КГО2008- 1-ва

  • 15 583
  • 442
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 95
И да дам едно предложение(което всъщност е на Нев) - в албума, който е създала Капучино, могат да се слагат линкове към ваши лични албуми, които само и единствено вие можете да редактирате. За целта е необходимо просто да имате account в picasaweb. Така хем ще имаме общ албум, хем няма да стават повече такива недоразумения.
Спокойна вечер от мен! Simple Smile

# 376
  • Мнения: 558
Барабина, подкрепям!!!
И точно това съм направила Wink...
Сега избирам снимки за колажа- с Викито бол, ама с мене хубави  newsm78... нема... още търся.

# 377
  • Мнения: 253
Не си го слагайте на сърце, а това за пикасата е супер идея. То и да е искал някой да си признае глупостта, сега няма да има смелостта, че ще го изядем с парцалките  Mr. Green   newsm48

# 378
  • Мнения: 189
Ода за ОКТОМВРИйчето
Кога се изтърколи цяла година?
Миналото лято с коремчета се хвалехме всички
двете чертички сега са ангел с хитри очички!
Расте ОКТОМВРИйското човече и за белите медал има вече.
А ОКТОМВРИйската мама горката без кръст е вече жената.
ОКТОМВРИйската чета ред и брой няма,
айде с едно става,а има и мама със двама!
Да чистим,да готвим,пюрета да гласим
и сили да имаме за срещи навън да си правим...
Ода голяма заформям сега
и започвам един по един да броя:
Алчо-Калпазалчо/tediko/е сила голяма,
кат' пумпал върти се-горкичката мама.
Nedilaka81 обички за Никол избира,
а татко й бързо си пушка намира.
Illum мама е героиня голяма
кой е кат' нея-юнаци си има тя двама.
Megche с Цвети гордо се фука-
кърми я мама,а пюренцата- в боклука.
Lady Магдалейди/gale/ в Лондон живурка,
но на лято със мама в морето ще цопурка.
Теодор/Микроелена/ е напаст голяма,
но нали е Ками-тя сега е на мама отмяна.
Бобо/Крисси/ е сила голяма,бута всичко,че биричка пие,
от сега бебоците край него в джоба си крие.
Ванко/Поля75/ изсипва на мама кафето
бръмчи си с уста и си вика-да му се чува гласчето.
А Хриси/Константина/ е с руса косичка,сини очички-
кой е кат' нея-обичат я всички.
Деян/Bidapet/ 2 зъбчета има,кафеви очички,
пълзи си човека,но иска все на ръчички.
Миглена/Aleksandra85/ e цицоманка голяма,обича да суче,
това е естествено гордост голяма за нейната мама.
Митанко-глезанко/Pepenik/обожава да пее
и в кака Калина много забавно се смее.
Царица Йоана/Nevidimata/ е сила голяма-
с маслинени очи,май ще става гранд дама.
Деа/Geri_roz/ има кестенява косица,кафеви очички,
а най-обича да е права в майчините ръчички.
Мишата/Mylili/ кат' пумпал се върти,обича да пътува,
папка всичко с голям кеф,но най-обича с мама да лудува.......
..................................................................................
.................................................................................
Коя ли първа гордо ще се изправи
 и с нови   EFP тук ще се похвали?



Б.П.  newsm44Да поясня-не съм писателка,нито претендирам за Пулицър,всичко това е жест на най-добри чувства към всяка от вас.Независимо има ли я в Одата или не./ако я няма- да пише на ЛС-ще добавяме/.Не заставам на ничия страна в споровете и тайничко се надявам тази Ода да ни събере отново.Останете с мир. Peace
П.П.Дано ви е харесала Blush

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 20:57 от Константина

# 379
  • на Земята
  • Мнения: 174
Не си го слагаме на сърце,защото си ги имаме на компа!
Но със сигурност е нарочно,то си личи от километри какво се чудите ,че може да не е!!!
Точно това е целила умопобърканата,уж много сърдечна госпожа-да създаде нови дразги с цел ,че някой от КГО2008 го е направил!
Ама не го е направила професионално като хората.
Чудя се като се докаже кой е какво ли оправдание ще измисли?! Mr. Green

# 380
  • София
  • Мнения: 1 537
Манана, тъкмо днес на срещата говорехме да направим една среща в Зоологическата градина. Бебоците няма много да разберат, но е приятно за разходка.

Константина, браво! Много е свежо.

Споровете са безсмислени, единствено могат да доведат до затваряне на паралелната тема. Peace
Иначе и аз съм "за" паролата за албума да е на първа страничка.

Трикси, кога ще си сложиш пак аватарчето? Дъщеря ми всеки път като виси при мен на компа иска да го гледа как танцува. И сега ме пита къде и казва-"няма я какичката с портокала" Mr. Green

# 381
  • Мнения: 920
Момичета сигурно някой погрешка ги е изтрил снимките  Rolling Eyes нЕ се ядосвайте, голяма работа Hug


# 382
  • Мнения: 13
Simple Smile Добър вечер!
Константина, благодаря, че споделяш творчеството си с нас. Simple Smile "двете чертички сега са ангел с хитри очички!" много ми харесва. Simple Smile

Момичета, може наистина по погрешка някой да ги е изтрил. При първото ми влизане в този сайт доста голямо чудене се чудех и си спомням, че по погрешка бях завъртяла някаква снимка в различна посока и не можах да я оправя, та някой може да е делнал нещо без да иска. Ако пък не е грешка, то искрено съчувствам на въпросния човек. Явно ще да има нужда от професионална помощ наистина.

renni79, аз честно казано хич не го разбирам това със слагането на паролата на първа страничка, защото така се дават  пълни пълномощия на всеки влезнал да хвърли един поглед тук. А въпросния човек може да няма нищо общо с нас. Парола давам на всеки, който попита. Вече много от момичетата я имат, тъй че ще се научи от всички. А ако някой не се справя с пикасата да пита и ще помагаме.  Peace

Клото, глутенът кога ще го почваш и под каква форма? Аз се подготвих тук с една каша с плодове и овес, но също мисля да поизчакам.

# 383
  • Мнения: 2
Имам въпрос свързан със снимките - ако са изтрити всъщност (защото не откривам и моя албум), то как ми се появява аватара като съм дала линк на снимка от въпросният албум.  Thinking Дано да сте разбрали какво имам впредвид.

# 384
  • Мнения: 189
За вас,момичета,и за тези в другата тема е тази ОДА-с най-голяма надежда за помирение.
Това е лулата на мира-предлагам да я изпушим Peace

# 385
  • Мнения: 13
 DennyIvanova, странно наистина.  Thinking

Константина, идеята ти хубава, всичко хубаво, обаче тия призиви за мир не ги разбирам. Не виждам някой да тръгва да се кара с когото и да е, тъй че са излишни някак си и хайде просто да си пишем...кой където иска.

# 386
  • София
  • Мнения: 285
Момичета, днес срещата беше хубава както винаги!
Отговорник за нимките - Съни, разбира се!

Да, другата седмица ще си сретнем среща в ЗООпарка!
Там наистина има зеленина, детски игрушки, кафененца, но няма заведения за по-сериозно хапване! Това трябва да се има предвид, ако срещата както винаги ще е много часове!

Елина малина, возихме се в новото метро! Супер свежо и по-готино е от другото!
Бяхме атракция ние с количките, събрахме малко погледи. Ама то се знае, където има октомврийчета няма друг начин.

Ооох, исках дапиша и за плуването за бебета и за едно и друго, ама ще трябва да ставам.

Лека нощ!

# 387
  • София
  • Мнения: 1 476
Да се разпиша и аз преди да е свършила темичката  Embarassed
Много се радвам, да чета постовете на всички вас, радвам се че намерихте начин да се съберат и започнат да пишат тук всички момичета, които отказаха да го правят в старата. Липсвахте ми, определено  Hug
Моля, да ни добавите с бебе Антония на 1-ва страничка, родена на 22.10.2008, 3кг, 49см.
Снимки дори и в собствения си албум не съм качвала скоро, та по натам ще се покажем колко сме пораснали  Hug
Малкото снимки в общия октомврийски албум, които бях качила изтрих, защото не се знае кога пак някой ще реши да сменя пароли или да прави някакви други неща с албума на моето дете  Crazy

пропускаме срещите в зоопарка, че малко ни е далеко, а с количката в градския не се наемам, но другата седмица наистина една среща и в Южния парк трябва да си направим  Hug

# 388
  • Мнения: 275
Четох, гледах снимки... разкош. Докато не стигнах до 25 страница. Лошите навици трудно се преборват, а ? Да подминем с лека насмешка, предлагам.

Много са пораснали децата, много са се разхубавили и какви са "живички" всички. Ха дано все така да са. Ма как се изнизаха тия седем месеца - като половин щракване са ми.

Нашият отчет отзад напред : Сиянка-засмянка е в ревлив период. Попътувахме и не й понесе промяната на обстановката. Че и момента съвпадна с избиване на зъби и ситуацията е бебе плаче, майка му с него. Но попреминава тоя период... (Вашите дечица как понасят промените?)
Като изключа това наистина ми е много засмяно детето - оправдава си името, раздавайки усмивки на познати и непознати. Но недай боже някой да прояви неблагоразумие и да поиска да я вземе ... става страшн. Не признава чужди ръце - мята крачета и подава ръчички към мен.

Мерки и теглилки не сме засичали от доста време. Приятно закръглена е определено. Кърминг нон стоп, особено нощем - денем пропуска, не я знам защо така реши. Роднини и прЕятели ме подлагат на всякакви непоискани съвети и критики относно това, че дъщеря ми спи в семейното ложе. Превъзпитах се да казвам "мерси" и да подминавам, правейки си к'вото си знам. Много е удобно.
 
Педагогическото ни захранване върви бавно - опитвала е банан, ябълка, круша, тиквичка, краставица, морков, картоф, домат... Дозичките са пренебрежимо малки, за заместване на хранене не може да става дума. Любими са ни обаче бишкотите. Много сладки звуци на удоволствие издава.
Вода пие по малко - най-вече докато си играе с чашата.

Своите си играчки много не ги тачи - изключая музикалните. Изобщо всичко що е музика я успокоява и забавлява- пеене, слушане, възпроизвеждане... музика да има. За игра граби всичко, което й е пред погледа. Изключително любопитна е. Обича сутрин като се събуди, да я вдигна и да разглежда наоколо.

Все още не седи стабилно, но пък й е забавно. Да лежи не понася. Количката само за сън - събуди ли се, се разнасяме. Имаме и свидетели  Wink За мое съжаление и в слинга не й е особено комфортно.

Константина
, поздравления.
Пъ. съ. мислех, че няма да ми липсват форумните изяви. Не би! Вълнувам се, крада си от времето за сън, гледам снимки, чета ви... имам си местенце и ми е гот.

Две-три снимки от нас за вас. Утре-вдругиден повече
http://picasaweb.google.com/RJetcheva/MTpKJJ#

# 389
  • Мнения: 4 302
Cappucino, аз ще въведа глутена с чистата овесена каша на Хип, като за начало. В последствие мисля да добавям към нея плодове, така правя и с безмлечната оризова на Милупа.
За колажа ще добавя и моята Вероника, но дали да изтипосам и себе си, все още се чудя.  Simple Smile Иначе идеята на Барабина е чудесна.
Константина, браво за ентусиазма!

Общи условия

Активация на акаунт