КА6И И КИСЕЛ

  • 1 535
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
 newsm62 Извинете за грешките ми но така ми е по барзо да пиша понеже не ми  се налага често да  пиша на кирилица,а пак и моята дащеря постоянно мранка и все барзам. newsm10Но за вас няма проблеми ще се постарая.правда_z моята дащеричка е  на 5 месеца и половина и мисля кам края на петия началото на шести месец да започна захранването сас зеленчуково пюре от сладак картов и после да добавя и тиква тай като имаме по трудно изхождане.След като я захраня сас пюрето кам края на шестия месец мисля да ваведа и кашите.Надявам се да мине успешно захранването на бебенцето ми тя си е само на карма и междо обедното и следобедното кармене и давам по малко плодово пюре за да регулирам изхождането.А сас наддаването сме много добре миналия месец беше 7 и 600 сега сигурно е някаде кам 8 кила,надявам се и след захранването пак да си наддава така добре.

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 20:27 от moni_reni4ka

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Защо не ползваш бутона проверка на правопис newsm78

# 17
  • софия
  • Мнения: 118
след захрранването ще ти наддава, но идват месеци с повече движение.ние в 6 месиц ядохме добре и качихме само 250гр. Laughing

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 220
Нашият педиатър каза, че нямаме голяма нужда от каши, защото наддавахме добре. Можело само плодово пюре и кисел. Чак към 8-9 месец започнах да му давам, за да разнообразявам следобедната закуска. Сега редувам каша и кисел, като понякога давам бисквитки на Плазмон с АМ. Те също се смятат за разновидност но кашата. Грисът също. Peace

Общи условия

Активация на акаунт