Детето ми има алергия към животни.

  • 2 767
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 726
Мисля че детето ти не е алергично, а плаче защото мрази да го ближат по лицето и да му се навират косми в носа. И аз бих плакала честно newsm45
Какво ви става бе хора? Моя приятелка има куче и дете на 3 г. детето се държи като куче - разнася си играчките с уста, ходи на 4 крака, носи си нещата за ядене на земята и там ги яде без ръце, изобщо ужас. А майката дори не го забелязва smile3511

# 16
  • Мнения: 305

Аз пък се чудя къде да те цитирам: в "Безмоторни фрази", "Бисирите" или "Имате ли шапчица?".
Вече е в шапчицата  Mr. Green

Monkas ,незнам какъв съвет искаш да получиш.Ако питаш нас какво да избереш-кучето или детето няма да получиш много различни отговори.
За мен е абсурдно,дори и 50 години да съм живяла с някое животно да го сравнявам с дете(даже и не само моето). Stop
о ако не беше мое дете до сега да съм го била дала без да се замислям. защото по принцип не обичам много децата. много плачат и викат. но си е мое и за това съм на такъв кръстопът.

# 17
  • Мнения: 6 442

Аз пък се чудя къде да те цитирам: в "Безмоторни фрази", "Бисирите" или "Имате ли шапчица?".
Вече е в шапчицата  Mr. Green

Monkas ,незнам какъв съвет искаш да получиш.Ако питаш нас какво да избереш-кучето или детето няма да получиш много различни отговори.
За мен е абсурдно,дори и 50 години да съм живяла с някое животно да го сравнявам с дете(даже и не само моето). Stop
о ако не беше мое дете до сега да съм го била дала без да се замислям. защото по принцип не обичам много децата. много плачат и викат. но си е мое и за това съм на такъв кръстопът.

 #Crazy
И какъв е точно този кръстопът?Да си дадеш детето или да махнеш кучето???
И къде точно ще го дадеш това дете?? #Crazy

# 18
  • Мнения: 5 298
поредна безумна тема

# 19
  • Мнения: 141
Ти сериозно ли говориш така за детето си или ни будалкаш?

# 20
  • Мнения: 6 442
поредна безумна тема
Мен вече ме плаши тази жена!!!

# 21
  • Мнения: 7 723
И се чудиш?! newsm78
Избираш - кучетата или детето! Peace
Аз бих избрала второто.

Наистина няма място за сравнение, кучетата са с мен от 8 години а детето от 2 Thinking newsm78

Аз пък се чудя къде да те цитирам: в "Безмоторни фрази", "Бисирите" или "Имате ли шапчица?".
Вече е в шапчицата  Mr. Green

Monkas ,незнам какъв съвет искаш да получиш.Ако питаш нас какво да избереш-кучето или детето няма да получиш много различни отговори.
За мен е абсурдно,дори и 50 години да съм живяла с някое животно да го сравнявам с дете(даже и не само моето). Stop
о ако не беше мое дете до сега да съм го била дала без да се замислям. защото по принцип не обичам много децата. много плачат и викат. но си е мое и за това съм на такъв кръстопът.
Ма кво се чудиш още?
Махай го докато е малко и не е изнервило съвсем кучетата с тоя негов плач.
Аз пък се чудя как изобщо го търпиш още?

# 22
  • Мнения: 5 298
Ще го търпи, докато кучета не развият алергия към детето.

# 23
  • Мнения: 305
разбирам ви, но вие ако бяхте на моето място, на кой бихте дали кучетата. аз искам да ги гледат добре.

# 24
  • Мнения: 6 442
разбирам ви, но вие ако бяхте на моето място, на кой бихте дали кучетата. аз искам да ги гледат добре.
Склони ли или само така ми се струва?  Thinking

# 25
  • Мнения: 7 723
разбирам ви, но вие ако бяхте на моето място, на кой бихте дали кучетата. аз искам да ги гледат добре.
Е, поне разбрана излезе Joy

# 26
  • Мнения: 305
И се чудиш?! newsm78
Избираш - кучетата или детето! Peace
Аз бих избрала второто.

Наистина няма място за сравнение, кучетата са с мен от 8 години а детето от 2 Thinking newsm78

Аз пък се чудя къде да те цитирам: в "Безмоторни фрази", "Бисирите" или "Имате ли шапчица?".
Вече е в шапчицата  Mr. Green

Monkas ,незнам какъв съвет искаш да получиш.Ако питаш нас какво да избереш-кучето или детето няма да получиш много различни отговори.
За мен е абсурдно,дори и 50 години да съм живяла с някое животно да го сравнявам с дете(даже и не само моето). Stop
о ако не беше мое дете до сега да съм го била дала без да се замислям. защото по принцип не обичам много децата. много плачат и викат. но си е мое и за това съм на такъв кръстопът.
Ма кво се чудиш още?
Махай го докато е малко и не е изнервило съвсем кучетата с тоя негов плач.
Аз пък се чудя как изобщо го търпиш още?

как ще си махна детето.. на кой да го дам? вие вече май се бъзикате с мене

# 27
  • Мнения: 931
Само на мен ли ми се струва, че темата е поредната пързалка? newsm78

# 28
  • Мнения: 6 442
Само на мен ли ми се струва, че темата е поредната пързалка? newsm78

На мен ми се струва,че си вярва,но знам ли...

Monkas,от цялата тема разбрах,че питаш кое да оставиш във вас-детето или кучето.
Дали някой ще те приеме на сериозно.
Ако търсеше къде да оставиш кучето,да беше попитала това.

# 29
  • Мнения: 8 999
о ако не беше мое дете до сега да съм го била дала без да се замислям. защото по принцип не обичам много децата. много плачат и викат. но си е мое и за това съм на такъв кръстопът.

как ще си махна детето.. на кой да го дам? вие вече май се бъзикате с мене

На Торбалан?
За резервни части?
На ВИП-брадър?

Общи условия

Активация на акаунт