ОКТОМВРИйското човече за море мечтае вече

  • 10 711
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Добро утро...след бурна нощ.. Crazy

Снощи към 1 малката се разбуди и видях че е повърнала в леглото си...докато успея да почистя леглото й...и тя повърна като фонтан нагоре сумати и нещо...изкарах си акъла,ей..Дано е само единичен случай,предполагам че е преяла...знам ли? newsm78
Та след това се уреди в нашето легло пак ,а тати го пратихме в хола.. Whistling

Неди,каубойката е страхотна,пупу..голяма кукла е ,ей!
Криси,надявам се че изтриването на снимките ти е било съвсем случайно...ако ли не то ... Sick

# 256
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен!
Честито на всички празнуващи бебчета и техните мами!

Да се отчетем след консултация 8 800 (+ 300гр.) и 71см (+ 3см). Simple Smile
Времето при нас е супер и излизаме на разходки...  Mr. Green

При нас хемоглобина от миналият месец е 113, та незнам това в нормите ли е  newsm78

# 257
  • Мнения: 567
Здравейте на всички  Hug
На каубойката много ще й отиват ботушките  Laughing

DennyIvanova  хемоглобина ви е в нормата Peace
И при нас времето е супер и ще излизаме  Laughing
Лек ден на всички и мноооого усмивки Laughing

# 258
  • Мнения: 2
Здравейте на всички  Hug
На каубойката много ще й отиват ботушките  Laughing

DennyIvanova  хемоглобина ви е в нормата Peace
И при нас времето е супер и ще излизаме  Laughing
Лек ден на всички и мноооого усмивки Laughing

Благодаря ти за отговора!  Heart Eyes

# 259
  • Мнения: 177
Каква каубойка  Heart Eyes пу-пу

# 260
  • Мнения: 85
ЗДРАВЕЙТЕ СЛАДУРКИ!   bouquet  love001
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ БЕБОЧЕТА,КОИТО ДНЕС ПОРАСТВАТ! newsm51
Ей, от няколко дена не съм влизала(бяхме на гости при баба, супер беше Grinning), и колко сте изписали едвам ви изчетох Mr. Green
Стефано е нещо много крив, не спи хубаво мята се като риба на сухо  Sad, а и акото тези дни му беше зелено(а нищо зелено не съм давла) и съм притеснена.Според доки няма проблем, ама аз нали съм паника ooooh!
Неди, страшна каубойка Grinning, татко и пушка да купува Joy
Нина, как е Алекс?Спомням си сестра ми като си счупи ръката беше на 10 год. какъв ужас изживяхме CryДа я нацелуваш Hug
Дени, браво на порасналото момиче! Grinning
Стана ми мъчно за тези припирни Sad, аз следях бременилската тема от самото начало, имам чувството че познавам всички, и тъпо така, с това разделение.А как се разбираха всички, когато бяха бременни... SadВсе пак всеки да пише където си иска, наистина форума е, за да си помагаме в отглеждзането на нашите малки слънца baby_neutralА най- ще се радвам двете теми да се обединят Laughing Аз нещо не намирам дублираща тема newsm78

# 261
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Eхооо,времето се оправи и всички хукнахте по разходки,а? Crazy
Аааа след 5 дена и аз ще правя същотоооо идваме сиии. Heart Eyes
Тук ветер дуе,ще ни издуха.Затова сме у дома и си крещиме с Маги  Joy

ниел,починахте ли си ? Blush

# 262
  • Мнения: 253
Здравейте момичета,

случват се явно грешки с тези абуми, аз си слагам снимките на беба в моя си албум, че ако трябва да пълня два....
Гледам и един албум дето го правих аз го няма или пък съм много кьорава, ама той не е нещо важно. Айде без патърдия вече. Мир Peace Hug  bouquet

А да ви питам как се справяте с хапането, щипането, дрането и скубането. Аз вече излизам извън кожата си, когато ме ухапе или ощипе. Обаче хич не ме разбира и продължава в същия дух. Има ли някакъв начин да й обясня, че ме боли и не трябва да прави така?

Неди, Никол е супер готина каубойка.  Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 217
Моят албум също е изтрит явно....  Thinking Rolling Eyes.... Както и много други.... Защо така???

