Често уриниране след раждане ???

  • 4 213
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 346
А като кашлиш или кихаш испускаш ли урина? Ако е така, то това се дължи на отслабването на мускулите там долу. И трябва да правиш упражненията на Кегел. Честно каzано всяка жена след раждане трябва да си прави zа да се въzстановят таzовите мускули и zа да няма след години големи проблеми.
Подкрепям! Peace
Имах този проблем след раждането и се оправих точно с тези упражнения.
Izvinqvam se, no sam ujasno nrveja Embarassed i da popitam otkade da namerq info za tezi uprajneniq,za6toto opredeleno imam problemi.

# 16
  • Мнения: 1 174
А като кашлиш или кихаш испускаш ли урина? Ако е така, то това се дължи на отслабването на мускулите там долу. И трябва да правиш упражненията на Кегел. Честно каzано всяка жена след раждане трябва да си прави zа да се въzстановят таzовите мускули и zа да няма след години големи проблеми.
Подкрепям! Peace
Имах този проблем след раждането и се оправих точно с тези упражнения.
Izvinqvam se, no sam ujasno nrveja Embarassed i da popitam otkade da namerq info za tezi uprajneniq,za6toto opredeleno imam problemi.

ами от чичко Гугъл:  http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0 … &aq=f&oq=   Wink

# 17
  • Мнения: 2 447
И аз имах подобен проблем.Само че при мен беше,чувството че много ми се пишка,а като ида в тоалетната само няколко капчици и така..Мина от само себе си.Обаче най-добре иди на лекар.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 408
Много често срещан и пренебрегван проблем. В повечето случаи става дума за отпусната мускулатура,но има и случаи на т.н "увисване" при което не може да контролираш уринирането и се случва да изпускаш по 3-4 капки, като постепенно това се увеличава. Има медикаменти и упражнения,но МОЯ съвет е да посетиш ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ГИНЕКОЛОГ...

# 19
  • Мнения: 2 013
Не ми се е пишкало често след раждането,но пък много се изпусках при кихане.  Embarassed
За щастие проблема при мен изчезна сам след 2-я месец от раждането.
Честото пишкане е симптом за цистит,но все пак трябва да те види лекар.

# 20
  • Мнения: 75
И аз ходех често до тоалетната,по-скоро е от травмата при раждането,понякога има ли леки смъквания.Правих си и изследвания на урината-всичко беше ОК.Постепенно се пооправи,но е добре да се правят упражненията за стягане на тазовото дъно-на Кегел Peace

Общи условия

Активация на акаунт