Отговори
# 255
  • Мнения: 2 768
Сега гледам моите снимки - предполагаема 9та, но по р-р 11та г.с - 3,66cm.

# 256
  • Мнения: 96
Здравейте:)))

Нуклиър....защо не отидеш на преглед при Томова, много е добра.

Аз съм в 13 седмица и май ще раждам ноемврииии:)))Някак си не ми се мести в другата тема обаче. Видях краченце, много сладко стъпалце, ръчичка, отчетлив гръбначен стълб. МИсля, че на феталната след една седмица ще успеят да ми кажат пола.

# 257
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Сега гледам моите снимки - предполагаема 9та, но по р-р 11та г.с - 3,66cm.

Сериозно взех да се притеснявам за размера като ви чета, да не ми е увреден нещо плода, тъй като ходих на физиотерапия преди да разбера за бременността. Моля, дайте някоя таблица с предполагаеми размери по седмици. Praynig

# 258
  • София
  • Мнения: 10 704
Здравейте:)))

Нуклиър....защо не отидеш на преглед при Томова, много е добра.



днес вече се разбрах с един и в 12.30 съм при него, да видиме какво ще стане...
Томова къде може да се намери по принцип?

# 259
  • Мнения: 2 768
mavi, спокойно! Това са малки човечета с различен темп на растеж, точно както при големите хора.  Simple Smile

# 260
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Здравейте момичета,

аз днес се чувтствам страхотно - пълна съм с енергия. Усещам, че гаденето ме отминава вече.

Относно размерите на плода, мисля че се притеснявате твърде много. Както каза eta и много
други преди нея, всяка бременност е уникална и не може да се сравнява. Тези таблици за размери са
ориентировачни някакви, но това не означава, че ако размера не отговаря точно има някакъв проблем.
По-добре се опитайте да мислите положително и се радвайте на живота, за да може и малкото човече
да е радостно Simple Smile

Приятен ден от мен!

# 261
  • София
  • Мнения: 104
Здравейте момичета! Нямаше ме доста време и гледам, че съм изпуснала цяла тема вече. За съжаление в нея прочетох и доста тъжни неща - не искам вече никой да се отписва от първа страничка - толкова съжалявам момичета, прегръщам ви силно Hug
А аз пътувах доста тези дни, разхождах си доста, къпах се и се пекох - доста необичайни неща за бременна, но пък се чуствах доста по-добре отколкото в мръсната София.

# 262
  • Мнения: 1 745
Мацки,не се вманиачавайте в тия размери!Всеки ехограф ще изкара различни,а дори и да е по-малко човечето,не е гаранция,че му има нещо!Моята принцеса беше през цялото време по-малка,от колкото трябваше да е за седмиците.Роди се 2,780кг.Свали супер малко в болницата,а после си наддаваше съвсем,съвсем нормално!И сега не е дребна,а си е едно нормално момиченце! Heart Eyes То си е ген.Ние с мъжа ми сме дребни и няма как тя да е гигант! Mr. Green

# 263
  • Мнения: 106
Привет и от мен!
Съжалявам за тъжните новини.......но съм сигурна,че всичко ще е наред следващия път,защото когато човек желае много силно нещо,ще го има на всяка цена!!!
Ох,момичета,на мен ми беше доста "свинско"почивните дни......не смея след 6 часа  да сложа нищо в устата,а гладът надвива,с една дума-зорно положение.Днес съм си донесла в офиса  зелени ябълки-киселяци+грейфрукт+с Winkода....
...няма да се учудя,ако колегите започнат да ме гледат с подозрение,понеже вече не пуша,не обядвам,...... Simple Smile и ям кисели ябълки,но живот и здраве все ще тр да им кажа,но съм си рекла по-нататък.Отивам да беля ябълки...чао!

# 264
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Не знам дали се вманиачавам, но и двамата с бащата сме високи, а и през първата ми бременност бебчо вървеше по-голям, все с по 2 седмици напред. Rolling Eyes

# 265
  • Мнения: 106
Момичета,а дали на някои от вас вече им личи коремче???....може да звуча глупаво,за което моля да ме извините Simple SmileНа мен  със сигурност  още не... Simple Smile

# 266
  • Мнения: 344
Е, рано е още ... не може 2 см бебче да личи  Flutter

# 267
  • Мнения: 26
Цитат
аз днес се чувтствам страхотно - пълна съм с енергия. Усещам, че гаденето ме отминава вече.
дано скоро и при мен,така стане,че направо е адски гадно,нямам врема да обърна внимание на др си детенце.

а корем,си имам,таман почнах да го свалям от предната и ето,та сега имам като в 4 месец  Shocked

# 268
  • Мнения: 26
мави,ето тук гледах http://www.e-placebo.com/index.php?Itemid=12&id=53&optio … ent&task=view ,но започвам да си мисля,че има мн неточностти.нещо не си отговарят данните.

# 269
  • Мнения: 155
На мен ми личи вече Laughing,даже една приятелка вчера ми вика ама ти в 5м ли си Laughing Laughing Laughing
А съм качила 2 кг,в петък бяхме на преглед и ние вървим напред с 1 седмица,но доки каза че е нормално,гледаха ни на 3де и даже го видяхме как се върти Grinning.Бебчо е вече 1,85 см. Party
Много съжалявам за момичетата,които са загубили свойте бебчета Cry
Добре дошли на новите мамчета и леко и успешно бременеене Peace
Утре отивам да ми взимат кръв и секрети и там всички други изследвания.
Хубав ден мамчета Hug

Общи условия

Активация на акаунт