Мами в Италия - тема 98

  • 16 161
  • 313
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 545
Само на мен ли не се отваря Уебшота бееее!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Ни снимките на Деската, нито поканата на Милиск  #2gunfire

# 226
  • Мнения: 1 100
Тенкс лейдис  Hug

Италински, ей това е http://www.agraria.org/piantedavaso/mesembryanthemum.htm, гореЩо го препоръ4вам, зелено е целогодиШно, некапризно, оживява дълго без поливане, а през пролетта цъфти прекрасно  Hug даже тази година ги заснех късно, та бяха попрецъфтели..

Деска, я виж тук :


http://img30.imageshack.us/my.php?image=img1401i.jpg

http://img30.imageshack.us/my.php?image=img1408.jpg

http://img30.imageshack.us/my.php?image=img1409.jpg

http://img30.imageshack.us/my.php?image=img1410.jpg

http://img30.imageshack.us/my.php?image=img1413.jpg

http://img30.imageshack.us/my.php?image=img1416.jpg


Миликс, много сладки поканите Heart Eyes То време не остана бре Simple Smile
А на въпроса ти, ми да Раи помага, оставям я да се цапа на воля в градината, поливаме заедно, садим, по4истваме изсъхнали листенца, тандем сме...По важните зада4и, оба4е ги върШа в двора, когато тя спи Wink

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 18:42 от dune

# 227
  • Мнения: 5 710
миликс, много са ви веселки поканите:)))

Дюнски, страхотна градинка)) Като приказка е тая пътечка...Какво стана с онова дърво, което беше изтръгнато от една буря?
Като гледам пътечката се сетих за лятната колекция на Икеа, там има едни лампички много яки със соларни батерии, има една снимка (при идеите) на един храст, който в основата си има такива лампички и нощем свети, красота. Аз ще си слагам такива в двора да ми показват пътя  Laughing

Италинче, чудни цветенца:) М/у другото гледах в Каза фачиле балкони и ми направи впечатление, че доста балкониери гледат навътре, а не навън, твоята тераса колко кв. м е?

# 228
  • Мнения: 52
Еи Милих4е страхотни са ви поканите.А за роклята ...хе хе хе готина е да знаеш.

За Лени : Гледа ли последната серия?Аз ве4е разбрах вси4ко.От каде да запо4на? Якоб и приятеля му от на4алото не са хора,а извънземни,за това последният се превъплащава в Лок и кара Бен да убие Якоб.
Януари по4ва новият сезон ,и бас ловя 4е сега като избухне бомбата ще кацнат в Лос анжелис живи и здрави,но ще си спомнят вси4ко.А така и Якоб ще е жив ,и пак ще се развива интригата,защото както каза тои накрая : ИДВАТ а кои идва ? Техните извънземни,забележи паното което Якоб е изтакал и статуята.
Аиде от мен.

# 229
  • Мнения: 5 710
Следобяд го гледах, да.
Не знаем дали са извънземни, но свръхестествени, със сигурност. Само че ме подразни как го убиха с пробождане от нож. Според мен не избухна бомбата, а се случи това, което се случи, когато Дезмънд завъртя ключа, сега нашите хора ще 'скочат' в настоящето и ще поведат борбата с/у мнимия Лок, който взе надмощие.
Като 'умираше' Джейкъб нали каза " Те идват". Според мен визираше Джак, Сойер, Кейт... и тн. и ги избра ( нали ги посещаваше един по един) с тази цел - хората, които ще се борят в следващия сезон, за което трябва някак си да цъфнат в 2008ма, където ги чакат Илана и нейната група. Инцидентът предизвика поредния скок/начин да се върнат в настоящето и да се съберат с останалите...   Wink


Последна редакция: пт, 15 май 2009, 21:04 от 10cent's

# 230
  • Мнения: 52
Следобяд го гледах, да.
Не знаем дали са извънземни, но свръхестествени, със сигурност. Само че ме подразни как го убиха с пробождане от нож. Според мен не избухна бомбата, а се случи това, което се случи, когато Дезмънд завъртя ключа, сега нашите хора ще 'скочат' в настоящето и ще поведат борбата с/у мнимия Лок, който взе надмощие.
Като 'умираше' Джейкъб нали каза " Те идват". Според мен визираше Джак, Сойер, Кейт... и тн. и ги избра ( нали ги посещаваше един по един) с тази цел - хората, които ще се борят в следващия сезон, за което трябва някак си да цъфнат в 2008ма, където ги чакат Илана и нейната група. Инцидентът предизвика поредния скок/начин да се върнат в настоящето и да се съберат с останалите...   Wink


Наистина е странно как го уби Бен,но пък Джеикъб изришно моли Илана да му помогне,а тои не умира,много ясно.Бомбата 4е избухва избухва,Така се връщат в настоящето,в лос анджелис,не си губят памета,а се връщат  на острова и с Илана ,ще помагат срещу мнимия ЛОк.Оба4е аз съм убедена 4е са извънземни,виж разговора им като гледаха кораба,паното което цъкаше и статуята.Оба4е от каде се познават Илана и Джеикъб?Защо мнимия Лок иска да убие Джеикъб,то така запо4на серията?Уидмор и Бен къде са в цялата история?ще се съберат вси4ки,то е ясно. Peace
Ама може и да си права,да останат на острова,защото пък,Джеикоб изришно казва на КОЗОТО ,кои полет да хване,зна4и е знаел за падането на самолета,или тои го е предизвикал.Но пък Елоиз по това време е лидер на групата,а и тя не е виждала Джакоб.
 newsm78 newsm78

# 231
  • Мнения: 5 710
Много сложно разсъждаваш бе, Джуфке))) По-простички са нещата.
Водородна бомба, ако е избухнала  със сигурност нашите хора не са живи вече.
А все някой трябва да изиграе следващия сезон, ако умират в този , кой ще се бори със злото в следващия:))
Няма смисъл да се връщат в годината 2004та (когато се случи катастрофата), щото в 2008ма ги чакат много по-интересни неща и задачи .. 
Айде, до януари))

# 232
  • Мнения: 1 100
Алооо Simple Smile на какъв език говорите вие Лени и Джуф, на лостски? Laughing не ви разбирам, не съм в 4ас Simple Smile

Моля, Лени, дай да ги видим тез икейски лампи4ки, да знаИШ от кога се каня да закупя такова неЩо за градинката..търсих в каталога, ма неЩо не се ориентирам.
А злополу4ното дърво се вижда на 3та снимка. с тъмни, редки листенца. Подпряно е там с един дебел кол в земята, окастрено, но оцеля. Малко се е разлистило, едва ли Ще има плодове това лято, но е живо Simple Smile Догодина пак сладко от сливи.

Хубава  ве4ер и приятна по4ивка на вси4ки
  bouquet

# 233
# 234
  • Мнения: 1 100
Тенкс, много са идейни Simple Smile

# 235
  • Мнения: 764
ДЮнска,не си сама и аз не разбирам нищо.От тези цветенца видях онзи ден на пазара.Не знаех,4е такваз красота стават.Понеделник ще намина да видя цената  Wink
Тераската ми е 1,20 на 2,50 Sad Толкоз.Ина4е имам и 3 прозореца,които използвам за неактивни китки,примерно коки4ета,минзухари.Там са и 2 оцелели мушката,на терасата ги ядат едни животинки/ДиРокова има от тях/Също и разсади разни,4е ина4е ги кълват врабци.Не съм виждала балкониери навътре май,тези от списанието измислят нова мода.Не ми се вижда практи4но много,ще заемат пространство от терасата,номера е да са навън  Wink
Миленке,много сладурски покани.После след подписите ще има ли пиене???  Laughing

# 236
  • Мнения: 2 603
Здравейте, минавам само да ви поздравя и да ви пожелая приятен уикенд. Аз не се занимавам много с цветя, моите хобита са фотография и преди рисувах, вече не много често. Ето някои от моите фотоси:

http://picasaweb.google.bg/desislavanv/Fotodesi?authkey=Gv1sRgCN2cpbzFx7Xjfg#

Сега искам да се занимавам с някакъв спорт, че съм много зле, рамената ми пукат, много заседнал начин на живот водя.
Моя приятел откакто му казах, че се разделяме, не се появи 2 дена, сега пак ме търси... сега сме в едно такова никакво положение, като почна да мисля за това и ми става много тъжно. Както и да е, да се надяваме, че всичко ще се нареди без да се страда много.

