АВГУСТинските деца растат прекрасни,като майските цветя!

  • 14 723
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 439
Айла, честито бебче Елена, да се гушкат скоро с каките вкъщи, да папка и на теб бързо възстановяване HugДа е красива като големите й сестрички.

Нори, честита племенница!Да ви е жива и здрава!Те много обичат лелите си, а и ти да  й угаждаш.

Елфче, гледахме снимките с Даниел току що. Има добри и смешни попадения.

Кайли, прекрасно е,че няма кои да те събуди в 6.30 да ти мери Т. Почивай си повече и скоро да чакаме една прекрасна бебо-новина Hug

Вчера изпратихме тати и ни е мъчно.днес Дани дивя навън и се измори, даже три пъти ни пръска дъжда и спа като къпан следобедния сън.

МамаМарго, ще го снимам в чаршавчетата и ще кача снимки.

# 61
  • Мнения: 330
Честита малка кукличка на Айла!Да ви е жива и здрава адашката и много да ви слушка и каките да помагат Heart Eyes
  Мама бързо да се възстановява  bouquet
  Кайли много се радвам,че всичко е минало и сега гледай да се оправяш бързо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Надявам се по късно да мога да се включа пак,че отиваме да се чипкаме Laughing

# 62
  • София
  • Мнения: 12 555
Добра вечер на всички! Завърнах се!

Честита Елена на Айла! Да е жива и здрава! Хубава дата е избрала - моя много много близка приятелка вчера празнува рожден ден  Mr. Green

В Пловдив беше страхотно. Набърборихме се с Кайли на спокойствие цели два часа  Grinning
Успях да спретна пазар във Вис Виталис на летни дрешки за Кало и естествено любимите ми сандали на Капчица. Вече е почти готов за лятото.
То не бяха батути, клубчета и големи разходки. Друго си е Пловдив. Тръгнахме в 18.30 на едно страхотно слънце и естствено тук - дъжд. Направо не ми се прибираше. И аз като се пооправя ще кача малко снимки.
Имаше и изненада за мен по пловдивските улици - Мис 74 ни разпозна с Кало на главната  Mr. Green та и с нея се видяхме и с прекрасната Даяна  Wink
За финал сваляйки багажа си цапардосах главата във вратата на багажника. Сега имам огромна цицина и главоболие.

# 63
  • Мнения: 634
Слагам масата за малкия ми именник!



# 64
  • Мнения: 743
Да ти е жив и здрав макия Гого,пожелавам на него и на всички именници днес  да бъдат винаги закрияни от своя светец, надеждата и вярата никога да не напускат сърцата им!


Весел празник!!!




# 65
  • Мнения: 4 970
Присъединявам се към пожеланията на Маргото. Да са живи и здрави всички именници Hug

Аз отивам на работния фронт Crazy Ще досаждам от там Grinning
Хубав празничен ден на всички!

# 66
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Много съм изпуснала, ама ще наваксам  Hug  bouquet ние бяхме на тортен семинар  Mr. Green Mr. Green
успях да мерна Kaili  Hug бебе Елена - Aila, да сте живи и здрави  Hug  bouquet и не на последно място, Честит Имен Ден на Гого и всички останали  Hug Hug

# 67
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на Гого и на другите именници!Много здраве и късмет!  bouquet

AndyB, да ти е честит именника! Hug
Blueeye, видях снимките аз.Браво че сте се организирали за подобно нещо, сигурно е страхотно преживяване. Peace

Я, да ви питам (сред нас има майки и на по големи деца), какво да взема за подарък на момче на 8-9 години?Хич не съм наясно с интересите им на тази възраст, а пък и момче... newsm78

# 68
  • Мнения: 1 611
Честит имен ден на Гого!

Честит имен ден на Мис74 и всички именници! Много здраве и късмет!  bouquet

Хубаво е че успяхме да се видим с Нана на спокойствие без някоя от нас да тича след детето. Wink Не усетихме как минаха 2 ч. Mr. Green

# 69
  • гр.София
  • Мнения: 4 167

 Честит имен ден на Гого и на мис74!

# 70
  • Мнения: 718
Честит Имен ден на Гого !
Честит Имен ден на  Мис 74!
И на всички именници днес!
Да сте живи и здрави ,много обичани и щастливи!
!!

 

Айла,честита ти трета  дъщеричка!!!Пожелавам ти бързо възстановяване и здрава и силна сучеща принцеска!!

# 71
  • Мнения: 1 053
Айла,честита ти трета  дъщеричка!!!Пожелавам ти бързо възстановяване и много да ви радва малкото слънчице  Peace
Кайли,радвам се че и при теб всичко е зъвършило благополучно и бързо възстановяване ти желая  Hug
Цвети,много хубав сайт си направила,а колко дрешки си харесах и аз и все купувам,ама незнам кога ще успеем да ги износим  ooooh!
Честит празник,на всички които имат повод днес  Hug Peace Hug
Благодаря ви пожеланията и за това,че се сетихте за мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Нана,съжалявам че неможахме и с теб да си побъбрим 2 часа,но се надявам следващия път и това да се случи,а и децата ще са малко по-големи,та дано да ни оставят на спокойствие  Joy Joy Joy,а Даяна съвсем не беше прекрасна,но ще ни извините  Embarassed
Хубав ден на всички  Hug Hug Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 5 794
Честит имен ден на Гого, Мис74, баткото на Елиа (ако помня правилно), както и на всички празнуващи!   Hug Heart Eyes  bouquet

Ембър, миналата година аз си реших чудесно въпроса за подарък на момче на същата възраст с един робот-трансформер, много са вървежни  Crazy Скоро пак трябва да го мисля, не върви всяка година това да подарявам  Thinking

# 73
  • гр.София
  • Мнения: 4 167
 Златна си ,Елвинг!
 Честит имен ден и на Гого на Елиа   bouquet

# 74
  • Мнения: 276
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ! Hug
При нас нищо ново, аз имам да уча, но нещо все си намирам друга работа, на тези години ми е трудно да уча ама като съм започнала ще го изкарам няма как. Разглеждам вече и самолетни билети за Бг за септември, вече нямам търпение! Grinning Много обичам да пътувам ей, на кого съм се метнала такава циганска душа незнам  Mr. Green Аз скоро бях на едно детенце българче на 8год и му купих една блузка и кола, която се разглобява сменят и се разни части и майка му каза, че бил много щастлив  Peace Нана завиждам ти (благородно)за Пловдив, не съм ходила там от 2000г. Лека ви вечер от мен, утре ако нямам работа пак ще досаждам!  Hug
П.с не виждам никакви картинки на сайта, при мен ли е повредата?

Общи условия

Активация на акаунт