Нека вънка да вали, смелото ни Февpуарче от дъжда не се бои.

  • 14 490
  • 304
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 356
Червеношийка,днес празнуват Борисовците  Peace
Ние ядем и излизаме на следобедна разходка към къщи  Laughing Направихме гости на баба,видяхме се с наши братовчеди от Плевен и утре пак същата програма само гостите ще са от София  Laughing

Алхимиче,и на мен ми харесваш с роклята много  Hug

Камелия,и аз шиех гоблени,ама сега покрай Белослава време не ми остава!Страхотен спомен си си направила  Wink

# 31
  • Мнения: 806
geri_kkoleva  baby_neutral страхотно, започнах да си мисля, че синът ми ще става гигант.  Flutter

k.penkova Хе хе, ами нормално си хапва на 4 часа 150мл.  Последно хранене в 11 вечерта и след това чак в 7 сутринта.  Не знам как наддава чак толкова бързо, но доки каза, че върви много добре.  Яде си АМ.  Нямам кърма.  Май защото тати е много висок и бебо така.

kamelllia19 Страхотен гоблен.  Много оригинална идея.  Peace

4erveno6iika Ами все нямам време да седна на компа.  Моята свеки е много болна от рак и получихме лоши новини, че и дават до година живот.  Доста ходене по болници се насъбра и не намирам много време да пиша. 

# 32
  • Мнения: 192
Албена, много съжалявам за свекърва ти! Sad Само мога да предполагам как се чувствате. Дано поне не се мъчи жената. А сигурна ли е диагнозата? Няма ли начин да се лекува или поне да се спре развитието на рака и да живее по-дълго време?

# 33
  • Мнения: 242

Фокси,дано се оправи бързо свекърва ти.Те лекарите си знаят работата,но щом не е можела нито да се движи,нито да говори,да не е изкарала някакъв мини инсулт...


Ами преди малко говорих с нея и се оказа,че не се е разминала само с НЕ говорене и Не ходене...Всъщност тя е припаднала за няколко минутки и през тези минутки и се е напишкала и се е наак..ла.Извинявам се за израза!Докато е била в болницата я е гледал невролог,правили са й кардиограма и се е оказало,че не е прекарала никакъв инфаркт или инсулт.Абсолютно здраво й е сърцето.Просто много й е паднало кръвното и границите на кръвното й са се доближили и оттам колабира.. и така..Сега е добре,даже вече пушела цигарки.Но бая е уплашила всички..
Албенка...дано да не се мъчи много жената,ако диагнозата е сигурна и без надежда за лечение..Знам че звучи така все едно не ме интересува,но не е така...и мойта свеки имаше рак на гърдата преди 4 години и цяла година беше ходене по мъките..Само ние си знаем как сме я гледали да й капе косата,да повръща след всяка химиотерапия и да изглежда като парцал и т.н.Все неща,за които никой не иска да си спомня..Слава Богу,оперираха я и се оправи /поне така изглежда/.Затова..ако няма надежда и за твоята свекърва..дано да изкара последната си година без много мъки,горката!

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 17:02 от foxy81

# 34
  • Мнения: 806
4erveno6iika Благодаря.  Диагнозата е много точна.  Това е 4 появяване на рака на 4то място, за 2 години.  Много бързо се разпространява, макар и да я оперираха 3 пъти.  Мина през кимо и 4 пъти, но уви.  Жената си заминава бързо.  Сега и дават някакво ново лекарство, но рака се е удвоил за седмица и е много агресивен.  Няма да се впускам в тези гадости, че чак ме дострашава като си помисля.

foxy81 Позната история е това което казваш.  Много е лошо лечението.  Не знам вече.  Много е тежко за семейството.

# 35
  • Мнения: 360
Албенче  Hugза теб и цялото ви семейство.чакат ви трудни дни,за съжаление на този свят се идва трудно и с плач а май и така си отиваме.дядото на мойто мило почина от рак на белия дроб,нои не му казахме до последно какво му е лъжехме го че е с бронхитплевмония,когато трябваше вече да пие тежките обезболяващи господ се смили ио го прибра,така че и аз мисля като лисичката.но ако има и малко шанс за по дълъг живот вдъхвайте и кураж и в никъв случай не и показвайте колко ви е тежко Hug

# 36
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Карбо, честит рожден ден!
Желая ти много здраве, късмет, любов и щастие!

Албена, съжалявам Hug Знам какво е, дано да не се мъчи жената Sad

# 37
  • Мнения: 140

naiemaще ми бъде интересно да видя какво си ушила.

моите неща съм качила тук:
http://vodoleika.multiply.com/photos/album/3/MY_WORKS...
Този гоблен също уших за Сияна. Започнах го 2 седмици след като разбрах, че чакаме бебе. Мн исках да е момиче и по подписа ми  може да разберете,  че желанието ми се сбъдна.



И аз нямам мн време за гоблени заради Сияна. По цял ден сами се гледаме и отделно домакинската работа и деня е full. Tired

Бургазлийки няма ли да си правите среща, за да дойдем и ние. Мъжа ми 2/3 пъти в седмицата е в Бургас и може дойдем с него Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 1
Благодаря foxy Наистина всички февруарски бебета са много сладки. Радвам се, че всичко със свекървата ти се е разминало и вече е по добре.
Албена13 наистина няма да ви е лесно но никой не знае по добре от страдащия.Така че кураж.
КарбоЧестит Рожден ден!Нека всички около теб те обичат много и само да те радват!  bouquet

# 39
  • Мнения: 17
Ех, за какви тъжни неща си говорите Sad Sad
Аз искам да попитам kamelllia19, започна ли да даваш сребърна вода на мъника.. и какво мислиш.. Аз днес разгледах доста теми и хубави неща пишат за тази вода. А на теб докторката ли ти каза да даваш?

# 40
  • пак там
  • Мнения: 2 885
kamelllia19, може ли схемата на гоблена с бебенцето? Страхотен е...

# 41
  • Мнения: 2
Carbo, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Бъди жива и здрава, много обичана и щастлива, да се радваш на безброй прекрасни моменти с дъщеричката и съпруга си


Марина, много красива е дъщеричката ти, пу пу пу, като пролетно цветенце е, да е жива и здрава!  

Камелия, картината е много красива, поздравления !!! И на мен ми заприлича на гоблен като я загледах
Аз много обичам подобни картини изобразяващи майчина любов Heart Eyes
иначе и аз съм много запалена по гоблените и обичам това творчество като хоби, но за съжаление  нямам особено време да се занимавам, все имам разни други ангажименти, а то си изисква повече време на спокойствие .
Сега шия този гоблен, всъщност започнала съм го от доста време, но напоследък изобщо не работя  и като разбрах че ще имаме момченце, реших че ще го посветя на сина си
-

К.Пенкова ти върху какво работиш сега, като каза че също правиш подобен гоблен?

Толо разбирам те добре  Wink наистина това с новите дрехи за този преходен период май няма как да се размине,  и аз мерих всички дрехи вкъщи да намеря такива които да ми стоят по-добре за сега, но избора ми се ограничава. Аз преди както носех предимно по-тесни блузки и панталони, а сега всичко това ми се опъва и ми е отесняло  ooooh! добре че  имам и някои по-свободни дрешки, та сега те да ми стават.... уж не ми личи особено на пръв поглед, но съм натрупала около талията, кръста и  ханша Close  а и това бирено коремче .... започнах да си правя някои стягащи упражнения и гимнастика, по-скоро за стягане на тялото и мускулатурата, че след раждането, възстановяването и заседяването вкъщи покрай бебчо, доста съм отслабнала физически.

Фокси, направо добър късмет че свекърва ти е успяла бързо да се обади на приятелката си и да й окажат бърза медицинска помощ, че лошите неща стават толкова бързо и непредвидено, да не дава Господ. Дано да се възстанови бързо  Peace не се притеснявайте, всичко ще се оправи, щом вече е под лекарско наблюдение
Наскоро свекър ми по подобен начин е получил някакво прилошаване и е загубил съзнание за кратко, добре че в този момент свекърва ми е била вкъщи та като го е видяла започнала да му прави изкуствено дишане и му помогнала да си възстанови дишането, че направо си е изкарала акъла от притеснение че може да е фатално.

Албенче,  добре дошла отново Hug много тежко и тъжно е това със свекърва ти, направо не ми се мисли.... звучи чак страшно.... но то си е страшно наистина и за съжаление понякога се случва.... Трябва да бъдете много силни за да вдъхвате и на жената спокойствие и вяра,колкото има възможност, но  като усеща любовта и подкрепата на своите близки ще й бъде в някаква степен по-леко...

# 42
  • Мнения: 806
Благодаря ви момичета   bouquet  На мен ми е тежко за мъжът ми защото са много близки с нея.  А тя е добър човек.  Преди 3 години загубиха брата на моят мъж който беше убит за един телефон.  Но както и да е.  Това е живота и ще се преборим с обстоятелствата.

КАРБО  bouquet  Честит Рожден Ден.  Желая ти много здраве и щастие.  Да си много обичана и желана и винаги засмяна.

# 43
  • Мнения: 2 829
Албена, съжалявам че семейството ти преминава през това, и аз имам близки починали от рак и знам какъв кошмар е! Дано не се мъчи жената!

Карбо, честит рожден ден! Бъди много, много здрава и щастлива!

Толо, много позната картинка, добре че ми се намират 1-2 панталона в които някак се напъхвам и слава богу че туниките са на мода! Ама и аз съм си виновна, много добре си похапвам, пък и на Алекс все му подаряват шоколади и аз като "добра майка" ги изяждам, за негово добро...

Аз току-що изрязах ноктите на малкия, че и той беше взел да се дере.... Ламтурниче, може да пробваш да намажеш с кърма.

# 44
  • Мнения: 356
kamelllia19,ушито да сега имам




Това еи пордица от 5 гоблена на Климпт все с прегърнати мъж и жена,но за сега съм ушила само този
и ето този започнах преди да забременея,но още не е готов


Мила,а ти имаш страхотни неща!Браво!!!!!!!!  Hug

Момичета,извинявам се,че малко оспамихме темата  Embarassed

Албенка,съжалявам,мила!И в нашето семейство имаше случай на рак - брата на татко,моя чичо почина на 29 г.,а веднага след него и баба,защото не можа да го прежали  Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт