1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 70

  • 23 163
  • 457
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 0
според мен добре че 'г-жа Съдбата' се е намесила защото още един сезон  ooooh! не ми се мисли
но като гледам как издиша на моменти сценария на 3-ти сезон май наистина доста късно е дошла идеята за него
въпреки това и 3-ти сезон ми харесва, но сега не става въпрос за това харесва ли ми  или не

galka05 моля  Hug  bouquet
и аз благодаря за статията

# 77
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343


Ох, бе хора....охо, ох, ох.

Докога пишман журналисти ще пишат на две, на три скалъпени статии взети от форумите....дори не я прочетох....

КАКЪВ ХАЛИЛ,  какви пет лева.


Объркано име, преразказ на сценария и това е ....нищо, което да даде нова информация или да изкаже становище и анализ.
Статия направена, за да се спечели някой лев.

Последна редакция: пн, 04 май 2009, 11:51 от Mishel_

# 78
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Поздравче

Каан и неговия татко Онур

http://www.youtube.com/watch?v=ksA0XHt9iKA&feature=related

# 79
  • Мнения: 9 764
о не,не ми се чатат глупости-като почнем от името newsm78на халит-та това -че вече би трябвало да е спокоен,известността  щяла да му осигури работа? ха ха...ужас-да бяха пуснали линк към този форум-какви журналистки репортерки фоторепортерки папарачки си имаме само   bouquet

# 80
  • на морето
  • Мнения: 103
/продължение /
На всички ни се иска накрая да има цветя  и рози ,/ оп , пардон –лалета и по възможност бели  Mr. Green/ , цИлуФки и лИбоФ .  married luvbed txtloves  Ние , в душите  си, винаги ще останем онези малки момиченца ,които са се отъждествявали с Пепеляшка и Снежанка . Поне в онази си най – чисти и съкровенни кътчета на детските ни мечти , които с напредване на годините сме сбутали срамежливо  в „ъгъла” . И към които са насочени , като постоянен дразнител,  всички  тези сладко –захаросано –сапунено – розови  литературно-филмови творения.  Това е една неизчерпаема и благодатна ниша за  разработка и  начин за печелене  на постоянно внимание .
Нас би ни удоволетворил само приказен край !/ Че как инъче –след толкоз мъки !Ааааа! #Cussing out/
Но това би станало ,  ако режисьорът  би имал, евентуално, повече екранно време . Защото ,мисля, и той сам е осъзнал колко безнадеждни ги е направил събитията . Сякаш историята му се е изплъзнала , заживяла е собствен живот  , но в един зловещо –гротесков образ ,излязал ,като че  от криво огледало . И ако държи да бъде на ниво трябва мнооого , ама много да се напрегне , за да успее да превърне този Квазимодо отново във великолепния Принц. Защото листенцата на Аленото цвете вече са изпадали и остават още само две. След това Звярът ще остане завинаги омагьосан и ...приказката няма да е приказка .
 Ако се базираме на „слуховете „ ,че Сабанджъ няма предпочитание към”хепи енда „  ,има вероятност за  споменатото от преди ден –два  в нечий пост / сори , но не помня кой подхвърли идеята / Соломоново решение – отворен край ! Но искренно се надявам , надяваме , че този път , притиснат от тълпите фенове , той ще е отстъпил от принципите си в наша полза . Остава ни да чакаме . И да се молим !
 И нека като заключение с две думи да кажа , че този негов филм ми е напълно достатъчен ,да го сложа в личната си класация за режисьори на едно от първите места /,че и в момента -на първо -/ . Една от многото ми щурави детски мечти беше да се занимавам с кино . Понеже не се виждах като артистка , си харесах мястото на режисьора .  Ако беше станало - след този филм или щях да си сменя професията или щях  да  не мирясам ,докато не ме вземе за чирак . И да остана колкото трябва ,докато не ми каже Браво !
/ Край /
Всъщност Край на подточка 1 - режисьорът Сабанджъ.
Аз като го "метнах " да го нища , заваллията , че в залисията забравих за нашата мила Шех !
Ама айде , нея след рекламите ... Joy Joy Joy Joy/  Ух,каква съм гадна , нали ! Mr. Green/

Последна редакция: пн, 04 май 2009, 12:21 от asha

# 81
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Аша, джанъм

ти трябва да пишеш статиите, всички журналисти излезнаха самозванци. Само една статия ми е харесала до сега.

