Перник-16

  • 13 828
  • 275
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 22
Е,точно на това магаре раждах аз   Laughing ,как можа точно него да снимаш Whistling сега ми сата едно милоооо  Hug
А аз не бях в такава гадна стая  Peace моята стая беше пребоядисана и не се е ронила стената Peace и само с две легла  Peace,така,че както случиш така  Peace

# 241
  • Мнения: 21
ir85 ти от къде си и къде излизате на разходка

# 242
  • Мнения: 22
Аз живея в 8-ми блок зад банка ДСК,блока с Коника  Peace излизам в парка зад пазара в градинката със слончето Hug
Заповядай ще ни бъде приятно да се запознаем и да ни гледаш как тичаме,като пощурели след дацата ни  Joy ,защото ние това правим и да призная,не копнея чак толкова за времето в което Кальо само спеше  Blush
Сега ми е доста по-забавно с него,много по-вълнуващо и мило,защото той вече си разпознава коя е мама и на мен този момент ми е много скъп.ЕЕЕ,не ме разбирай,че и аз не искам от време на време просто да го зарежа на бабите му и да не мисля за нищо, и да изгледам цял филм без да ме прекъсне някой........но това е риска на професията  hahaha

# 243
  • Мнения: 21
аз доста често минавам през тази градинка,две мои съученички от техникума също ходят в тази градинка и аз понякога хода при тях.А ето и  няколко снимки от сватбата ми


ttp://www.picvalley.net/v.php?p

# 244
  • Мнения: 379
katia84, много хубава булка си   bouquet  bouquet  bouquet

# 245
  • Мнения: 10
аз съм от центъра над автогарата
и сега тепърва започвам с разходките 1stroller 1stroller 1stroller

# 246
  • Мнения: 154
katia84, много хубава булка си   bouquet  bouquet  bouquet
Peace

Някои да знае от къде да ги купя?

# 247
  • Мнения: 3 818
Лиса, това за коктейли и мелби ли са?

# 248
  • Мнения: 154
Лиса, това за коктейли и мелби ли са?
Да

# 249
  • Мнения: 3 818
В Кауфланд съм виждала такива. Е, не съм сигурна дали точно шпагички, може да са във друга форма, не съм й обръщала много сериозно внимание Peace

Кате, добре дошла и успешно бременеене. Бъди спокойна, всичко ще бъде наред, раждането не е толкова страшна работа  Wink
И се присъединявам към останалите, много хубава булка си Simple Smile

# 250
  • Мнения: 22
Кате много красива булка си  Peace
Лиса можеш да си ги купиш от домашни потреби,от Кауфланд и дори може и в левчетата да се намерят.

# 251
  • Мнения: 154
После ще ходя до Калфланд.

# 252
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Миленке, закона е променен-плащат половин такса само тези на които децата им не са припознати от бащите. Така че може и наистина да си самотна майка, но щом детето ти е с имената на бащата пак нямаш право на намаление #Crazy, което е доста недообмислено. Та вие още имате време за половината такса, само трябва да запишеш юнака на твое име, а не на таткото и ето ти привилегии Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Кате, раждането не е толко страшно, страшното идва после-когато на тебе ти се спи та две не виждаш, а нещото малко, сладко и чакано вързопче пищи та се къса и няма успокоение Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green. А наистина си много красива булка, направо и на мен ми се прижени като те видях  Whistling

# 253
  • Мнения: 3 372
Миленке, закона е променен-плащат половин такса само тези на които децата им не са припознати от бащите. Така че може и наистина да си самотна майка, но щом детето ти е с имената на бащата пак нямаш право на намаление #Crazy, което е доста недообмислено. Та вие още имате време за половината такса, само трябва да запишеш юнака на твое име, а не на таткото и ето ти привилегии Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аааа за 20 лв на месец или колкото са там не си заслужава Mr. Green
Катя, много хубава булка си  bouquet
Обаче на мен няма как да ми се прижени, направо е абсурд Crazy

# 254
  • Мнения: 10
Какво става боби намери ли сабиите н  chefякъде о кауфланд вай ще правиш парти на мъжа

Общи условия

Активация на акаунт