# 237
  • Мнения: 52
Мами здравеите имам едно въпрос4е.
Ще запо4на отна4ало за да ви е ясно положението  и за да можете да ми дадете то4ни отговори.
Нашто кондоминио се състои от 12 апартамента,два от тях са под наем на един италианец готва4 и на  семеиство косовари от(трима братя,жената на единия и 2 деца).
Та последните създават проблеми,крещят,цапат и не си по4истват,гледат на кръв вси4ки,не поздравяват,паркирват на место дето не може ,имат 3 денун4и ве4е,набиха една баби4ка съседка,като пуснат ходжата дето им пее от косово огласят целия блок та: собственика на апартамента иска да ги изгони ,но излиза с оправданието 4е имат 2 малки деца и не можел.Търсих в Нета някакъв закон,но не намерих нищо в което се казва 4е да не може да ги изгони.Елементарно не им подновява договора и готово.Събирахме се на рунионе ,говорихме вси4ки с него ,а тои мрънка и казва 4е не можел защото имали 2 малки деца.Карабиниерите и те нищо не могат да направят,и те мрънкаха.
Някои знае ли такъв закон?

# 238
  • Мнения: 1 100
Ами, Жуф, закон...
Ние до скоро имахме наематели, в апартамент в Рим, който в последствие, след много разправии продадохме. Семейство с деца, под наем в Италия, просто няма как да бъдат изгонени. Щом не желаят да напуснат и заявяват, 4е няма къде да отидат да живеят, няма мърдане Confused карбиниерите наистина ниЩо не могат да направят..просто не могат и нямат право да изхвърлят семейство на улицата, няма изти4ане на договор, та дори и да не плаЩат няма мърдане... Единственият вариант е да им се предложат пари, за да се махнат. Естествено да подпиШат съгласието си пред адвокат, под официална форма...ей сега Ще ти издиря то4ното постановление...
http://it.answers.yahoo.com/question/index?qid=20081019015834AA87YIj
Тук има неЩо по въпроса..на практика няма "закон", който да забранява изгонването на семейства с деца под наем, но в слу4ай на сфратто, те са най заЩитени и покровителствани, по обясними при4ини. След около 4 или 5 жалби, подадени към полиция и обЩина, в крайна сметка са длъжни да принудят наемателите да се изнесат, но отнема мноого време, години, без да преувели4вам.
та затова единственият вариант е горният, ти им предлагаШ минимално обезЩетение, а те писмено, пред адвокат, се съгласяват да се изнесат и да не предевяват пове4е претенции, към въпросното жилиЩе...Мноого е сложно, непременно се обърнете към адвокат, ина4е няма спасение, той Ще ви обясни Peace

Последна редакция: сб, 16 май 2009, 14:26 от dune

# 239
  • Мнения: 948
Извинявам се за нахлуването; имам туристически въпрос (сигурно често ви се случва)  Simple Smile

Искаме да отидем до Лаго ди Гарда за десетина дни през август (с двете деца); гледала съм прекрасни снимки, има добри полети от Лондон, има хотели. Не съм чела много, сега започвам проучването, но ако има някой с лични впечатления, моля препоръчайте градчета, които не трябва да пропуснем, и ако нещо друго се сетите (като дали август изобщо е подходящо време да сме там; колко ще е пренаселено; как са температурите)...

Предварително много благодаря bouquet

Общи условия

Активация на акаунт