Ясновидци 2 - трета тема!

  • 27 269
  • 387
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5 622
А от къде се сдоби с телефон и скайп на Мариана?  Thinking

Тези дето са ходили при нея- какви пари им взима?

Никой от познатите ми не е ходил при нея, само при Христо, та нямам впечатления от Марияна  newsm78

# 331
  • Мнения: 72
Този сезон и на мен много ми хареса. Наясно съм, че никой ясновидец не може да познава всичко на 100 %, но мисля, че Мариана, Христо и Михаил наистина се справиха много добре в различните задачи. Относно финалната им задача бих допълнила само една информация, която беше пропусната при представянето на случая: Димитър Юруков, който е твърдял, че е видял сестрите на курорта Св. Константин, почина преди известно време от инфаркт или инсулт (не съм съвсем сигурна).

# 332
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Буба , телефоните ми ги дадоха съфорумки ,
а скайпа ми го даде самата Марияна.  Peace
За пари незнам , немога да ти кажа нищо.

# 333
  • Мнения: 5 622
Буба , телефоните ми ги дадоха съфорумки ,
а скайпа ми го даде самата Марияна.  Peace
За пари незнам , немога да ти кажа нищо.


Събуди ми любопитството  Crazy Дайте и на мен скайпа или телефон . А тя не приема ли срещу заплащане?
Макар да се познавам и едва ли ще ходя някой да ми гледа..но от любопитство имам да питам някои неща. Тя на скайп дали ще ми ги каже или?  Thinking И как ще стане като даже не ме е виждала?  newsm78

# 334
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
По случая Белнейски ми се струва, че и тримата можеха да кажат още много неща, но предпочетоха да замълчат..  Thinking
Сезона беше много по-добър от предишния, от изпитанията любимо ми остана 'Писмото' - много сладко беше!

и малко офф, но ме човърка - Вокил за пръв път чувам за хетеросексуален мъж фен на Мадона  Mr. Green   Joy

# 335
  • Мнения: 1 715
Извинявам се ако е пускано http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=366040

# 336
  • Варна
  • Мнения: 43
здравейте ,някой знае ли адреса на Марияна ,където всъщност приема, Rolling Eyes.. за сега виждам само тел Thinking...но къде се намира във Варна newsm78

# 337
  • Мнения: 6 417
Жената е права. Каквото и да кажеха участниците, все тая, след като следствието тъпче на едно място. Нито един от тримата не каза нещо конкретно, което да не е казано вече в медиите. Там постояно се въртят версиите за Петърнейчев, за катастрофа, за двама/трима съучастници...И тримата видяха кола. Е, който е ходил в тази местност знае, че там пеш няма как да отидеш. Много ясно, че ще има кола. Абсолютно излишна беше тази задача. Да, зрелищна, пикантна, много актуална, но излишна. Между другото Vockil, идеята твоя ли беше? Ако върнем назад лентата, през април писах във форума, че един заплетен случай като този с Белнейски няма да е зле да бъде задача за участниците. Обаче очаквах да опишат ситуацията така, както го правят руските участници в "Битва экстрасенсов".

# 338
  • Мнения: 83
Аз нали  ви казах 4е ще е Марияна вие не вярвахте ли4но Христо ми каза като бях при него миналата седмица ,така 4е за мен не беше изненада  Grinning

Може ли да те помоля да разкажеш за Христо личните си впечатления .
 Наистина ли познава или всичко е нагласено ?!

[/
quote
Ами да ти кажа познава но не ми харесва 4е все гледа да те претупа набързо ина4е познава .
За

работата  ми позна кога ще по4на  абе доволна съм като цяло само това не ми харесва ,от Марияна аз ли4но съм доволна но  на сестра ми хи4 нищо не и позна пък бяхме заедно , много странно но факт

# 339
  • Варна
  • Мнения: 43
а какви са таксите при Марияна и при Христо?

# 340
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
а какви са таксите при Марияна и при Христо?

За Марияна незная , но Христо няма такса ,
колкото прецениш толкова - 5 , 10 , 20 ... лв.  Peace

# 341
  • Мнения: 5 607

Вокил, нима екипа ви не е поискал разрешение за използване на темата от майката.Безсърдечно печалбарство за сметка на мъката на една майка  Confused

# 342
  • Мнения: 6 417
На това май му се викаше лешоядство, макар че самата Фани Белнейска е ходила по врачки.  Thinking

# 343
  • Мнения: 0
0895 42 43 71 телефон на Роберто Методиев

# 344
  • Мнения: 0
който иска  телефон на Роберто,нека пише на ЛС  Naughty Wink

Общи условия

Активация на акаунт