Кои от Вас забременяхте от "бившия"?

  • 4 143
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Девил, не си ли на БМВ събор? Whistling а задаваш такива въпроси  Laughing

# 16
  • Мнения: 0
Такива фалове са по скоро единични случаи.Интелигентни хора сме все пак има си предпазни средства.

Съгласен съм с теб, но поне в двата случая, които ме раздрусаха уж бяха интелигентни жени, а първата по нейни думи забременя с употреба на презерватив  Rolling Eyes
Тук не искам да бъда съдник или да характеризирам някого. Просто питам за фалове след секс с "бившия" довели до раждане на дете. Изключвам случаите на аборт след това.
С или без предпазни мерки, не знаеш дали бившия не е пробил презерватива предварително. Хора всякакви.
Също така само жената си знае искала ли го е или не и един или повече пъти са го правили. Не гадая, а и ми е все едно. Темата ми е повече за добро настроение  Mr. Green

Много странен аватар имаш за мъж Thinking Повечето слагат коли или някакви простотийки, картинки и пр. Ти - любовна сценка Rolling Eyes

Абе права си като се замисля. Преди имах един тигър, че ме кефят котките, а и аз съм котешка зодия.
Точно този аватар ми напомня на едно хубаво море и затова го сложих. Същата поза дори я бяхме повторили на пясъка с гаджето ми тогава  Whistling

Девил, не си ли на БМВ събор? Whistling а задаваш такива въпроси  Laughing

Охоооо... гледам си добре информирана  Wink
Ами на БМВ-събори съм бил няколко пъти и малко са ми омръзнали или по-скоро ми е омръзнало последните 4 събора да са все на едно и също място - писта калояново.
Все пак най-интересното предстои в късния следобед и все още се замислям да отида. На теб ходи ли ти се?  Whistling

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 12:23 от Devil

# 17
  • Мнения: 12 666
Отива жената с най-добро желание да поговори с бившия и да се разделят. От дума на дума, в името на доброто старо време...Но тъй като тя се е подготвила за разговор, взела си е кърпички за сълзи и сополи, пък за друго не се е подготвила.  А пък късането по телефона или по мейла било неприлично. Неприлично, ама не се забременява.

# 18
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Първо гаджето, замина в чужбина и след определено време ми снесе инфото, че е бремена от бившия, като "нито детето искала, нито бившия". Хайде после тъкмо се запознах с друга мацка и тя забременя от бившия, "който не можела да гледа и дете от него не искала". Искат не искат, но първата трябва вече да е родила, а втората е на път  Mr. Green

Незнам дали си "късметлия"  Sunglasses

Но може да потърсиш "проблема" някъде в теб  Rolling Eyes


Отива жената с най-добро желание да поговори с бившия и да се разделят.
Laughing Е нали е бивш ,сцената с раздялата би трябвало да е минала  Laughing

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 12:25 от Desss

# 19
  • Мнения: 5 140
Девил, не си ли на БМВ събор? Whistling а задаваш такива въпроси  Laughing

Охоооо... гледам си добре информирана  Wink
Ами на БМВ-събори съм бил няколко пъти и малко са ми омръзнали или по-скоро ми е омръзнало последните 4 събора да са все на едно и също място - писта калояново.
Все пак най-интересното предстои в късния следобед и все още се замислям да отида. На теб ходи ли ти се?  Whistling


мен ако питаш ми се ходи, ама куче дете, аз разболяваща ще сме ти в тежест Mr. Green, а пък ние си имамме представител там

# 20
  • Мнения: 0
мен ако питаш ми се ходи, ама куче дете, аз разболяваща ще сме ти в тежест Mr. Green, а пък ние си имамме представител там
Ееее... тогава ще слушаш после разкази и ще гледаш снимки от изпратените представители Wink
Досега и времето ме спираше, но като гледам се оправи и май ще се ходи, освен ако една бамбина на ме изкуши с друго  Whistling
Приятен ден на всички  Laughing

# 21
  • Мнения: 5 140
то снимките дали ще са за гледане  Mr. Green айде лек ден и поздрави на представителя  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 2 430





.......................... а и аз съм котешка зодия.
Точно този аватар ми напомня на едно хубаво море и затова го сложих. Същата поза дори я бяхме повторили на пясъка с гаджето ми тогава  Whistling



Ами на БМВ-събори съм бил няколко пъти и малко са ми омръзнали или по-скоро ми е омръзнало последните 4 събора да са все на едно и също място - писта калояново.

Точно пък този коментар ми напомня за друг съфорумец ,който отдавна не списва(за моя радост)
-все нещо му не беше ясно около секса
-и той така беше от котешките зодии
-кефеше го морето
-ама не беше фен на немските коли,а на италианските
очаквам да пропишеш и на варненски диалект и съвпадението ще е потресаващо

# 23
  • София
  • Мнения: 38 523
Фиатаджията? newsm78

Или Тонколоната? newsm78

# 24
  • Мнения: 2 448
Кой е Тонколоната?  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 46 520
Като гледам какви познати имаш, мога да кажа само - пази се  Mr. Green


http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=41397

# 26
  • Мнения: 0
Точно пък този коментар ми напомня за друг съфорумец ,който отдавна не списва(за моя радост)
-все нещо му не беше ясно около секса
-и той така беше от котешките зодии
-кефеше го морето
-ама не беше фен на немските коли,а на италианските
очаквам да пропишеш и на варненски диалект и съвпадението ще е потресаващо

Ами сори, но ще те разочаровам. Варненския диалект не ми е известен. Не съм от морето, а във Варна съм стъпвал последно преди 8 години. Да, обичам морето, при това много, но основно южното ни черноморие.
В другото май се разминаваме.
1.Не обичам италианските масови автомобили. Изключение правя за Lamborghini и Ferrari. Фен съм на немските - BMW и Porche предимно
2.За секса доста неща са ми ясни Wink Никъде в темата не съм питал как се прави. От къде си извади тези изводи?  hahaha
Хайде лека от мен и не се потрисай  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 2 478
Близка приятелка забременя от бившият, който към настоящият момент очакваше и дете от съпругата си. За съжаление, приятелката ми загуби бебето, но по-драматичен филм не бях виждала. Тези истории са тъжни и неприсъщи за умните жени.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 38 523

Верно? Един и същ човек ли са?

Общи условия

Активация на акаунт