Отчет на набор 2003 - 48!

  • 9 457
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • При децата ми
  • Мнения: 6 188
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА! ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА НИ РАДВАТ! Heart EyesЧестит и на тези, които не искат да пораснат, като МЕН Mr. Green Peace и са запазили по нещо детско в себе си!
Ние след детската градина ще ходим в парка на центъра в Търново, или в МОЛ-а, там ще има тържества по случай празника. Дано да бъде весело и забавно!

Желая ви лек и усмихнат ден!  bouquet А на децата много усмвки и положителни емоции! newsm51 И много подаръци за децата, разбира се!  love001

# 286
  • Мнения: 922
Честит празник на всички наборчета!  baloni Да са много щастливи, палави и много, много здрави!
Добре дошли на мама на Ванко и Hrispa76 Hug

Довечера ще се черпим задължително с торта   party023  Wink а после ще решим. Те всички детски мероприятия бяха през деня, но все ще измислим нещо  Grinning. Подаръци не съм купувала, поне засега. До довечера има още време  Mr. Green

# 287
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Е,как без подаръци.. ooooh! То първо на мен се напомни,после организира баща си и на края за всеки случай информира и баба си вчера,че днес ще има празник!Бяхме се разбрали на днешния ден да не разтребва,но май е забравил,тъй като сам се сети да си подреди стаята(каква минавка,а Laughing).Само за това,че няма да си мие зъбите точно днес-няма да го огрее!Празник,празник,ама и четката ще играе Peace
При нас е слънчево ,но и ветровито,но все едни колички или батут празнуващият ще намаже. newsm44

# 288
  • Мнения: 14 133
Аз подаръкът го подарих още в петък - играчка Бен 10, защого уж тогава щяха да празнуват в градината.  Wink 

# 289
  • Мнения: 250
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ НАБОРЧЕТА!    bigdance2
Да бъдат много, много здрави, послушни, да имат щастливо детство и много детски мечти!

Дани още снощи си получи подаръка след дълго врънкане, че утре щял да бъде на градина и няма да има време да си играе с новата играчка. За довечера ще измислим нещо.

# 290
  • Мнения: 1 102
чЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДЕчИЦА! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО щАСТЛИВИ!
Благодаря за пожеланията по повод рожденния ден.   bouquet
Стана страхотно парти с 30 деца, с много подаръци и игри.
Вчера го записахме на тенис и днес му беше първия урок, много му харесало, надявам се и за напред да му харесва.
Поздрави на всички.

# 291
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Добро утро,как сте,как изкарахте празника вчера.Моника е много доволна,от градината ги водиха в парка където имаше организирано парти,много и харесало,имало клоуни,фокусници и много игри и танци,като се прибрахме баща и я изненада с подарък-аквариум с 2 рибки,много им се зарадва,измисли им имена и почти цяла вечер ги наблюдава какво правят,сутринта като стана първата и работа беше да ги нахрани и ме пита,ами ние като излезем какво ще правят рибките сами,няма ли да им е скучно.

# 292
  • Мнения: 23 409
Подаръците ги оставих за днес,в лудницата не ми се буташе из магазините.

# 293
  • Мнения: 14 133
Нашите дечковци имали детска дискотека в градината.  Hug
След работа ходхме да го черпим със сладолед. Това си пожела.  Wink
Играчката Бен 10 непрекъснато е с него - в леглото, на градината, на разходка.  Joy

# 294
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Момичета исках да кача снимки в общия албум,но незнам как,може ли аз да ги кача или само този който е направил албума,ако някои знае,може и на лични да ми пише да не спамим темата,предварително благодаря.

# 295
  • София
  • Мнения: 4 398
Честит празник н авсички деца  Heart Eyes

И ние оставихме подаръците за днес, вчера обикаляхме цял ден ама не ми се ходеше и на мен по детските магазини , че сигурно е било мазало  Mr. Green

МОя юнак си избра лунен пясък / разбира се след рекламите по Джетикс/ и днес мисля да отидем до Хиполенд и да си избере  Peace
Купил ли го е вече някой този пясък и заслужава ли си  newsm78

# 296
  • Мнения: 250
Честит празник н авсички деца  Heart Eyes

И ние оставихме подаръците за днес, вчера обикаляхме цял ден ама не ми се ходеше и на мен по детските магазини , че сигурно е било мазало  Mr. Green

МОя юнак си избра лунен пясък / разбира се след рекламите по Джетикс/ и днес мисля да отидем до Хиполенд и да си избере  Peace
Купил ли го е вече някой този пясък и заслужава ли си  newsm78

И Дани ми говори само за този лунен пясък, даже не знам какво представлява - май нещо като моделин. Сигурно събота и неделя и ние ще се озовем в Хиполенд, само не знам дали го има вече.

# 297
  • Мнения: 14 133
Сладури. Heart Eyes Сашо е на вълна чудовища на Бен 10. За рождения ден такова чудовище ще му е единия подарък.  hahaha

# 298
# 299
  • София
  • Мнения: 4 398
Да ви кажа НЕ се разкарвайте до Хиполенда НЯМА пясък свършил е  #Crazy
Казах другата седмица след 6-7 ще има да звънем предои да се разкарваме  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт