Отчет на набор 2003 - 48!

  • 9 449
  • 300
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 970
Аз купих торта по случай празника на детето, освен това им взех по един пъзел. Голяма патица съм  Embarassed Embarassed - оказа се, че пъзела на Косето съм му го купувала и преди, та го имаме същия. Ма пусто като видя нещо с динозаври и се чувствам длъжна да го купя!  Joy  Та той остана без подарък, но понеже баба ми му купи, майка ми също, та много не му направи впечатление. Пък и той помага на сестра си да сглобяват нейния пъзел - също с динозаври, триизмерни някакви.  Whistling
Косето от два дни е с температура. Очаквах да се появи шарката, но засега няма никакви пъпки. А от сутринта няма и температура. Аз съм на работа и не мога да следя ситуацията отблизо, ама той си е вкъщи с баба ми. Освен това вчера ме сюрпризираха в детската градина, че щяла да бъде само до края на месеца, след това в друга градина имало сборни групи за нуждаещите се!  #Cussing out А в началото на годината дори ме уверяваха, че изобщо няма да почива градината, после стана - ще почива само август месец, и накрая!  #Cussing out  Добре, че имам баба вкъщи, която да ми гледа децата. Да ми е жива и здрава!
Снощи беше последния концерт за годината по танци и пиано. Косето много настояваше да отидем - цяла година се готвел и искал всички да видят колко бил добър!  Аз исках да си останем вкъщи, нали е болен. Отидохме, облякохме носията и малко по-късно като ревна, че му било лошо и не иска да танцува. Та останахме само да си изсвири нещата по пиано, пак по негово настояване. Представи се блестящо! Много бях горда!  bowuu

Заповядайте в новата темичка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=402602.new#new

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 12:12 от Betty L.

Общи условия

Активация на акаунт