ООД "112 Арабски петролни кладенеца" с БГ участие

  • 23 006
  • 289
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1
здравейте и от мен  Sunglasses
добре дошли на новите попълнения!!
Ели Queen, честитоо!!! много се радвам за теббб!!! Grinning видях снимките от русенската среща и не мога да не отбележа ,че много си се разхобавила!! Наде с нищо не отстъпваш на дъщерите си!  Crazy  Heart Eyes
Лили , как са малките?
Много ми стана гадно за случилото се в мардин. На следващия ден гледах турски канал за новините и беше ужасно. Жени,деца,мъже всички плачеха. Едно момиче изпадна в криза каза мама,татко ги убиха и 2 ми сестри и брат ми сама останах...
Не мога да проомея тези хора какво имат в главите си! и да почнеш да ги разстрелваш по време на молитва ! и да събереш деца,момичета и жени в стая за да ги разстреляш!! как изобщо някой е способен на такава жестокост...ИншаАллах да са на много по-добро място сега! Аминн
  bouquet

# 211
  • Мнения: 3 804
. Едно момиче изпадна в криза каза мама,татко ги убиха и 2 ми сестри и брат ми сама останах...
Не мога да проомея тези хора какво имат в главите си! как изобщо някой е способен на такава жестокост...ИншаАллах да са на много по-добро място сега! Аминн
  bouquet

найра гадно е,но за съжаление това не е първият случай-преди време в друга близка държава беше избито цяло семейство излязло на пикник на плажа пред очите на дъщеря им,останалите жертви също бяха не бяха малко.Не давам повече подробности и моля без коментари-тези които са го гледали ще се сетят за какво съм писала. Peace

Преди малко говорих с една приятелка ,която се прибра на гости в БГ ,дъщеря и и Даяна са приятелки-такъв разговор водиха-сладури Heart EyesДребната и говори на бг ,детето отговаря на арабски-по едно време моята обаче е попита ти защо казваш -наам-да-на арабски hahaha

И още  нещо-наи вчера беше студено-днес съм изгоряла-аз не се загледах,но мъжо ме попита защо съм  червена

# 212
  • Мнения: 3 215
Наде, значи с право днес ти пратих поздрави за адашката - без да знам, че имало повод. За каква изложба точно става дума? Иначе от тортите си хапнах, мерси много   bouquet
Дес, Найра, не знам за какво точно кръвопролитие говорите, видях, че и по-рано беше споменато. Звучи ужасно и без да знам подробностите. Дано наистина жертвите да са на по-добре място, че нашият свят май все по-неприветлив става  Tired
Лека нощ от мен! Peace

# 213
  • Мнения: 3 804
Дезърт, чу ли за кървавата сватба в Мердин? просто кошмар. Само като си помисля, че планувахме лятото да ходим там на гости  Confused

http://www.dnes.bg/article.php?id=70420&page=7#comments

спорти за това е писала Найра.Случая за който аз писах е друг.

# 214
  • Мнения: 206
Шехи, фотоизложба е... първата засега. Дай боже да има още и да не е само хоби... Simple Smile
Иначе лошите новини са много за съжаление, да не отваряш новинарски сайт.  Rolling Eyes
За Катар интереса ми е покрай посещенията им на високо равнище тези седмици, нищо лично поне на този етап Simple Smile
Къде останаха Страхотна, Съншайн25? Нафасима кога заминаваш за София?
Розалия, Елип къде се изгубихте из Саудията?
Нямаме включване от Йемен? И питанка е ли Судан арабска държава или не е?
Как е по либийските земи?

# 215
  • Мнения: 333
Деси сетих се много доре за какво говориш, мина дълго време, но е запечатано в съзнанието ми и все още е пред очите ми как плачеше горкото момиченце  Cry това са все грозни човешки гледки от нашия век.  Cry
 
Кате гледах за случката в Мардинското село. Голяма трагедия!  Това са 44 души, деца, бременни жени......  Cry Случката е станало по време на годеж, а не сватба. А убийците май бяха от родата на момичето. Казват, че всичко е било планувано и целта е било да унищожат целия род, за това са убили и деца и бременни. Разстрела е станало, когато мъже и жени са се отделили в отделни стаи за да направят молитвата и докато се молят хората, тези ненормалници са нахлули и наредили куршумите.  Cry
Нямам думи просто.Не е човешко това!  Sad

Лили Как е в Дубайско?  Simple Smile Така ми се ще да ходя в тази Шейх Зайед джамия...голяма мечта ми е. Някой ден иншаАлла! Вие няма ли да идвате скоро в бг?

Олди добре си се завърнала!  Hug

Надия честито за изложбата на Елито. Много успехи й пожелавам!  Hug  bouquet

Латея къде се губиш?  Hug

# 216
  • Мнения: 3 804
надя дано да последват още  Praynig Praynig Praynig ,елип е в мъгребската -за другите не знам

Судан,Сомалия и още няколко африкански държави се водят арабски-но в Судан поне арабският е официален език-докато други си имат свои езици и не знаят арабски.

# 217
  • Мнения: 502
здравейте момичета!
и аз да се вредя на компа, че тия дни само по половин око хвърлям.
Ивка дивка ми изкарва душицата и по цял ден не се спираме на едно място. вируса мина и слава богу не беше много зле детето. общо взето май само 1 ден вардихме къщата. а за уикенда я пратихме на баба й, че да си почина и аз малко.
иначе ходихме с мъжо до Бургас, че да не се залежаваме в неделята- естествено по моя инициатива. изкарахме си чудничко. тази събота пък сме на сватба и пак ще даваме детето. въобще ударихме го на живот....
Олди ти къде се губиш и как изкара? Grinning
Деси-Събинка да не е заминала при родителите си? нали там изкарват цялото лято и нямат нет?
Наде- каква изложба е открила Ели? да й е честита де. Hug
разгледах снимките от русенската среща и всички сте супер. ние в неделята се чудехме дали към Русе или към Бургас да потеглим, ама аз се бях настроила за Бургас и Русе пак остана за друг път. нооо ще го посетим и този хубав град.
и аз бях гледала за случая в Турция, но останах с впечатление че е било сватба. ама явно не съм разбрала като хората. Дезърт- това което разкзавш си е голям ужас. нямам думи просто.

# 218
  • Мнения: 6
здравейте! Simple Smile така и никой не ми каза,как се качват снимки тук. айде,помогнете ми да влезна и аз в час Wink

# 219
  • Мнения: 3 804
здравейте! Simple Smile така и никой не ми каза,как се качват снимки тук. айде,помогнете ми да влезна и аз в час Wink

готово-писах ти на лични.

# 220
  • Мнения: 206
Жените, които са станали майки на възраст 40-50 години, живеят по-дълго, откриха американски демографи от Университета на Юта. Освен това техните братя също имат по-дълъг живот, съобщава ИТАР-ТАСС.
Водещият автор на изследването, професор Кен Р. Смит се пошегува, че ако имате жена във вашето семейство, която е родила на стари години, то имате всички шансове да живеете по-дълго. Наличието на женски роднини, родили първото си дете след 45-годишна възраст, крие в себе си генетично преимущество за семейно дълголетие, което ще се предава по наследство, предполагат учените. За определянето на точните шансове за дълголетие трябва да се установи колко жени в рода са имали късно бременности.
Лекарите са анализирали демографски и медицински данни за 1,6 милиона души, а също така от историческите документи от Университетите на Монреал и Западно Онтарио /Канада/ за 400 хиляди жители на Квебек в периода 1608-1850 г. Генетиците са направили извода, че късното майчинство с 14-17% намалява риска от смърт след навършване на 50 години. Открито е също така, че братята на родилите по-късно жени с 20-22% са били защитени от преждевременна смърт, допълва

# 221
  • Мнения: 6
аз също мисля,че е хубаво жените да раждат и в по-късна възраст. те настина придобиват по-красиво излъчване, подмладяват се, а на по-зряла възраст гледат по различен начин децата си. вече не са толкова сприхави,не са толкова стресирани,че няма да се справят,е им е рано и т.н... Simple Smile аз не съм раждала,но имам такива наблюдения от семейни приятелки.

# 222
  • София
  • Мнения: 7 972
аз също мисля,че е хубаво жените да раждат и в по-късна възраст. те настина придобиват по-красиво излъчване, подмладяват се, а на по-зряла възраст гледат по различен начин децата си. вече не са толкова сприхави,не са толкова стресирани,че няма да се справят,е им е рано и т.н... Simple Smile аз не съм раждала,но имам такива наблюдения от семейни приятелки.
Аз пък като гледам моята внучка дето търчи като фортуна у нас просто си представям пък точно на 40 години как ще я гоня.  newsm62

# 223
  • Мнения: 3 804
аз също мисля,че е хубаво жените да раждат и в по-късна възраст. те настина придобиват по-красиво излъчване, подмладяват се, а на по-зряла възраст гледат по различен начин децата си. вече не са толкова сприхави,не са толкова стресирани,че няма да се справят,е им е рано и т.н... Simple Smile аз не съм раждала,но имам такива наблюдения от семейни приятелки.
Аз пък като гледам моята внучка дето търчи като фортуна у нас просто си представям пък точно на 40 години как ще я гоня.  newsm62
е дядо не е задължително ти да я гониш-взимаш си една филипинка и връчваш детето ако пък говори английски още по добре тя ще тича,че на език ще го научи  Laughing-поне тук повечето така правят

# 224
  • Мнения: 6
Аз пък като гледам моята внучка дето търчи като фортуна у нас просто си представям пък точно на 40 години как ще я гоня. 


не знам,как ще я гониш,но майката на една моя приятелка роди братчето и на приблизително 40 години. можем и двете с моята приятелка да кажем,че майка и ги гледа и двамата по различен начин. сега не е толкова млада (да не прозвучи грубо де,не го казвам с лошо), не гледа само кафета и цигари, по-спокойно реагира на разни негови бели и проблеми от ежедневието на бебетата... всичко наистина е много различно. а имаме един друг случай. едно семейство нямаха деца много време и накрая решиха да си осиновят,но докато се решат и докато минат всички процедури, жената стана почти на 50. е,не тича след малката,но я гледа с мъдростта на олегнала и опитна жена. детенцето е толкова диво и лудо,че ги прави на нищо с мъжа и,но те са търпеливи хора и много често тя казва,че не е верно това,че бабите и дядовците обичат повече внуците,отколкото собствените си деца. просто с един акъл го гледаш на 20,а с друг на 40.  Simple Smile аз също съм на това мнение.


а моя дядо много често разказва,как майка ми и леля ми много са го ядосвали,когато не са искалида ходят на детска градина и все са се моткали и не са се оправяли на време сутрин. и той една сутрин хванал леля ми и я тръшнал ла леглото. и сега казва: как сега ще направя такова нещо с това малко детенце(дава за пример за братовчедка ми,защото е мъничка), като може да и стане нещо,ами ако подскочи повече от леглото и падне на земята,може да си удари нещо...ама тогава не ги мислех така нещата,защото бях по-млад и акъла ми беше друг.

и още нещо! Simple Smile казват,че по-възрастните родители имат по-интелигентни деца. Wink

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 23:40 от paulina.paulina

Общи условия

Активация на акаунт