В Карлово и Сопот кипи оживление-с "Мечо Пух" и лятно настроение!

  • 8 323
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 0
О Мики добре си дошла!  Hug Отивам на второ гости и ще чета и пиша след 8.  Mr. Green

# 226
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
уф, изчетох ви!
ще пиша друг път.

# 227
  • Мнения: 3 360
Данито-много са  хубави!Допълваме колекцията с форумски снимки Hug и скоро едно хубаво албумче ще си имаме Simple Smile
Микки-отново честито!Голяма бузанка малката Марая-поздрави на цялото семейство  bouquet
Хубав празник на всички Hug

# 228
  • Мнения: 42
ЧЕСИТ ИМЕН ДЕН НА БЕБО ГИ!
много е сладка малката марая,може да я вземем по комшииски Laughing

# 229
  • Мнения: 20
Оф!Изчетох ви и аз най-после.Много сте писали smile3501 нямаше ме мене два дни а темата е изписана повече от половината. Чудя се от къде да я започна newsm78 1 Честит имен ден на малкия Гошко на мама Петюфа!Да расте здраво и усмихнато дете! 2.Честита рожба на мама Ваня  ylinfant 3.Честита племенничка на cheers Микки!Да почерпиш Wink 4.На чаровните малки ангелчета на Мим4о желая това което са си взели в малките ръчички да е бъдещата им професия с която да се грижат за здравето на мама и да нямат финансови проблеми! Ще драсна може би по-късно пак  за сегта чао!

# 230
  • Мнения: 133
Ми,Микки пак честито!  bouquetОстана да ни кажеш колко се е родила и т.н.,че ние предварително чесититхме,та и за теб да остане нещо Wink

# 231
  • Мнения: 39
Честит празник на всички   bouquet Да си носят с гордост името!

# 232
  • Мнения: 3 360
Ooo,тази вечер скромно се представяте Thinking Явно героите  са уморени Wink
Ето това измислих-албумче,в което всеки от нас може да добавя снимки Hug
Данито,можеш да качиш и твоите снимки.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=374027

потребителско име:karlovobgmamma   ,парола-1234

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 01:05 от tutti

# 233
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ми,Микки пак честито!  bouquetОстана да ни кажеш колко се е родила и т.н.,че ние предварително чесититхме,та и за теб да остане нещо Wink

понеже микки не може да пише ще кажа,надявам се да не се разсърди Wink
микки е станала стринка на момиченце 3кг и 50см.да са живи и здрави.

Мимчо го е казала.  Laughing
Марая е копие на Мартина. Има снимки на сто апарата и като сваля точно тази, на която мн си приличат, ще ви я пусна. Засега мама има кърма, но бебка я помързява да суче, но се надявам да се справи. Вчера ги  изписаха. Ражда при д-р Минев, естествено  Mr. Green Лесно е родила, няма никакви шевове и се чувства перфектно.

Честито бебче и на Ваня!
Честит имен ден и на Ги! Петя, честито ново християнче в дома ви! Чакаме снимки и разказ.
Мимчо, браво на децата, хубави професии са си избрали! А за татито,  Hug, може би така е по-добре. Той губи в случая, теб и двете прекрасни слънчица.

# 234
  • Мнения: 0
Мики добро утро! Ние ли сме най ранобудни тук  Mr. Green Днес ще имаме ли форумска среща на паметника или ще сте на центъра? Тути браво на теб! Как си се справила само ти си знаеш! Grinning

# 235
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Дана, аз изпращам каката на градина, затуй съм ранобудна.
Днес ще пропусна вероятно срещата, че от 5-ти багажа ни стои по саковете, имам купища за пране, пълен хаос. Ако насмогна може да отскочо за малко до Паметника след кухнята.

# 236
  • Мнения: 133
Сори,не съм Била внимателна с прочита,Микки Blush,ама да аз имах предвид и другото за кажеш,та за тма така...
А къв паметник ,много духа за нашият сополив нос Outta Joint,ако стихне може и да го посетим

# 237
  • Мнения: 236
Честито бебче на мама Ваня  bouquetДа расте здравичко и щастливо детенце Hug
Честит имен де на Ги HugИ честито ви християнче,Петя  bouquetЧакаме снимки...
Мимчо,страхотни професии са си избрали мъниците,дано действително се сбъднат Peace
Мики,много е сладичка малката Марая Heart Eyes
Тути,здравата си се потрудила,като знам как се качва в снимката ooooh!
Ей големи фермани пишете бе....хубавоче има какво да чета сутрин,та ми повдигате настроението Wink
Дани,нещо не се отваря твоя албум...или е само при мен newsm78
Бебешорка,за сополивия нос-пробвай със сребърна вода,слага се в нослето вместо капки.На Ева й помага,особено след продължителна хрема,когато и капките вече не действат.Продава се в аптеките и не е скъпа-3-4лв.Аз я ползвам и за дупето,малко като се зачерви я мажа с нея и не ми се е подсичала въобще PeaceНикакви кремове против подсичане не признавам пред нея...

# 238
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бебешор, четох, ама забравих. За сополите пробвай сребърна вода с клеева тинктура. Май беше 5 капки тинктура на 10 мл вода, но за по-сигурно виж във форума на Часът на мама.

# 239
  • Мнения: 133
благодаря много за информацията,но аз изпитвам ужас като дойде време нещо да и слагам в нослето,а тя двойно повече,дърпа се,плаче едвам успявам да и впръсна  ooooh! и то къде в нослето ,къде по лицето....абе ужас,обаче поне нямаме вече температура Peace.Да чукна на дърво ,де!

Общи условия

Активация на акаунт