TATOOS-удобрявате ли ги?

  • 3 588
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Ох, и аз не знам точно newsm78 Нещо с големина една педя /горе-долу/, сигурно ще има и нещо цветно. Но точен модел не съм си избрала  Thinking

Супер! С едни плитки дънки ще стои убиец. Wink
Ти започвай да го мислиш, защото съм чула, че е препоръчително татусите да се правят есенно- зимно време, защото не било хубаво да се излагат на слънце, докато са пресни. Тъкмо за другото лято може да се обзаведеш с татус. Peace

# 16
  • Мнения: 532
Харесвам татуси и за това заведох сина си когато беше на 15 да му направят , и той искаше де, не съм го водила на сила/бабите ме анатемосаха Rolling Eyes/, сега обаче когато и щерката иска някак си не съм склонна ,не знам защо.. newsm78 май обеца на пъпа и стига... ooooh!

# 17
  • Мнения: 5 299
Много си падам Laughing, но така и не се престраших до сега, , знам ли след време може и да си направя, все още съм навита Mr. Green, обаче немога да реша къде да си направя newsm78

# 18
  • Мнения: 10 758
Аз отдавна искам да си направя, но мъжа ми всеки път като повдигна темата, ми казва да си го избия от главата. Май някой ден ще му набия на него главата и ще отида да си направя. Или изобщо няма да му казвам, а направо ще си я направя.Пък да видим при свършен факт какво ще прави. Mr. Green

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Нямам, но ги Одобрявам! Слагала съм временна, отзад по средата на кръста дракон. На децата ще разреша като станат пълнолетни, ако ме пита някой изобщо.. Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 857
Харесвам татуси и за това заведох сина си когато беше на 15 да му направят , и той искаше де, не съм го водила на сила/бабите ме анатемосаха Rolling Eyes/, сега обаче когато и щерката иска някак си не съм склонна ,не знам защо.. newsm78 май обеца на пъпа и стига... ooooh!
Щерка ти колко е голяма Grinning.По-голяма ли е от мен

# 21
  • Мнения: 419
Дайте линк,за да рзгледам татуси,а мога и да се престраша и да си направя.

# 22
  • София
  • Мнения: 786
Аз имам една на плешката, но сега искам още една. Решила съм да е някакъв йероглиф на глезена, но немога да си намеря сайт с йероглифи където да пише кой какво значи Cry

# 23
  • Мнения: 857
Аз имам една на плешката, но сега искам още една. Решила съм да е някакъв йероглиф на глезена, но немога да си намеря сайт с йероглифи където да пише кой какво значи Cry
На гърба си имам йероглив,който е за любов Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 4 399
Аз гласувах с третия отговор. Но това не е тоЧно мнението ми. Всъщност нямам отношение към татуировките доколкото засягат другите. В смисъл, все ми е тая дали някой има или няма татуировка. И не ме отвращават с изклюЧение на някои много крайни слуЧаи. Но никога не бих си направила. Това би ме накарало да се Чувствам Част от тълпата. Не бих си увредила или деформирала тялото заради някаква преходна мода. Днеска е модерно да си с тату и да имаш дупки по цялото тяло, утре няма да е модерно и какво ще правиш?
Понеже разбрах Че си все още доста малка, мисля Че родителите ти са прави да те  спират. След 10 години може би ти самата ще се Чудиш как си могла да го направиш. Мисля Че варианта с временната татуировка е съвсем приемлив.

# 25
  • Мнения: 532
Харесвам татуси и за това заведох сина си когато беше на 15 да му направят , и той искаше де, не съм го водила на сила/бабите ме анатемосаха Rolling Eyes/, сега обаче когато и щерката иска някак си не съм склонна ,не знам защо.. newsm78 май обеца на пъпа и стига... ooooh!
Щерка ти колко е голяма Grinning.По-голяма ли е от мен

На 19 е

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 765
Харесват ми малките и на дискретни местенца . Никога не бих си направила . Боли

# 27
  • Мнения: 5 299
А какво представляват тези временните? Обяснете подробно - и каква е цената приблизително? newsm78

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Baby@ , временните са като ваденки.  Laughing Помня, че струваха някакви дребни пари 1-2 лв.

# 29
  • Мнения: 6 155
Аз имам една на плешката, но сега искам още една. Решила съм да е някакъв йероглиф на глезена, но немога да си намеря сайт с йероглифи където да пише кой какво значи Cry

Ето ти САЙТ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт