Music Idol 3 - десета тема

  • 21 650
  • 395
  •   1
Отговори
# 345
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Концерът предполага да е интересен. Дано!

Според мен следващите застрашени за отпадане са само момичета: Преслава, Александра и Русина, дори и Магдалена.

# 346
  • Карлово
  • Мнения: 4 694
За съжаление и аз мисля, че е ред на Митака...Много го харесвам, зад пиано е фантастичен, но на сцената просто нЕма такова дърво ooooh!
Има, има - Стефан Лалчев от "МИ-1" беше такова дърво. Joy

# 347
  • Мнения: 106
а другата седмица всички ли ще са на елиминации. т.е. пеят си 2 концерта седмично. та те останаха 7 човека.
а колкото до митко, аз лично очаквам добре да се представи на следващия концерт, защото гласът му, пък и визията  са подходящи за италино.
маги малко ме притеснява - гласът и е много крещящ за италианска музика
александра я съветвам да избере джана нанини. тя всъщност би подхождала и на русина.
на александър ще му отива ерос рамацоти.
а и в латиното ще са ми интересни

# 348
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз не разбрах днес филмче за Симона ли ще има в риалити епизода ?

# 349
  • Мнения: 106
Аз не разбрах днес филмче за Симона ли ще има в риалити епизода ?
аааа. ще взема вече да крещя. а къде да я пратим да учи за награда?!

а имам и един въпрос. понеже вчера не можах да го гледам, някой може ли да ми каже по какъв повод дони е псувал. това го прочетох във форума на мюзик айдъл

# 350
  • София
  • Мнения: 1 891
Използва израза "Да го духам",но не помня в каква връзка.
Аз пък в официалния сайт не мога да се ориентирам как да гласувам,за да спечеля евентуално билет за концерт.  Rolling Eyes

# 351
  • Мнения: 106
а аз пък имам проблеми с логването. не ме логва. а имам валидна регистрация и няколко пъти съм успявала да вляза

# 352
  • Мнения: 98
За съжаление и аз мисля, че е ред на Митака...Много го харесвам, зад пиано е фантастичен, но на сцената просто нЕма такова дърво ooooh!
Има, има - Стефан Лалчев от "МИ-1" беше такова дърво. Joy
hahaha вярно, че той беше уникално скован, но за разлика от Димитър пееше невероянто добре  Peace

Понеже не се ориентирам в темата - в понеделник ще пеят италиански и латино песни ли? По две песни ще има всеки?

# 353
  • Мнения: 106
да. 2 песни латино и италиано

# 354
  • София
  • Мнения: 4 032
Оооо, и аз много го харесвах Стефан Лалчев, много приятен глас имаше и пееше много вярно, но какво стана с него, не съм чувала нищо след това .Някой знае ли?

Мойте фаворити си остават Русина и Боян на този етап, макар че Боян ми е леко еднообразен жанрово.Преслава също ми допада.Някой писа по-напред , че Русина не излъчвала сексапил, според мен е точно обратното, но е много по-изискана  , не така вулгарна като  Мара, нито така агресивна като Александра и Маги.

# 355
  • Мнения: 98
Оооо, и аз много го харесвах Стефан Лалчев, много приятен глас имаше и пееше много вярно, но какво стана с него, не съм чувала нищо след това .Някой знае ли?
Гледах го в Бургас и Морето миналата година, мисля че остана втори  Peace Трети бяха Графа и Нора от МА2

Участва с тази песен - http://www.youtube.com/watch?v=ggu5SU-Damo&feature=PlayList& … om=PL&index=1

# 356
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Колкото и да ви се иска, няма да е Димитър, защото за разлика от вас има много хора, които го харесват много как пее.
Така че според мен ред е на Александра, Александър, Магдалена.
newsm10

# 357
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Да сега е ред на Митко да си върви , но се опасявам , че ще си отиде Преслава. Аз я харесвам много.

# 358
  • Мнения: 50
Аз пък мисля, че трябва да си тръгне Русина!

# 359
  • София
  • Мнения: 62 595
Следващата според мен трябва да е Александра. Има хубав глас момичето, но ми е някак студена.

Общи условия

Активация на акаунт