Music Idol 3 - десета тема

  • 21 652
  • 395
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 944
Следващата според мен трябва да е Александра. Има хубав глас момичето, но ми е някак студена.

И аз така мисля. Александра има прекрасен глас, но още много има да учи, да работи върху сценичното присъствие. Беше ми фаворитка в началото, но вече доста от другите айдъли я отминаха- не виждам бърз прогрес при нея.

# 361
  • Мнения: 3
Аз одавна искам Митето да хваща пътя за Бургас, със сигурност той е следващия  smile3533

# 362
  • Мнения: 7 263
Мойте фаворити си остават Русина и Боян на този етап, макар че Боян ми е леко еднообразен жанрово.Преслава също ми допада.Някой писа по-напред , че Русина не излъчвала сексапил, според мен е точно обратното, но е много по-изискана  , не така вулгарна като  Мара, нито така агресивна като Александра и Маги.

Абсолютно и аз смятам, че от жените най-изискана и най-стилна е Русина, след ная нареждам Преслава като излъчване. Маги много ми харесва като пеене, но външно някак си е леко по-грубовата, докато Александра откровено ми е вулгарна и напоследък съвсем слезе в нивото на опосумите.
Мъжете ме кефят и тримата. Много са различни, но всеки има своя чар и тримата пеят добре всеки по своя си начин. боян ме кефи най-много, но и Митко и Александър са страхотни.
От тук нататък освен Александра просто, за който и да отпадне ще ми мъчно.

# 363
  • Мнения: 14
Този Митко много ме дразни мен.Толкова ми е антипатичен и безличен. Sick

# 364
  • UK
  • Мнения: 3 959
Стефан Лалчев ми е сред най неприятните участници в Айдълите въобще. По неприятен ми е дори от Даниел ДСДСки.

# 365
  • Мнения: 2 631
Оооо, и аз много го харесвах Стефан Лалчев, много приятен глас имаше и пееше много вярно, но какво стана с него, не съм чувала нищо след това .Някой знае ли?
Гледах го в Бургас и Морето миналата година, мисля че остана втори  Peace Трети бяха Графа и Нора от МА2

Участва с тази песен - http://www.youtube.com/watch?v=ggu5SU-Damo&feature=PlayList& … om=PL&index=1

Аз много харесвах Стефан като глас, липсваше му поведение определено, но гласът му е един път за мен. Обаче като гледах този клип веднага се сетих за този - http://www.youtube.com/watch?v=BrZTNhW44-o&feature=PlayList& … om=PL&index=1 .....

По темата - ако може Митето да си ходи  Flutter

# 366
  • Мнения: 106
може би да - митко да е наред - скучничък е. след него маги - много крещи, пък и нищо ново или по-различно. след това александра - макар че от нея очаквам нещо различно.
и след това, който и да си тръгва, все ще ми е мъчно. и не знам кой точно ми е като фаворит - и преслава, и русина, и боян, и александър ми харесват. всеки един от тях заслужава да спечели

# 367
  • София
  • Мнения: 1 891
Пускам анкетка - сондаж да  си уточним фаворита на този етап  Grinning

# 368
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз съм за Боян и Преслава. Обаче някак не го вярвам да дадат титлата на македонец.

# 369
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз не мисля така . Но пък се чудя,ако Боян спечели къде ще се изявява .  Thinking

# 370
  • Мнения: 106
и аз гласувах за боян и преслава. а боян ще се изявява там, където и другите биха се изявявали. за музиката няма граници. всичко е въпрос на добър мениджмънт

# 371
  • София
  • Мнения: 1 891
Така е . По договор вероятно поне една година би трябвало да радва българските фенове.

# 372
  • Мнения: 58
Моите фаворити са Маги и Русина. Наистина Маги е малко грубичка, но пък има страхотен глас.
Русина е много нежна, не само физиката й, но и гласът й е много нежен, мелодичен и приятен.
Това момиче е много приятно да я гледаш, но гласът на Маги е фантастичен. При момчетата-
двете македончета са страхотни, но Митето има по-различен глас от тях, но е много гипсиран.
Ако преодолее притеснението, ако се отпусне ще бъде само положително за него. Аз си мисля, че
момиче ще бъде Мusik Idol. newsm78

# 373
  • София
  • Мнения: 4 032
Покрай разговорите за Стефан Лалчев си пуснах в vbox-a негови песни, покрай тях и на други кандидат айдъли от онзи сезон, и на- право ми се напълни душата.Разликата със сегашния сезон е огромна, най-вече в озвучаването и подготовката на песните от певците, личат много репетиции, цялостаната визия е 100 пъти поне по-добра от сега.

Смин, интересна съпоставка си дала  Peace

# 374
  • Мнения: 66
Тя и сцената ако загледаш от първия сезон не е някаква черна дупка като от този сезон, нито пък изглежда метър на метър ... А като си спомням, че и тогава не беше перфектно, не сме си и представяли, колко по-зле можело да е ooooh!

По темата - нямам фаворит този сезон, никой не ми се струва особено привлекателен.
Въобще до сега е супер безинтересно ...

Общи условия

Активация на акаунт