Перник-16

  • 13 829
  • 275
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 154
Това с половината такса вече е премахнато Confused
От кога....преди два месеца не беше
Сега питах една приятелка която също няма брак и каза че си плаща редовната такса.Детенцето е на 2 и половина г.Даже каза че изобщо не знае че щом е без брак се плаща половин такса,

# 226
  • Мнения: 3 372
Това с половината такса вече е премахнато Confused
От кога....преди два месеца не беше
Сега питах една приятелка която също няма брак и каза че си плаща редовната такса.Детенцето е на 2 и половина г.Даже каза че изобщо не знае че щом е без брак се плаща половин такса,
Ееее, разбихте ми мечтите Crazy Аз точно заради тази "привилегия" не се женя Joy

# 227
  • Мнения: 154
Ееее, разбихте ми мечтите Crazy Аз точно заради тази "привилегия" не се женя Joy
Joy Joy Joy

# 228
  • Мнения: 154
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2994/117410737833282569712435 … E8rUvVVPx1Pol.JPG
другите са ми на телефона така че за тях малко по късно ooooh!
Голям сладур е ,.Аиде ще чакаме още снимки.А погачата кога ще я правите??
Наща погача я меси на свеки една приятелка(55 г.жена).Ако не беше тя щях да си я поръчам от топлите закуски. EmbarassedА за прощъпулника една приятелка ми я омеси.

# 229
  • Мнения: 21
Здрасти     Ice Queen ,
аз живия на Благой Гебрев много ще се радвам да се запозная както с теб така и с другите мами.Ти от къде си?




# 230
  • Мнения: 3 372
Здрасти     Ice Queen ,
аз живия на Благой Гебрев много ще се радвам да се запозная както с теб така и с другите мами.Ти от къде си?
Аз съм в Драгановец...далечко сме

# 231
  • Мнения: 22
Здрасти     Ice Queen ,
аз живия на Благой Гебрев много ще се радвам да се запозная както с теб така и с другите мами.Ти от къде си?
ОХООООО с нас може да се запознаеш  Whistling дай снимки да те видим и да се прикажем,като се видим  Crazy

# 232
  • Мнения: 115
Момичета, казаха ми, че в детската градина на "Стара планина" - горе най-високо, където улицата прави десен завой - са открили яслена група. То там май само на Ани може да и върши работа. Още не знам подробности, но определено ще разуча. Ако решим да останем тук да живеем ще се опитам да го запиша там. При всички положения от Богданов дол няма друг начин освен да го караме с кола, така че пътя не ми е проблем. За лелките не знам, но обстановката горе е супер - спокойствие и чист въздух.

# 233
  • Мнения: 154
Здрасти     Ice Queen ,
аз живия на Благой Гебрев много ще се радвам да се запозная както с теб така и с другите мами.Ти от къде си?
ОХООООО с нас може да се запознаеш  Whistling дай снимки да те видим и да се прикажем,като се видим  Crazy
Peace

# 234
  • Мнения: 21
ir85 мерси много. Hug
Ще кача тези дни някоя снимка и ще се радвам да се запознаем,аз  почти никой не познавам и ми е малко скучно.

# 235
  • Мнения: 10
katia84 тези дни като наближаваш термина ти минават много бързо поне при мен беше така?
помислили вече къде ще раждаш?
а за детската ясла дори леличката ми е роднина тя е мед.сестра(детска) беше де сега е там
но и там че има много деца Thinking

# 236
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Леле, колко много сте изписали, едва ви изчетох.
Бобя, радвам се, че се появи.
Добре дошла на новата бъдеща мама! Лека бременност ти пожелавам! Този път всичко ще бъде наред  Hug
Вчера случайно срещнах Anitza - не пише, защото и тя има много работа. Ама и се скарах и обеща вече да намира време за форума  Mr. Green

# 237
  • Мнения: 21
Здрасти ani4ka_6,
да вече реших ще раждам тук в Перник ходя при Галева и съм много доволна за сега.Почвам да се притеснявам за раждането и ме е страх нещо да не се обърка в последният момент.Ти къде ражда,при кой д-р и как мина.

# 238
  • Мнения: 10
Ами аз раждах при Иванова а  иначе ходих при Лазов но така стана че той беше отпуска тогава и в чужбина така че отидох на късмет.И аз като теб бях много страхлива но всичко мина и както казват всичко се забравя наистина.да ти кажа пооправили са нещата в родилно но само в стаята дето раждаш иначе другите стаи са ууууффффффф
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2918/159357773718052172621243 … LweIMaKuNv6lc.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2802/189924230559222989112436 … V6c0CSxP9IUYa.JPG
ето да видиш

# 239
  • Мнения: 21
Гледката не е много приятна, но за няколко дни ще го преживея искам само всичко да мине нормално.Една позната е раждала почти с теб, само че тя е искала да и предизвикат раждане Лазов преди да излезе в отпуск и роди.Ти от къде си?

Общи условия

Активация на акаунт