# 264
  • Мнения: 3 497
Уф, момичета, хванах се на лют спор в темата за "Секцио по НЕмедицински причини" Mr. Green Mr. Green Mr. Green та липсвам....
Някой ако чете там, да не ми се върже Mr. Green

# 265
  • София
  • Мнения: 183
Ха здравейте и от нас  Simple Smile
С толкова празници човек лесно го хваща липсата  Mr. Green Ние си бяхме в Бургас (заради моето хоризонтално бременеене последно си ходихме за Коледа 2007г.) и докато обиколим баби и други роднини  Crazy Видяхме се с Неди, да ви кажа че и на живо е готина като във форумчето  Hug На мен почивката не ми стигна, да си призная. Мишето добре понесе пътя до там и обратно, спа през повечето време. Всички много й се радваха и се прибра в София с цяла торба нови тоалети.

Вчера ходихме дружно с нея до Вита. Мишето имаше час за офталмолог да й вземат пак контролен секрет от очето. Доки каза, че ако няма инфекция препоръчва сондаж в края на месеца. Сърцето ми е свито. Хем райския газ не бил пълна анестезия, ама ....  Cry не ни се размина както се надявахме.

Аз пък изхвърлям пак камък от бъбреците. В началото мислех, че е цистит, вчера пуснах урина, но няма бактерии. Същата случка я имах месец преди да забременея. С извинение ама пишкам кръв и боли.

Така или иначе водих дребната до Вита, свалих я в лабораторията да й вземат кръв. Боцнаха я явно множко и докато се приберем кървеше пръсчето, всичко нацапа. Уж натискам мястото, а не спира, капят цели капки,  даже се чудех дали да не я водя пак ако могат нещо да направят в болницата. Добре че се сетих да й вдигна ръчичката над главата. Спря почти веднага. Така че да знаете ако ви се случи.

Гледам тука 2 теми, дразги. Мен никой никъде не ме е канил или гонил. Нямам време за 2 теми, затова ще си пиша тук в официалната. Много мами, които бяха спрели да пишат по едно време ми липсват, дано наминават от тук. Нямам нищо против никого.

Току що ни сложиха климатика. Случихме на хазяи. Бях се похвалила преди време, че в сегашната квартира през зимата без парно беше 21-22 градуса. Споделих обаче опасенията си с хазяйката че  сигурно лятото ще е страшна жега и за по-малко от месец купила климатика и днес го монтираха.  Simple Smile Незнам дали правилно постъпих, че им казах да го сложат в хола, но ме е страх да ни духа на главите докато спим. Ако съм в грешка в жегите ще се пренасяме към хола  Crazy

Нинче, видях, че сте имали произшествие с ръчичката на каката. Представям си какво си преживяла  Confused Прегръщам ви и се оправяйте. След време ще имате какво да разказвате.  Peace

Май това е от мен, ще гледам да се включвам редовно вече.

# 266
  • Мнения: 2
gale чакаме те с нетърпение Simple Smile

mylili надявам се всичко с мъника да мине много леко и безболезнено за нея  Cry
А на теб съчувствам истински- аз преди време бях с бъбречна криза и направо умирах от болки.  Sick

Момичета, моята мишка снощи заспа в 20:30 и се събуди в 9:00 сутринта, имаше едно хранене в просъница в 12:00  Shocked

Искам да ви кажа, че открих и другата тема и мисля от време на време да се включвам и в нея. Надявам се, че няма да има обидени.  Praynig Аз съм далеч от разразилите се конфликти (незнам и за какво иде реч) и искам да остана неутрална  Peace Heart Eyes

# 267
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
ЕДИН ВЪПРОС...КЪДЕ ДА МУ СЕ НЕВИДИ СА АЛБУМИТЕ НА ПОВЕЧЕТО/ВКЛЮЧАЯ И СЕБЕСИ/МОМИЧЕТА ОТ ОБЩИЯ АЛБУМ В СНИМКА.БГ????

http://www.snimka.bg

потр:oktomvri2008
парола: 2008oktomvri

# 268
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Майли,добре сте си дошли с Мишето.Дано и ти си добре ,че с тези камъни... ooooh!  bouquet
Целувки на Мишето и стискам палци всичко да е наред.. Heart Eyes

ДениИванова,благодаря.  bouquet Нали знаеш че никой няма право да казва ,кой къде ще пише.Важно е желанието..  bouquet

# 269
  • Мнения: 177
Който е изтрил албумите да си признава,че  #2gunfire  а къде е другата тема ,защо не я намирам,да не е някой от там да ги е изтрил  newsm78

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 17:54 от Patenceto84

Общи условия

Активация на акаунт