Гъбички-цистит?

  • 4 758
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 603
Здравейте момичета, знам че вие не сте лекари и че тук не може да ми помогнете, но това, което търся е по-скоро успокоение. В момента се намирам в чужбина и няма как да отида на лекар. От доста време се лекувам от вагинални гъбички (била съм на лекар). Тамън се бях оправила и пак започна паренето, а от днес се усили много и стана такова като при цистит. Единствено кръвта липсва, а имам леко жълтеникаво течение. Възможно ли е да съм получила цистит от неизлекувана гъбична инфекция.. или и аз не знам какво. Имали ли сте подобен проблем... След като се прибера задължително ще отида на лекар, просто ми се иска временно успокоение, че доста съм се шашнала.  Rolling Eyes Изпих 1 хапче за цистита и не ходя през 5 мин до тоалетната, но все още доста ми пари.. а като че ли и имам болка ниско долу.

# 1
  • Мнения: 11
ами да възможно е да от гъбките...и аз имам същия проблем от почти година вече.ходих първо на уролог и тои ми каза първо да излекувам гъбките и тогава пак да ида,и така ги лекувам вече 6 месеца...не се шашкаи.иначе инфекцията се предава дори без да искаш.незнам при теб какви лекарства има но моя съвет е да отидеш на гинеколог.аз за 1 година ако знаеш колко антибиотици съм изпила заради това...ама какво да се прави.споко ще се оправиш

# 2
  • Мнения: 229
Здравейте момичета, знам че вие не сте лекари и че тук не може да ми помогнете, но това, което търся е по-скоро успокоение. В момента се намирам в чужбина и няма как да отида на лекар. От доста време се лекувам от вагинални гъбички (била съм на лекар). Тамън се бях оправила и пак започна паренето, а от днес се усили много и стана такова като при цистит. Единствено кръвта липсва, а имам леко жълтеникаво течение. Възможно ли е да съм получила цистит от неизлекувана гъбична инфекция.. или и аз не знам какво. Имали ли сте подобен проблем... След като се прибера задължително ще отида на лекар, просто ми се иска временно успокоение, че доста съм се шашнала.  Rolling Eyes Изпих 1 хапче за цистита и не ходя през 5 мин до тоалетната, но все още доста ми пари.. а като че ли и имам болка ниско долу.


Най-малкото можеш да си правиш вагинални промивки,докато посетиш лекар,за да намали паренето и дискомфорта.Може от обикновена вагинална гъбична инфекция да тръгне по пикочните пътища и да стане цистит и др.,но да не те плаша просто посети лекар.До тогава промивки ня какви болкоуспокояващи да не ти пари толкова Winkкъсмет

# 3
  • Мнения: 4 806
Принципно е възможно. Основната причина - отслабнала имунна система, която позволява и едното, и другото.
За да не се хранят гъбите - никакви захари!
За да се подпомогне цистита или каквото е там - Уринал, във възможните му форми. Пиша това, защото предполагам, че в чужбина трябва да го има, каквато и да е тя Simple Smile
За намаляване на болките - Но шпа.
Успех в лечението!

# 4
  • Мнения: 2 603
Здравейте, чак сега виждам, че сте ми отговорили, за което много ви благодаря. Междувременно се оказа, че нямам гъбички, а е-коли, просто лекарите при които ходих и ми казаха, че имам гъби не си направиха труда да ми пуснат микробиология. Както и да е, сега се лекувам, вече от 3 месеца, надявам се все някога да изчезне тази бактерия, че много упорита се оказа. Извод– винаги си искайте микробиологично изследване, за да не си пиете антибиотици напразно!

Общи условия

Активация на акаунт