# 82
  • Мнения: 0
и аз прочетох статията с надеждата че може да има нещо ново  - за съжаление няма, но откъде ли да дойде
май сме по осведомени от тях благодарение на момичетата, които ни държат в час с новото инфо
Мишел благодаря за поздрава - май е съвсем навреме. Някои сцени от предните сезони не омръзват. Добре че ги има така събрани в клипчета.
Аша Мишел е права ти трябва да пишеш статиите
ще изгледам търпеливо рекламите

# 83
  • Мнения: 9 764
Аша  bouquetнасищане нямаме на твоите писания-пиши смело и всичките си мисли и ръзсъждения за всичко около 1001-сподели с нас-за мен лично е удоволствие и необходимост....да четем да четем докато чакаме...



А между другото " на сбогуване" много силен старт-по вече не смея да пиша тук newsm78-но ще ви се хареса... newsm78

# 84
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Новина от днес ако може някой да преведе.
Ayakta alkışlandı

Ergenekon soruşturmasının 12. dalgasında bazı yöneticileri gözaltına alınan, Türkan Saylan'ın evini aramasıyla da kamuoyunda günlerce tartışılan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, önceki akşam 20. yaşını kutladı.

Bugüne kadar 29bin üniversite öğrencisi okutan, şimdiye kadar pekçok eğitim projesini hayata geçiren derneğin 20. yılı şerefine Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlenen konserde Fazıl Say sahneye çıktı. Konserin sunuculuğunu ise Rana Erkan Tabanca gönüllü olarak üstlendi.

ÇYDD Başkanı Türkan Saylan, tekerlekli sandalye ile sahneye çıktığında dakikalarca alkışlandı. Saylan, "Önceden uzaktan bakıyordunuz ama şimdi görüyorum ki yanımızdasınız. Artık kuruluş amacımız gerçekleşir duruma
geldi" dedi. Fazıl Say'ın ücret almadan konser verdiği geceye yaklaşık 1800 kişi katıldı. Bilet fiyatlarının bir öğrencinin aylık burs bedeli olan 125 TL olan 20. yıl gecesinde yaklaşık 18 bin öğrencinin bir aylık burs bedeli toplanmış oldu.

Büyük ilgi gören gecede tüm yerler dolunca izleyicilerin bir bölümü konseri sahneye yerleştirilen koltuklarda izledi. Geceye Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Osman Çarmıklı, Türkan Sabancı, Atıl Kutoğlu, İpek Kramer, Dolunay Soysert, Sinan Tuzcu, Zafer Algöz, Nihat Odabaşı, Beste Bereket, Güven Kıraç, Nejat Yavaşoğulları, Betina Machler, Ceyda Düvenci, Dilek Hanif, Aslı Küseyiroğlu, Hıncal Uluç ve Nebil Özgentürk gibi ünlü simalar katıldı.Fazıl Say'ın kızı Kumru da konserdeydi.




Нищо интересно около сериала.

Доколкото моя турски ми позволява да разбера става въпрос, за отбелязване на 20-годишнината на организация .
Присъсват много знаменитости и величия от музикалните и артистичните среди. Екипа на 1001 нощ е бил представен от İsmail Ünal, Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Osman Çarmıklı, Türkan Sabancı, Atıl Kutoğlu, ..........................................................

Последна редакция: пн, 04 май 2009, 13:18 от Mishel_

# 85
  • Мнения: 25
Момичета, съжалявам за статията аз ви чета сравнително от скоро и мислех, че може да има нещо което не знаете Rolling Eyes

# 86
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Момичета, съжалявам за статията аз ви чета сравнително от скоро и мислех, че може да има нещо което не знаете Rolling Eyes

Недей да съжаляваш, ти не си виновна...просто все така се случва, журналистите или да пишат с насмешка, или просто си чешат "перото".

# 87
  • Мнения: 0
galka не се притеснявай изобщо благодарни сме за труда ти че ни я предостави
никога не се знае от къде ще изскочи заек  Laughing

Mishel и на теб   bouquet  за превода

# 88
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Само да добавя, най-много информация има във форума на румънските фенове - Арзу и Симона.(5-те теми)

Който знае добре английски, там ще научи много за сериала.

http://www.huniliyiz.biz/index.php?PHPSESSID=b9261a822d6d511ffa0 … 64&board=77.0

# 89
  • Мнения: 25
Mishel благодаря за линка smile3525

Общи условия

Активация на акаунт