ГРАДИНАРСТВО - моето хоби! 7

  • 60 231
  • 538
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
записвам се с няколко снимки от моята градинка и вече поотрасналия райграс
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=371728
 sunжелая на всички много слънчеви дни
Имаш си градинка мечта,прекрасна е Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 414
gabriel2 гордо заявявам че е в България,на село-а вече сме град Mr. Green

Unknown_lady доколкото знам това цвете цъфти както за Коледа,така и за Великден-така съм чувала от баба
апетитко благодаря,много труд ми костваше,до миналото лято на това място имаше лук,маруля,домати и 2 метра плевели Joy

# 17
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Eй,... на вас са ви цъфнали кандилките .Моите още не са.
Имате ли от канадския карамфил-едно жълто.
Аз имам само едно коренче и не мога да завъдя ощe
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=362138&pid=11926458

# 18
# 19
  • Мнения: 377
wiwian -   bouquet
А тая палма не замръзва ли зимата?
tarlio - какъв е тоя каскаден  жълт карамфил?Моите са от ситничките които стават на Туфа , различни цветове , но бял не съм виждала.Ако е тоя моите са със пъпки като цъфнат ще покажа.
Щастие - на последната снимка  с ягодите - торбата в ,която са засадени от къде я купихте или направихте.Преди време беше пуснат линк тук в темата как се сеят цветя в такива торби  и честно много ме впечатли това , но незнам дали ще намеря  такива торби.

# 20
  • Мнения: 458
и аз с вас Peace

# 21
# 22
  • Мнения: 377
Благодаря !  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 615
Да се запиша с моите лалета  Simple Smile
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=368069&pid=11969876
Моля за идея с какво да оградя тези кръгове, за да не навлиза тревата. Не се сещам за нищо по - хитро от камъни. И също този храст на 1 стр., знаете ли как да го захвана?

# 24
  • Мнения: 398
Neda,
Аз бих го направила с големи бели речни камъни.Може и с чимшир,става красиво но е мн скъпо.
Аз през последните дни потърсих инфо как сама да си развъдя повечко чимшир. Shocked ей такива очи ококорих като видях цените на съвсем малки растения. Shocked

# 25
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Не устоях на изкушението, и днес си купих св.синя, теменужено синя и червена(!) теменужка, 2 вида ракитник(зановец) - розов и червен,  вече имам ж … 98;лт, купих си лобелия, лилав алисум, св.син делфиниум (имаше и розов, т.син, лилав и бял, но ми се видя скъп, макар и намален на 3,70) и  четирилис& … 80;на
Едно фото от днес на цъфналата  … 85;яги на почти цъфналия тамарикс - едно още рехаво розово облаче. А смърча ми има шишарки  Simple Smile

Neda, храста на първа страница е спирея - майски сняг. Можеш да си купиш малко храстче, бързо расте и лесно се адаптира. Тревата можеш да ограничиш с плевене Simple Smile Можеш да насипеш и ситни камъчета, или с мулч. Но автомобилната гума я махни, не е красива. Как се казва цветето вътре, лилавото? Камъкът на последната снимка е страхотен! Много искам да си завъдя и такъв мъх някъде Simple Smile

# 26
  • Мнения: 414
gabriel2 преди 10 години пресяхме две пами в двора,едната измръзна ,но явно тази се климатизира и сега нищо и няма
Ljuboznatelna обожавам лобеиите,направих си разсад преди месец и скоро гледам,че е излязъл,но през това време си купих и 3 малки в кофички,двете засях в саксия,а другата в градината-която се чудя дали ще вирее там newsm78

# 27
  • Мнения: X
Здравейте и от мен Hug
Рядко пиша,но редовно ви чета Wink
Да ви питам нещичко,петуниите ми са отрупани с цветове..не е ли много рано?
В една саксия са по 3 коренчета с над 30 цъфнали цвята,многоо им се радвам ,
но ме притеснява ,дали няма да ми прецъфти много рано newsm78
Утре ще пусна и снимки Peace
Сакъзчетата също ми цъфнаха(това да се похваля) Joy

# 28
  • Мнения: 398
Ljuboznatelna голям пазар си направила  Laughing
Лубелиите живеят и в земята но искат постоянна влага и трябва да я поливате всеки ден.
Моите винаги са засяти в земята но в наше село е влажно.

# 29
  • София
  • Мнения: 615
Ljuboznatelna това с автомобилната гума е в съседния двор, от него ми дадоха за около моя камък, името му казаха в предната тема. Вярно, че снимките са преди да окосим и оплевим - сега изглеждат по-добре, но пак трябва да се оградят мисля. Чудесни придобивки си добила! Имах такава детелинка, но червена и много нежно цъфтеше, но тая зима ми я откраднаха от входа и я загубих.

Общи условия

Активация на акаунт