Луда работа

  • 11 233
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 25 789

Как'Сийкеееееееее, имаш виртуална сестра-близначка!  Laughing

Съименичка - да, но близначка - не бих казала. (Рече скромно тя  Mr. Green)

# 76
  • Мнения: 3 405
Прекръстих се.  Flutter Да съм адекватна на ситуацията все пак.

Ако получиш клаустрофобия може да го смениш с Ева на върха на планината или Ева на брега Simple Smile

# 77
  • Мнения: 2 386
Анджи, нас не ни глождят ирационални страхове, нали?  Simple Smile

За всички питащи - Ева от оная, другата сцена твърди, че се е съвкуплявала в тоалетни, асансьори и капаци на коли. И понеже Ева на капака на клозета не ми звучеше така еротише - воала, Ева с ново амплоа.  Crazy

# 78
  • Мнения: X
Хехе, аз за това си избрах такъв неатрактивен ник, та да ми е мирна главата от разните му там елмазести сладури, дето искат да ги гепят и цепят.

# 79
  • Мнения: 4 586
Аз съм си, честито! Аз съм - Новакът

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 10:47 от Вълкът с дълъг ник

# 80
  • Мнения: 2 759
                       Прегледах набързо нета, и това, което намерих ми хареса  Blush.

# 81
  • Мнения: 593
Имам форумски КЛОНИНГ!!!!!!!!!!!!!!!  #Cussing out

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=79000

Леле, ще откача!  #2gunfire
Не, това е недопустимо!!!

 censored  censored  censored


Как` Сийке... помагай!  Cry

# 82
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Скука, напоследък около мен само скука и пенсионерство-само аз съм си.

# 83
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
То, никът ми не е кой знае колко оригинален... Има, има, по руските сайтове най-вече куп Василиси.
Нямам време да разглеждам, но със срам видях, че моя любима приятелка има либрето "Василиса". Сега тя ще каже, че е старо и че го е пуснала ей така, ама как може да не знам... Вай. Ама тя не знае, че никът ми в единственото нет място, в което се подвизавам, е именно Василиса.  Laughing
П.П. Понякога се появява някоя нова Василиса във форума и аз (гаднярка нали съм) веднага натискам да си сменя ника.  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 934
То като се разрових и аз имам тук таме клонинги, само че никои не с главни букви като мен. Следователно аз съм най-главната УФСЪ

# 85
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 714
Моят си е мой от всякъде, но Елфина се оказа доста употребяван ник.

# 86
  • Мнения: 1 192
А с моя ник има анимационен герой и как грубо се смее Mr. Green Mr. Green Mr. Green Пумукъл
О,верно бе нали от там идва  newsm78
Да ви кажа честно,не ми пука дали има и друг Пумукъл,каквото и да прави,нали не съм аз Naughty

# 87
  • Варна
  • Мнения: 25 295
Открих се в приказка на Ангел Каралийчев.

# 88
  • София
  • Мнения: 816
,,Бога и мамона « Кръстопътя+++,,така-така всички се кланяме и на бога и на мамона.М/у другото днес направих 1год.между вас. hbdtu

# 89
  • Мнения: 1 192
,,Бога и мамона « Кръстопътя+++,,така-така всички се кланяме и на бога и на мамона.М/у другото днес направих 1год.между вас. hbdtu
М/у другото "Честито!"   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт