Отчет на набор 2003 - 48!

  • 9 459
  • 300
  •   1
Отговори
# 255
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Честито на рожденика,и на всички именници ако има такива(днес е Спасов ден)Живи,здрави и много щастливи.

# 256
  • Мнения: 4 972
Мдам, нашият тати е именяк, черпя виртуално за негово здраве!


# 257
  • Мнения: 14 133
Мдам, нашият тати е именяк, черпя виртуално за негово здраве!
Да ви е жив и здрав!!!   bouquet

# 258
  • Мнения: 922
Stellina, дано бързо се оправи малкият!
Честито на всички празнуващи на патерици   bouquet

Нашият урок по английски снощи мина. Моят синковец отговаряше само ако го питат конкретно него, през другото време се оглеждаше  Embarassed Много беше разсеян, не знам какво ще го правя  Embarassed
Тържеството за закриване на учебната година, което щеше да е тази вечер се отложи за вторник.

# 259
  • Мнения: 14 133
И в нашата градина тържеството се отложило за понеделник / слухове из нета/. Причините- деня на национален траур и лошото време.  Cry
Аз вчера купих на Сашо за подаръци 2 потника със супергерои и играчка Бен 10.  Hug

# 260
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Здравейте наборчета и вие майчета Hug
Нямах компютър 10 дни и чак сега ви прочетох.Първо да благодаря на всички,които споделиха моите притеснения относно нинджата.Слава богу ,отдавна е добре.
Днес му беше последния ден на детска градина.Замъкнахме 2 кутии бонбони(по 24 бр в едната)а г-жата ги рязала на половинки- hahaha ooooh! Инъче за малко да се разстрои от факта,че повече няма да ходи на градина,но аз изтъкнах всички хубави неща на това,че е пораснал,че вече ще е в у-ще и най-важното,че ще продължаваме да се виждаме с неговите г-жи,лели  и другарчета.
Честитя на всички именячета,рожденичета,зъбни феички ,открити уроци и минали продукции smile3501
А,да- и за малко да забравя да ви се похваля-моето шубе за два дни най-сетне се научи да кара колело без помощни Joy Цялото минало лято го беше страх и летеше само с тротинетката.
Сега вече го раздава курназ и даже  ролери иска... Laughing

# 261
  • Мнения: 23 429
Сварче,привет!
А Мам4е къде се губи,нещо не пише?!

# 262
  • Мнения: 14 133
Наистина, къде е Мамчето?  Thinking
Пак имаме рожденик.  Wink

# 263
  • Мнения: 4 303
Здравейте, как сте?
Свраче, честито махане на помощните. При нас няма изгледи да стане скоро.  Mr. Green
Чиби, аз пък му купих една ужасно грозна тениска на Спайдърмен с качулка, която имитира маска - виждали сте ги. Не мога да го накарам да я съблече. И омнитрикс (от фалшивите) за пореден път.
stellina, как е малкия? Дано да е по-добре.
Аз в понеделник ще ходя в училището и ще питам за предучилищната. Доста отлагах.. Ама като няма изгледи скоро да е на градина. Баща му го записа от септември да тренира футбол, много е щастлив, дано да му хареса.
Малката се размрънка, после ще си допиша.

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 10:08 от Клото

# 264
  • Мнения: 14 133
Клото, а на сашовия потник Бен 10 е изрусен.  hahaha Оригиналът е с кестенява коса.  Joy
Това, обаче, не пречи вече втори ден да е закачен видно място в стаята на младежа, за да му се радва.  Hug За негов лош късмет времето се захлади и не може да се похвали с придобивката пред приятелчетата.  Laughing

# 265
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Добро утро,страшни младежи,тези тениски с тези герои,ние пък си купихме една рокля със ягодов сладкиш,но е много лятна и сега е разочарована че неможе да я облече,времето е хладно за съжаление,затова ще почака още известно време.

# 266
  • Русе
  • Мнения: 7 804
И Алекс се сдоби с два потника, единия на Бен10 а другия на Спайдермен. Голямо чудене беше кой да облече първо и накрая се сети че може да ги носи и двата  ooooh! Преди малко така накичен се опита да излезе на разходка.
Чиби, командировала съм го при вас. Да си имате другарче ако другите не се появят в това скапано време.

# 267
  • Мнения: 14 133
Супер. Те се гледат заедно с майка ми. Днес тя не е заета.  Hug
Дори може и да са навън в момента.  Wink И нашият втори потник е със Спайдърмен.  hahaha

# 268
  • София
  • Мнения: 3 421
Здравейте!
Благодаря за поздравите!
Рождения ден на малкия мина с известни притеснения, защото беше с температура през нощта преди събитието.
Сутринта го заведохме на детска с тортата, на обяд баща му го взе да го води на лекар. Гнойна ангина, но лекарят ни успокои, че ако не вдигне температура няма проблем да си направим рождения ден.
Та така- на антибиотици, но щастлив, че все пак ще има празник.
Два дни спи с играчките, които му подариха.


# 269
  • Мнения: 4 972
Нашето тържество мина вчера. Децата се представиха много добре. В края се появи и учителката по английски. Всички деца казаха по едно стихотворение. Всичко щеше да бъде страхотно, ако имаха и най-малка представа какво точно казват. Много съм разочарована от английския тази година.  Децата получиха подаръци книжки от директорката и от кметицата на селото ни. Освен това от родителите получиха комплекти за училище - метална кутия, моливи, острилка, гума и линия - за момчетата с "Колите", за момичетата не помня, въпреки че аз го купувах - нещо в розово  Embarassed, плюс книжка с приказка.  Най-после ми свърши участието в родителския актив и оцелях!  Мисля, че хубави подаръци купихме на всички госпожи, лелки, директорки и т.н.  ooooh! За децата имаше и торта почерпка.  Връчиха ни и удостоверението аз завършена предучилищна подготовка. Вече си имам ученик! Въпреки "дипломирането си" Косето ще ходи на детска градина до август, когато ще затворят градината за един месец.  Ще има обаче сборни групи, което в нашия случай означава, че ще бъдат с малката група, просто защото имаме само две групи в детската - голяма и малка. Учителката заяви сутирнта, че щели да помолят майките по майчинство да спрат бъдещите ученици още от този месец, за да се намали бройката.
Онзи ден, на злощастния Спасовден, в нашето село имаше събор, то си е традиция. Нашия тати води децата на поиграят и им купил някакви играчки. Косето си избрал часовник с Бен 10, а малката някаква гумена топка, от която веднага си беше отхапала  Joy.

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 13:41 от Betty L.

Общи условия

Активация на акаунт