Music Idol 3 - десета тема

  • 21 655
  • 395
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 1 891
За Симона ще е епизодчето.

# 376
  • София
  • Мнения: 1 891
Честит Рожден Ден на Дони !  Grinning

# 377
  • Габрово
  • Мнения: 311

Александър - при него се получи като при Ели. В началото беше невероятен, крайно симпатичен, но след бързия старт тази "симпатичност", която ми харесваше сега изключително много ме дразни. Ама обясних го като идиот  Grinning
Маги - твърдо не я харесвам. Може да пее, но ми е много викаща  Naughty
Александра ми е крайно симпатична, но на моменти въобще не се разбира какво пее.
Димитър може би пее най-правилно от всички, но как може да е толкова антипатичен  Grinning
Преслава пее добре, държи се добре на сцена, изглежда добре, но нещо не ме грабва  Simple Smile
Боян ми харесва. НО Русина е моят фаворит още от малките концерти Wink

# 378
  • Мнения: 7 263
Гласувах за Русина и Преслава. Така де се каже стратегически  Wink, защото другият ми голям фаворит Боян със сигурност ще е фаворит, затова реших да дам глас за двете девойки, които ме спечелиха.
В началото на предаването имах съвсем други фаворити, но с течение на времето и Русина и преслава ме грабнаха и от концерт на концерт стават все по-добри поне за мен.

# 379
  • Мнения: 544
Гласувам за Преслава. Представя се все по-добре. Песента на Гънс изпя убийствено. Но стилистите не се представят добре, особено гримьорите и фризьорите  Sick. Преслава има глас, хъс, енергия, поведение. И набра опит в толкова елиминации. Браво на нея!

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
На мен пък всички участници ми харесват, с изключение на Митко, който не пее лошо, но не ме грабва. И не съм съгласна, че миналите сезони са били с по-кадърни участници, напротив, смятам, че от сезон на сезон все по-големи таланти се явяват!
Оттук нататък, който и да си тръгне (без Митака), ще ми е тъжно.

# 381
  • Мнения: 50
Гласувах за Димитър и Боян.Митко ми хареса в началото, но е малко скован на сцената.А Боян ми хареса в последствие, след бг-концерта, направо шапка му свалям колко вярно изпя песента.От момичетата харесвах Ели, но тя вече отпадна, за жалост. hit

# 382
  • Berlin
  • Мнения: 11 332
много харесвам Александър.  Blush Heart Eyes
гласувах за него и за Русина, която ме грабна на малкия концерт с червения чорапогащник. Grinning

# 383
  • Мнения: 75
Аз гласувах за Преслава.Изслушах последните  5,6 песни които е изпяла(нямам време за останалите)  и не мога да намеря забележка,момичето си пее.Не че и Боян не ми харесва как пее,но съм за родното.

# 384
  • Мнения: 5 323
Гласувах за Боян и Русина. Надявам се Димитър да отпадне пръв.

# 385
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Моят фаворит е Русина.
Преслава също ми харесва много.
В поведението на Александра има нещо, което ме дразни.
Митко е дърво и му липсва харизма, за да спечели.

# 386
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
На мен пък Митко ми харесва. Яд ме е , типично по български момчето мина от осанна до разпни го! Дърво, че дърво! Ама какво пък, пее си момчето и честно казано доста се старае да си оправи сценичното поведение! Искам мъж да МА на България!Другият ми фаворит е Боян!

# 387
  • Мнения: 66
На мен пък Митко ми харесва. Яд ме е , типично по български момчето мина от осанна до разпни го! Дърво, че дърво!

Мдаа, а Мария като му каза, че е дърво - образно казано - петиции се подписваха. Колко ще признаят, че тогава не е трябвало да и оспорват решението на жури, м? Simple Smile

На мен ми харесва как пее и не ми пречи сценичното поведение, и без това предимно слушам, а не гледам Simple Smile

# 388
  • Варна
  • Мнения: 407
Гледайте концерта от Македония онлайн:
http://tv.iluzionist.com.mk/a1.php

# 389
  • Мнения: 143
Здравейте, за първи път се включвам , тъй като сега ви открих.
Харесвам много форматът, но тази година ми се струва в пъти по-слаб от миналогодишния.
Моята фаворитка е Русина - наистина понякога не смятам,че пее подходящата си песен, но като цяло се справя много добре. Също много ми харесва Боян- със сченичното си поведение и настроение.
Димитър е супер дърво и ми е много безличен и леко тъпичък ми се вижда.
Досега не е имало концерт, който да ми стане любим- за сравнение миналогодишния рок концерт и този -огромна разлика.
Връщам се да ви дочета-дококото видях имаме много сходни мнения и ще ви следя с интерес. Hug

Общи условия

Активация на акаунт