Свети Георги ще помолим с нас по пътя да върви ... 04.05-10.05.2009г

  • 7 764
  • 182
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 246
mimaa  spoko
Ники, ами страхотна е пък и си имаш цъфнал кактус, спомням си Шошито и нейния цъфнал кактус

# 91
  • Мнения: 453
mimaa, при мен такова зацапване имаше предния месец и така и не можах да разбера от какво е било ... И аз имах бактерии и пих доста АБ, та мисля може от тях да е било ... а може и хормоните ми да са се разбушували нещо .... Всичко си е наред Simple Smile Все пак стискам палци да си имаш +++ и да си добре ...

# 92
  • Мнения: 746
garga, какви бяха твойте бактерии?какъв АБ,ви беше изписан?
Ама тази работа с бактериите ще излезне много странна   newsm78

# 93
  • Мнения: 453
Ще кажа само на две на три - Нямах никакви оплаквания, но ми откриха първо стрептококи във влагалищен секрет - изписаха ми АБ, на следващата контрола - се изолираха Ентерококи-хайде пак нов АБ, после пак контрола - излязоха Ентерококи и Клебсиела... Писна ми яко ... Пак пих АБ и след обикаляне на няколко различни лекаря и микробиолози стана ясно, че бактерии всеки си има и ако нямаш оплаквания, по-добре да оставиш флората сама да се уравновеси, защото често се разбърква от занижен имунитет и АБ само допълнително влошават нещата !!! Така, че вече няма да се тъпча с АБ. Даже не смятам и нова микробиология да пускам, а и е факт, че последния ми лекар на когото имам голямо доверия ми каза, че "то кой ли ги няма тези ентерококи" !!! Така, че според него не са нищо страшно... Hug

# 94
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Добро утро  Grinning
Гледам че никой не е почерпил кафенце.....  Hug

# 95
  • Мнения: 3 246
добро утро и от мен, пийвам на бързо от кафенцето на Сливница Hug
искам да ви пожелая приятен и усмихнат слънчев петък Hug

# 96
  • Мнения: 746
Добро утро ,и от мен момиченца!!!

 ۰۪ ۫٭۪۫۰ Сливница ◊,мерси за кафенцето -хареса ми,но шоколадчето ми е малко!!!  Hug Hug

Хубав и успешен ден от мен имате много   Hug Hug Hug

# 97
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
۰۪ ۫٭۪۫۰ Сливница ◊,мерси за кафенцето -хареса ми,но шоколадчето ми е малко!!!  Hug Hug
Щом ти е малко....

# 98
  • Мнения: 453
Вече е обяд - дайте нещо соленичко Simple Smile   chef

# 99
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Заповядай Laughing



Ама вие само ще ядете ли бе? Heart Eyes Hug

# 100
  • Мнения: 453
Хайде аз хапнах от пицата и сладките на Сливница и е ред на малко разходчица, но като съм закотвена на работното място - как да стане ми кажете ?
 Добре, че иде уикенда и се задава релакс сред природата ! А вие всички къде се изпокрихте ?  newsm78

# 101
  • Мнения: 4 589
Аз преди малко идвам в офиса. Бях на няколко срещи и така се изморих. На път за офиса минах през парка, толкова е красиво, зелено, птички пеят, приказка е.

Хубава събота и неделя.

# 102
  • Мнения: 180
За съжаление втория ни опит приключи с ЧХГ- 1.7

И на поправката не ни провървя, явно ще се ходи на ликвидация. Но засега не знам кога.

Благодаря ви, обичам ви и ви пожелавам успех.

# 103
  • Мнения: 453
Ники, толкова съжалявам ... Поплачи си и след няколко седмици - пак при доки, за да решите кога започва новия и последен опит ... За жалост живота не винаги е справдлив, но пък ни прави по-силни...Ще успеем - всички ще успеем ... Запомни го !

# 104
  • София
  • Мнения: 406
Ники,много силно те Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт