Луда работа

  • 11 259
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 816
Благодаря.Да илядите/описанието на пожеланието в,,Българксият език начин на употреба,,/ Laughing

# 91
  • Мнения: 2 011
Моя снимка си бяха сложили  някаква Би двойка от София в сайт за запознанства Shocked #Crazy - трябваше да отговарям на този въпрос пред приятелка, която имаше регистрация там. Свързах се с тях от нейния профил и учтиво обясних , че не искам моята снимка да е там Mr. Green Confused
А иначе моят ник разбрах , че е име на руска музикална група "Стелси" и май на марка велосипеди  newsm78

# 92
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Това не съм аз: http://twitter.com/mentha  Crossing Arms

Ако картинките са от този сорт , нямам претенции, че са ми плагиатствали името  Mr. Green

Нарочно се пиша с h - без него има регистрирани Менти във всеки сайт, включително и в този  Peace
Трябва да направя по детайлно търсене в сайтовете за запознанства, на пръв поглед не видях такива, ама знае ли се...?


П.П. Сори, че вдигам стара тема, авторката е виновна  Laughing

# 93
  • Мнения: 497
Ама какво се оплаквате, че някой си човек ви ползвал ника. Моят ник са си позволили да го ползват даже за име на град в Африка и за култов филм, не ги е срам. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 94
  • Мнения: 1 081
cybercat прекръсти се на pusycat   Whistling   Mr. Green   Hug

Иначе ника ми е във всякакъв вид търговия, бизнес демек, с който за съжеление нямам нищо общо  Laughing , както и любимо име за пудел или булонка  Mr. Green

Произлиза от далечна Сицилия, където работих извесно време и ми викаха Дейзи, защото не можеха да ми кажат името   Laughing

# 95
  • Мнения: 31
 Mr. Green само моите публикации си излизат , ама то не е и кой знае колко интересен ник де  Embarassed

# 96
  • София
  • Мнения: 10 509
Уникална съм...егати келепира!

# 97
  • Мнения: 115
не видях друг с такъв ник като моя...........изляха мойте публикации .......и цветето IUKA  Mr. Green

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 15:46 от iucka

# 98
  • Мнения: 9 865
Много интересна тема за "авторските права" над нещо, което обикновено сме "тафнали" от
някого другиго... Мисля, че няма основание за претенции.
Остава неприятното чувство от това да "се видиш" на първа страница на произволен сайт
за секс-запознанства със снимка тип "сладур.ком", която въобще не е твоя...

# 99
  • Мнения: 1 441
Аз открих само Българската Академия на Науките и Бан Ки Мун Crazy

И нищо от никого не съм си "тафнала" - това са ми инициалите на името  Crossing Arms

# 100
  • Мнения: 4 195
417 000 000 резултата...............въх......аз май съм избрала еднi от най - известните думи в Google ooooh!

# 101
  • Русе
  • Мнения: 7 804
И аз от уникалните   Mr. Green

# 102
  • Мнения: 158
И аз в началото си мислех че няма кой да ми ''гепне'' снимката,нооооо...............
и ми се наложи да давам обяснения пред един приятел на майка ми....момичето ---компаньонка,с моето име,на моята възраст....направо ми стана лош....
ама сега не  ми дреме,явно ме харесват затова ми крадат снимките

# 103
  • Мнения: 2 386
Когато се казваш Мими1 е логично и очаквано да ти го гепнат, но ако си се кръстил ''копче-попче-и-вързопче'', имаш право да си търсиш своето. Интелектуална кражба си е.

И, не, не ми е проблем , забавно ми е, както се вижда. Laughing

# 104
  • Германия
  • Мнения: 240
Излиза ми ето това сладко мъниче http://mfrost.typepad.com/cute_overload/images/2008/02/08/flocke.jpg... и една регистрация в дир.бг, която не помня дали е моя  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт