1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 70

  • 23 127
  • 457
  •   1
Отговори
# 15
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
И аз 3- та опция. Аз не вярвам някой в този форум да е с друга опция!  Joy  Четох ви момичета в предната тема и искам да ви кажа, че много се радвам на всички. Присъединявам се към поста на Аша Толкова добре е написано, че не мога да добавя нищо, освен smile3501  Това не е само за нея, а за всички, които пишат тук .Има толкова интелигентност , финес, настроение, страст и Езоповски хумор тук и затова удоволствието да съм с вас е голямо.  newsm20
Аз не искам да гадая финала, не че нямам предположения, а искам да ме изненадат приятно  newsm17  Сценаристите са напипали много добре характери от живия живот и затова филма е толкова добър. Аз харесвам характера на Онур повече от Шех, не само защото е изключителен мъж, а защото знам, че едно от най- трудните неща е човек да обича безусловно . Той без съмнение обича така, а на Шех не и се отдава. За нейната твърдост и инат има много причини, но не е оправдание за цял живот. Гордостта е един от най-големите пороци. На младини човек точно с гордост лъска до блясък егото си, докато малко по малко живота не му изпили и намали рогата. Но какво да се прави всички минаваме от там, само някои зациклят повече и за дълго. Аз затова се надявам, че Шех ще преодолее състоянието си и ще продължи да има твърд характер, но ще се раздели с ината си. Там според мен е скрит ключа от палатката. До всяко сърце има път и аз съм сигурна,че Онур ще го намери Ако не във филма, то в реалния живот Халит
Дафи на мен само един джедай ми е малко да ме откаже от нещо! Аз се отказвам, когато изчезне удоволствието, което ми е единица мярка да правя каквото и да било  Hug

Последна редакция: нд, 03 май 2009, 16:02 от Ari888

# 16
  • Мнения: 0
е, то с трета опция. спрях да броя колко пъти гледам любимите си сцени. имам си два варианта за край на филма. едната още вечерта след сватбата на шех с енгин, тя  да потърси адвоката си и да иска развод, и втори двама остарели вече онур и шех да гледат снимки от младостта си, а покрай тях внуци онурчета и шехчета.

# 17
  • Мнения: 0
най-смешна се почуствах когато гледах серии на компа и почва филма по нтв. търсех на дистанционното да превъртя сцените, които не ми допадат и пак да гледам моите си хора. докато се осъзная какво правя сама си се смях.

# 18
  • Мнения: 959
Не. Още не съм повтаряла.

Звезди за темата!   bouquet

# 19
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
http://www.milliyet.com.tr/GaleriHaber.aspx?aType=GaleriHaber&am … 090318&PAGE=1

Предвид горното....съм сигурна, че когато на Шех и се е наложило да помисли за интимност с Енгин, като реален факт, който я очаква съвсем скоро, е изтрезняла напълно.

# 20
  • Мнения: 0
Не знам как да отговора на анкетата. Гледала съм по няколко пъти серии, но това беше преди. По ТВ, когато можех даже и повторенията сутрин, след това - от V-box.
Сега и по един път май ми е много. И вече разбирам умората на турските зрители.
Малко ми е тъжно, че вече попрегорях.  Sad

Е, със сигурност ще гледам on-line оставащите епизоди, то пък само това оставаше - тях да изпусна, след половин година ходене по мъките, гадаене, хвърляне на боб и всякакви щурави сценарии. Вероятно ще се връщам, когато имам време (и настроение), към старите епизоди, но само от първи сезон.

Така че отговорът ми е все пак трета опция, но с уговорката, която направих.

Даная
, ако искаш да триеш нещо, отиваш на бутона "редактирай", показва ти се твоят пост и изтриваш с клавиша Delete това, което е излишно. След това непременно - клавиш "Запази"

# 21
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
 Peace Отговорих с -Да
Защото тепърва предстои да ги гледам повторно,тъй като до сега гледах във Vbox7,но
няма да пропусна и серия когато почнат да излъчват новият сезон по Нова.
Някой знае ли кога ще бъде това "скоро" ?

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
в момента сигурно гледам филма отново за 3-ти път, но някой серии съм ги гледала над 5-6 пъти, имам си любими моменти.
Като цяло в момента гледам на бързи обороти - само отношеният керем-Бенну, Онур - Керем, Онур - Шех... другото превъртам, знам им диалозите наизуст  Crazy обаче погледите, жестовете, малките нюанси, потрепвания... всеки път откривам нещо ново. Едно е да гледаш филма за първи път, друго е да знаеш в какво положение са сега. Наблюдавайки сега Шех (да 10-та серия съм), мога да кажа, че и тогава си е била инатливо магаре, но съжалението към нея, детето й и трудната й съдба, ме е карала да я харесвам повече. Направо скрита лимонка си е. Сега на края е сигурна в себе си, сина й е здрав и тя е като "наяла се въшка, излязла на челото" (сори за кофти израза, но така я виждам, инатлива, упорита и качила се на главата на Онур0. Жалко, че в желанието си да бъде носена на ръце, седна на главата на човека.

# 23
  • Мнения: 959
Някой знае ли кога ще бъде това "скоро" ?

17 май - от 16.30 ...

# 24
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Някой знае ли кога ще бъде това "скоро" ?

17 май - от 16.30 ...
Благодаря за инфото  Simple Smile
А защо сменят часа на излъчване?

# 25
  • Мнения: 9 738
най-смешна се почуствах когато гледах серии на компа и почва филма по нтв. търсех на дистанционното да превъртя сцените, които не ми допадат и пак да гледам моите си хора. докато се осъзная какво правя сама си се смях.



EEее,за това е виновен черния гедже вирус,и с мен се случва често... newsm78

Гласувах че повторно гледам,макар че е меко казано -има кадри които  съм въртяла хиляди пъти...


Ще има ли нов еп    във вторник newsm78

От трети сезон сериите естествено едва ли ще ги повтаряме,още не мога да се успокоя от много неща..

Най много съм разочарована от Шех..какъвто и да е й бил живота,както и да се опитва да представи нещата-не съм съгласна с някои неща...Например в полицията-при разпита (когато стреляха по Керем),там тя получи инфо за Онур-след нейния скандал в холдинга,Онур удря Керем и иска разваляне на съдружието...Тя не се ли усети че и Онур е потърпевш,а Керем виновника?Също така научи ,че Онур е заподозрян за стрелбата-как не се притесни за човека когото обича(ако го обича?) newsm78
Най много съм разочарована от Шех за тая прословута черна нощ...И на Енгин каза,че Онур й лепнал черно петно...Някой да я е изнудвал,насилвал изнасилвал?....предложиха й ,тя доброволно прие...За това петно и тя има вина,като е толкова чувствителна да не е приемала...и за кой ли път ще спомена най-важното-тази нощ и тези пари спасиха синът й от смърт...
Ината й в много от случаите и през трите сезона ми дойде в повече,а на Онур...не знам как издържа този човек...

Много ми е притеснено очаквайки финала, а бе тия турци как са издържали три години???-не зная просто...

# 26
  • Мнения: 959
Някой знае ли кога ще бъде това "скоро" ?

17 май - от 16.30 ...
Благодаря за инфото  Simple Smile
А защо сменят часа на излъчване?

Ами уж, за по удобно и по гледаемо време ... но, лятото точно в този час, дори и майките не са пред ТВ, работещите също ... ами не знам ... политика някаква на Нова....  Tired

# 27
  • Мнения: 96
Lilims, напълно съм съгласна с теб. И на мен Шех ми омръзна с тази "черна нощ". Прекалено преиграва с нея. Дори на Енгин започна да натяква за нея. Измъчва всички хора, които я обичат.
И аз искам щастлив край, но въпреки това ми е жал за Онур. Горкия....

# 28
  • Мнения: 683
Дано тази снимка ви омилостиви...
http://img14.imageshack.us/img14/7739/ahet122.jpg

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 10:57 от Дивиана

# 29

Общи условия

Активация на акаунт