лв Crazy ooooh!

Завиждам благородно на всички, дето са били в Хисаря...ах... Flutter

Гуш за всички Hug

май е време за нова тема, ама като гледам, мамбинка и аманита липсват, да я пусна ли аз Thinking

# 289
  • Мнения: 1 900
Момичета,като гледам,че купувате обувчета за изписването а и изобщо за новородените бебчовци ми става весело  Laughing При мамите първескини - ще се изненадате за какви малки човечета става дума  Joy baby_neutral
Второ дете ми е все пак, знам за какви размери става дума. bowuu А комплекта  е размер NB за новорено. Дават го до 3 кг., та може да се окаже и малко даже, живот и здраве. Wink

# 290

Общи условия

Активация на акаунт